Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mio, (St, 21. 10. 2020 - 12:10)

a ty máš co proti Kače ?

Mia 22 (St, 21. 10. 2020 - 17:10)

Proč bych měla mít něco proti Kače?

Kača (Čt, 22. 10. 2020 - 21:10)

Mio, že se na ně nevykašleš...já vím, že mi to nedalo a také jsem zareagovala...a hned jsem zalitovala vynaložené energie :)). Jak se ti daří? Co máma?

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 10:10)

Tak kde máme toho Čumila ať nám zas trocho pocuchá peří?

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 11:10)

Aleši, ale no tak.

-Aleš- (St, 21. 10. 2020 - 01:10)

Nebo lépe řečeno považuje Di za literární postavu :-)

-Aleš- (St, 21. 10. 2020 - 01:10)

Teď jsem se dočetl, že mě zná z 80%, tak to klobouk dolů, takhle dobře mě nezná ani moje vlastní máma. Ale pobavil mě tím, že zdejší přispěvatele bere jako herce viz poznámka k Di, že v pasáži, kterou čte ještě nezačala vystupovat :-)

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 02:10)

Alešku, on nepsal že tě zná. A čte to jako knihu, takže proto jde o postavy, které vystupují v knize. Ale naštěstí nás nekomentuje

Kniha (Út, 20. 10. 2020 - 23:10)

Tak dobrou. Ještě si jdu číst. :-)

di (Út, 20. 10. 2020 - 21:10)

Miluno a bude hůř tak s tím musíme nějak žít. Taky jsou prognozy ža to bude u nás jako na jaře v Itálii.
Ale snad až na jaře bude lépe a to je ještě hodně daleko.

Andrea (Út, 20. 10. 2020 - 21:10)

Milu,ty nejsi stvořené pro dlouhodoby vztah,je to o toleranci.Kdyby jsi chodila na plný úvazek do práce, pak na nákup, třeba společně uvařit, jít do kina, uklidit.Sergeje bych do práce nutila,jinak rozchod, nemůže se válet a peníze brát kdoví odkud.Proc nemůžeš fungovat jako my ostatní.Vy jen přežívate a nadavate, žádné společné aktivity.Take trošku hledej chybu u sebe

Kniha (Út, 20. 10. 2020 - 23:10)

Andy, ty jsi moc hodný člověk. Myslím, že tě tu má většina lidí upřímně ráda. Ale rýpnu si. Píšeš, že má Milča hledat chybu u sebe. Ale to ona nikdy neudělala. Za těch x let. Nebo aspoň ne do hloubky, jen třeba něco odkývala. Tak s tím asi nezačne teď. A v tom je taky průser, co si budem povídat.

Miluna (Út, 20. 10. 2020 - 20:10)

Je to tak hrůza všechno.Nekončící hrůza s virem a Sergejem.Už 8 měsíců, 8 měsíců tohle!!!!! Svět v píči a s chlapem taky bez možností ničeho!!!!! Je tu někdo kdo se taky cítí takhle??? To se tu takhle cítim jen já??? Takhle v pasti,temně..ještě mi furt chce mít za prdelí.Vyčítá mi i když si zalezu vedle tak jen posloucham co prý tam má dělat sám!!! A když mu řeknu že chci mít svuj klid a ať si dělá něco svýho tak že už neví co a nasrává se na mě,je vzteklej a nedá se na to koukat.Vyžaduje pozornost jak malý dítě!! Vedle něho bych celou směnu dělat nevydržela protože by mi po práci nenechal vydechnout.Stačí potom úklidu kam lezu a jak je ho dost.To je fakt šílený tohleto.Ani tu kancelář si člověk nemůže pronajmout.Kamarády nemůžu navštívit kvuli viru!!!!! Jak dlouho tohle ještě do hajzlu,jak dlouho!!!!!!

Trolící Aleše (St, 21. 10. 2020 - 10:10)

Milko, můžeš napsat jaký vidíš řešení situace? Nemyslím na jaře, ale třeba teď. Nějakej plán v hlavě máš? Nebo žiješ ze dne na den? Já bych ti doporučila zkusit ty čety, když se v tom vyznáš. Rozjet diskuse na víc tématech, bavit se aspoň na dálku s lidmi. A nemusí to být jen o sexu a jen s muži. Jen, prosím, nikomu neposílej nahé fotky.

Miluna (St, 21. 10. 2020 - 13:10)

Nemam plán a žiju ze dne na den..S.do práce prostě nedokopu,zvlášť teď s tim virem.Pořád poukazuje na to a odpoví že bez řidičáku mi na to sere a že si nemam stěžovat když peníze má.A s lidma si píšu a o sexu právě zájem psát nemam.S tim mam problem u ostatních lidí.Ono se dá psát jen se ženskýma.Když píšu s chlapama každej to otáčí na sex.Přitom já mam sexu teď plnej kýbl protože Sergej po mě pořád leze každej večer,i 2x někdy.Já už sem přesexovaná a už mě to samotnou nebaví.On semnou má sex a pak po sexu jdu spát a usínam a on mi začne najednou prstit a začne chtít sex znova.Takhle je to teď denně.Stalo se z něj zvíře.Do garáže chodim dál i přes tu zimu.

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 13:10)

Miluno, sex není povinnost.Teda v případě, že nemáte v úmluvě, že on tě živí, tak ty mu budeš po vůli, kdy on chce.Ale i tak je to tvé tělo a jen ty o něm rozhoduješ.Je to mladej chlap.Bude to dělat po celou dobu, co se bude válet doma.Tak přemejšlej už jak z toho ven.Žiješ s debilem, to máš pravdu.Jenže jak z toho ven, to si musíš poradit sama.

Miluna (St, 21. 10. 2020 - 21:10)

Já nevim,já už mam pocit že se mu podvoluju abych měla od něj klid.Já vim je to strašný ale mě je pak jinak špatně když tam dělá pak dusno a hnusnou atmosferu.Když mu nedam je pak nesnesitelnej a vyvolává hádky a já se pak bojim že mi pak rupne v bedně,tak aby držel hubu tak se podvolim.Já nemam fakt řešení,ještě v téhle krizi která s virem je.Svět už neni normální.Je to všude o hubu.Moje řešení mohla být ta kancelář ale to taky nemůžu! Prostě jen chodim na úklid,pak se stavim v garáži,to sem akorát teď v garáži a pak domu a čekat než usne.Jak mi tu někdo psal teď nevim jestli Mia nebo kdo že mi to baví si stěžovat,tak to je hrozná blbost.Já jen odpovídam těm co se mi ptali.A kdybych se měla dobře tak to přece napíšu a když je to takhle tak co mam psát.Kači jo viď lidi jsou zlí,jak jsou nervozní a v nejistotě tak se stávaji zlejma.Taky sem to někdy při té práci viděla že plno lidem se člověk nezavděčí.Už sem na lidi rezignovala.Je mi líp na tom úklidu v prázdných chodbách jen s kýblem.A s virem je to strašný,ty čísla,jak to roste.Už tady kolem znam plno nakažených,ty u vás jak píšeš taky.Je to příšerný.Jen ta nejistota.Andy už je v tom strachu taky jak napsala,ale nepanikaří,to chápu.Co už má člověk taky pořád dělat:-( ..svět je zničenej Čínou.A nikde sem nečetla nějaký postih Číny..Nechápu.

Kača (Čt, 22. 10. 2020 - 22:10)

Milu, dnes jsem na tebe x krát myslela...odpoledne jsem obvolávala pacienty a rušila jejich návštěvy. Moc "hezké" povídání...sice se jim nedivím, čeká se dlouho, ale byla bych vděčná, kdyby pochopili, že jsem jen Posel špatných zpráv...tak jsem na tebe myslela jak si v pohodě sama uklízíš... A pak mě dojalo, že se děti ze zdravky nahlásily jako dobrovolníci na pomoc do Domova důchodců...komu bylo 16 let, tak prý už může. Musí to v nich být, ta touha pomáhat lidem a tak jsem si vzpomněla na tvou Zdenču :). Na děti můžeš být právem pyšná...Připadáš mi celkem klidná...nebo už jsi rezignovala...Milu, myslím, že nastanou kritické chvíle (onemocnění virózou, angína a tak), pak to v uzavřeném bytě není legrace, ale zvládla jsi už tolik věcí, že i tohle zvládneš, vše se nějak srovná, a bude opět lépe...hlavně aby Sergej šel konečně někdy do práce, pak se ti uleví. Když se zamyslím, toto by byl můj šťastný rok. Vysněná práce, konečně zaplacené máminy dluhy, domeček o kterém jsem se bála i snít,...ale objevil se Covid. Ano, je to špatné, ale odmítám si ty své radosti nechat vzít. Včera jsem měla po probuzení trochu spín, ale dnes už bylo zase veseleji...Drž se, pa.

Anonymní (St, 21. 10. 2020 - 22:10)

Milko, klidně piš svý pravý pocity, myslím, že tě hodně z nás chápe. Není nutný být za všech okolností sluníčko. Že to nestojí za nic to vidí každý. A ty jsi aspoň upřímná. No jo, někdy člověk raději vydrží i to co se mu nelíbí , než aby měl doma dusno. Jen abys to dlouho vydržela. Myslím, že přijdou těžké chvíle. My jsme doma taky čtyři a vím jak je důležitý soukromí. Tak ti přeju hlavně to zdraví. Dobrou noc

M.V. (Út, 20. 10. 2020 - 23:10)

Miluško, řešení Ti tu psali lidi. Jedním z nich je psychiatr a silnější léky na přechodnou dobu. Několik měsíců používáš slovo past. To není dobré. Chceš skončit nedobrovolně na psychiatrii? Zajdi si pro ty léky, upni se na to, na ten klid co tě čeká, a jednej. Kdyby nebylo antidepresiv, dávno tu nejsem......:'(

Reklama

Přidat komentář