Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 11:04)

Kolik váží tvá přítelkyně?

DAVID (Po, 12. 4. 2021 - 18:04)

95kg ji to baví po mě šlapat kdysi dávno šlapala i po holkach ze základní školy co jsme se bavili

Iva (Pá, 9. 4. 2021 - 16:04)

No asi ne. Přece jenom po něm nedupu a mých 57kg není zas tak moc. Vcera jsem se ho ptala jestli to neprehanime a pry je to v pohode. Uvidime jak to zvladne dneska vecer jsme sami doma tak se po něm zase projdu. Někdo nejaky napad jak po něm slapat?

Tom (Po, 17. 1. 2022 - 19:01)

Ahoj Ivo
Nevím jestli tu ještě chodíš, zkus po něm šlapat v silonkách a zkus mu dát chodidla i na pusu a nos aby ti musel hezky čichat nohy v silonkách. já to zažil od starší holky, sice jsem se bránil ale marně.

DAVID (Pá, 14. 5. 2021 - 18:05)

Ahoj Ivo tak jak dopadlo šlapání po břiše cos tenkrát psala? Chtěl bych to vidět. Mi dneska přítelkyně bude šlapat po břiše prý má nové tenisky tak je chce vyzkoušet. Můžu ti poslat fotky jestli budeš chtít

DAVID (Po, 12. 4. 2021 - 22:04)

Zkus mu šlapat po břiše třeba v bílých ponožkach nebo punčochach jak na to bude reagovat

DAVID (Po, 12. 4. 2021 - 22:04)

Zkus mu šlapat po břiše třeba v bílých ponožkach nebo punčochach jak na to bude reagovat

DAVID (St, 7. 4. 2021 - 10:04)

Jen tak se o to zajímám mi přítelkyně šlape po břiše v balerinkach a teniskach nejlépe někde venku

karlík (Pá, 2. 4. 2021 - 15:04)

Ivo, kolik vážíš a kolik váží ten 12letý bráška?

Návštěvník (Út, 2. 3. 2021 - 09:03)

Tu je par zaujimavých stránok k tejto téme.
https://www.youtube.com/watch?v=FNzE0lnaHVw
https://www.youtube.com/watch?v=fj-ur5EELR4
https://www.youtube.com/watch?v=6CEHlOPJQsg
https://www.youtube.com/watch?v=D1vGN7pSUh8
https://www.youtube.com/watch?v=88xoW3CS_Dk

Mimo (Út, 2. 3. 2021 - 10:03)

Ty uvedené stránky s tím nemají nic společného. Ty jsou o tramplingu, o šlapání po dospělých...

PK (Út, 2. 3. 2021 - 07:03)

To téma v úvodu, jak si malý chlapec asi představuje, že mu dospělá žena stojí na hrudníku, je dost morbidní. Takový osmiletý a 25 kg vážící chlapec, pokud mu váha dospělého člověka rovnou nerozdrtí hrudník, nepoláme žebra a nerozmačká plíce a srdce, což se určitě stane, pokud půjde o ženu vážící víc než 60 kg, má i tak stejně stlačený hrudník tak velkou váhou, že nemá šanci se nadechnout (váhu ani padesátikilové dospělé ženy jeho dýchací svaly rozhodně neudrží a tím pádem mu ta její váha vytlačí z plic veškerý vzduch a již se nenadechne). Pokud na něm bude žena stát více než minutu, nastane smrt tlakovou asfyxií, nedostatkem kyslíku vzniklým silným stlačením hrudníku váhou dospělého člověka a tím znemožnění dýchání.

DAVID (Po, 22. 3. 2021 - 08:03)

Mi přítelkyně šlape spíše po žaludku

PK (Po, 1. 3. 2021 - 14:03)

To téma v úvodu, jak si malý chlapec asi představuje, že mu dospělá žena stojí na hrudníku, je dost morbidní. Takový osmiletý a 25 kg vážící chlapec, pokud mu váha dospělého člověka rovnou nerozdrtí hrudník, nepoláme žebra a nerozmačká plíce a srdce, což se určitě stane, pokud půjde o ženu vážící víc než 60 kg, má i tak stejně stlačený hrudník tak velkou váhou, že nemá šanci se nadechnout (váhu ani padesátikilové dospělé ženy jeho dýchací svaly rozhodně neudrží a tím pádem mu ta její váha vytlačí z plic veškerý vzduch a již se nenadechne). Pokud na něm bude žena stát více než minutu, nastane smrt tlakovou asfyxií, nedostatkem kyslíku vzniklým silným stlačením hrudníku váhou dospělého člověka a tím znemožnění dýchání.

Jana (So, 26. 12. 2020 - 16:12)

Ja jsem vahu dospele zeny poznala ve vytahu. Mame kancelare ve vice patrech, takze pouzivame vytah. Do vytahu se jeste na posledni chvili nekdo cpal, zenska prede mnou najednou udelala krok dozadu a trefila mi podpatkem na kozackach na prostredni prst, spise jen na nehet. Ja mela jen nazouvaky, ona snad na tom prstu zustala stat, asi nevedela, ze na neco slapla, byl to konec prstu, ale silena bolest. Ja jsem zajecela a jeste ji i zduchla, ale nehet byl nalomeny, prst zhmozdeny.

Jan (Ne, 27. 12. 2020 - 22:12)

Úžasný, to muselo strašně bolet. To fakt nepoznala, že ti stojí na noze?? To musela cítit ne? I kdyby měla jehlovy podpatek, tak to snad zjistí!?

Jana (Po, 28. 12. 2020 - 16:12)

Asi to nepoznala, byl to konec prstu, tak to asi nepostrehla. Jehly nemela, asi tak 4cm podpatek, ale rana jako kladivem. Byla jeste celkem pri sobe, takze o to horsi. Neco o omluve pronesla, ale vic to neresila. Asi si jeste myslela, ze z toho delam vedu.

Jan (Po, 28. 12. 2020 - 17:12)

Aha, rozumím. Jen na krajicek. I tak nezávidím. Nevím, ale uvědomuji si ženy, když si obuji podpatky, že by si měly davat pozor na co šlapou? Nebo lépe řečeno, že můžou být velmi nebezpečne ohledně jiným?

Lenka (Ne, 27. 12. 2020 - 19:12)

Omluvila se ti po tom šlápnutí aspoň?

Vlasta (Čt, 24. 12. 2020 - 00:12)

Ale moc nepopisuješ, jak se ti líbí na něm stát. Celkem by mě zajímalo jak to vidí holka, když stoupne celou váhou, třeba na břicho menšího kluka. Pro mě to bylo super a kolem 60.kg tak akorát, že jsem cítil pořádné vzrušení

Reklama

Přidat komentář