Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Po (Ne, 24. 1. 2021 - 22:01)

Kolik vážíš a kolik váží ten bráška, na kterém stojíš? Zeptala jsi se ho, jak cítí tvou váhu, jak jsi pro něj těžká, co na tu tvou váhu říká?

Peťula (Út, 26. 1. 2021 - 13:01)

Já mám něco přes 63 kg a bráška zhruba 49. Zpočátku to taktak vydržel, tak jsem postupovala opatrně. Ale zvykal si. Teď je v pohodě, ale dává mu to dost zabrat.

Vlasta (Pá, 25. 12. 2020 - 18:12)

Tak pak dej vědět, v mém případě jak jsem to já vnímal jako malý, stačilo 5-10 sec. a pak chvilka pauza. Párkrát a u vidíte, jak se vám to zalíbí. Máš ideální váhu na něj.

Návštěvník (Pá, 25. 12. 2020 - 17:12)

Už nevím kolik je tobě a nechce se mi hledat, jestli si to už psala. Ale bráška už brzy dospěje a zesílí a potom se vaše role obrátí. Těšíš se?

Peťula (Pá, 25. 12. 2020 - 18:12)

Už se ta role malinko obrací, už se jen tak lehce nedá. Bojuje, než se mi ho podaří ovládnout. Ale vždycky ho zatím znehybním. A moc se těším až mě taky on začne ovládat. Potřebuju to.

Návštěvník (Pá, 25. 12. 2020 - 20:12)

A co rodiče na ty vaše hrátky. Nemají o brášku strach? Nebo to děláte tajně?

Peťula (Po, 28. 12. 2020 - 06:12)

Ještě chci dodat, co stojí za upřesnění. Za tu dobu již vím, co si mohu dovolit, kam až lze zajít. Po celou dobu "hrátek" bráchu sleduji pohledem, je pořád pod mou kontrolou. Takže ať s ním provádím cokoliv, vždy mám o všem přehled a stačí, řekne li "dost" či jakákoliv jeho jiná reakce na níž nejsem zvyklá či nějak vybočuje z normálu, tak ihned přestanu. Zatím se to nestalo a vše bylo ok.

Peťula (So, 26. 12. 2020 - 17:12)

Naši o tom neví. Oba mají zaměstnání s pravidelnými službami, taťka vyjíždí často ven na jednu kliniku. Je to pro nás dobry.

Peťula (Ne, 20. 12. 2020 - 14:12)

Už to tady jaksi trochu usnulo.

Vlasta (Po, 21. 12. 2020 - 23:12)

Já narazil na tuhle diskuzi náhodou..tak jsem napsal co u mě. A ty jsi na někom mladém stála?

Peťula (St, 23. 12. 2020 - 10:12)

Mám s tímto zkušenosti jako nikdo jiný. Přečti si mé dřívější příspěvky na tomto vlákně. Je to dá se říct můj život když můžu brášku zalehnout a trochu ho pomučit.

Vlasta (So, 19. 12. 2020 - 06:12)

No já měl to stesti že na mě od cca 11 let parkrat stoupla sousedova segra. Delali jsme ji živý koberec tak že jsme se střídavě obcházeli a lehali na zada. Kdyz na me stala tak v pohode akorát kdyz preslapla a sla dál na kamose tak to trochu bolelo. Takže za me uplne v pohodě. Sousedka 15 let a cca 55kg. Zadna vychrtlina. Párkrát na mě stala i docela dlouho. Příjemný pocit celkem. A to jsem byl vylozene tintitko.

Lenka (St, 9. 12. 2020 - 18:12)

Teda chudák klučina, kterému jsi podupala ruku... Mně se stalo něco podobného v práci. Tady já také byla ta, co šlápla, ale z reakcí pošlapané kolegyně mám představu, jak bolestivé a nepříjemné to je.

Jarda (Ne, 20. 12. 2020 - 09:12)

Málem jsem dal ruku pod nohu přítelkyni která kolem procházela. Dělal jsem něco na zemi. Není až tak těžká ale obuv kterou měla by prsty rozlamala.

Eva (Po, 26. 10. 2020 - 23:10)

Jo, mě ho taky bylo líto. Jsem těžká, uznávám.

Jirka (Út, 27. 10. 2020 - 11:10)

Pro šestiletého kloučka musíš být rozhodně obrovská a nesmírně těžká. Jsi tři a půl násobně těžší než on... A dokonce vážíš dvojnásobně víc než běžný dvanáctiletý kluk...

KP (Ne, 25. 10. 2020 - 20:10)

Chudák, to zabolelo. Snad si pak dával větší pozor.

Eva (So, 24. 10. 2020 - 09:10)

Já jsem tehdy vážila skoro stejně jak dnes a to je 68 kg. Ten kluk byl droboučký, myslím že vážil maximálně něco okolo 20 kilo. Normálně jsem došlápla, takže jsem mu na ní bohužel stála celou svou váhou. Určitě ho to strašně bolelo, do ruky měl ještě chvíli úplně vmáčknutou stopu od podrážek mé boty.

Eva (Pá, 23. 10. 2020 - 20:10)

Ve školní jídelně se takové věci stávají. Hodně dětí na malém prostoru. Pracovala jsem v kuchyni, tak se občas nějaké šlápnutí přihodilo. Když jsme vezly na vozíku umyté tácy a byl tam houf dětí, tak jsme i občas někomu omylem přejely nohu. Dávaly jsme pozor, ale v tom hemžení se vše neuhlídalo. A jednou se mi taky stalo, že jsem nějakému prvňáčkovi šlápla na ruku. Asi mu upadla na zem kartička na obědy a chtěl ji sebrat. Já jsem připevňovala jídelníček na nástěnku a stála jsem přitom na špičkách a jemu to asi upadlo přímo pod mou nohu, takže jak jsem zpátky stoupla na paty, šlápla jsem mu plnou vahou na tu ruku. Měla jsem pracovní boty, tak jsem tu jeho malou ruku pod nohou ani neucítila. Myslela jsem, že je tam nějaký hrbol na linu, takže jsem mu na ní chvíli stála. :( Ten kluk navíc pořádně nezařičel, upozornily mě jiné děti, že mu stojím na ruce. Mrzelo mě to, určitě to bolelo.

P (So, 24. 10. 2020 - 05:10)

Muselo to toho prvňáčka hodně bolet. Jak velkou váhou jsi na jeho malinké ruce stála? Kolik jsi vážila a kolik asi ten prvňáček mohl vážit? Dospělá žena obvykle vàží trojnásobně víc než takové dítě. Představ si, že ti na ruce stojí trojnásobek tvé váhy

Reklama

Přidat komentář