Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 13:10)

Aleš je jeden z nejvytočených lidí tady. Pak se lehce vytočí i některý ženský, ale ty už jsou spíš unavené, že je to pořád dokola.

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 13:10)

Protože jsme doma a kopeme se do zádele. Je krize, nevšimla jste si?

di (St, 21. 10. 2020 - 13:10)

Kopání do zadku je k ničemu, co tak jít někam pomáhat aspoň na pár hodin. Určitě vás to obohatí.

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 13:10)

Di, ty jdi radši do práce a neraď tady lidem, co maj dělat. Jasný???

DI (St, 21. 10. 2020 - 14:10)

já práci mám tak můžu ostatním poradit. Ale nedivím se že sem lidé přestávají kvůli takovým jako
jsi ty bezejmený chodit. Ale je to smutné, trochu slušnosti není na škodu. A už jsem raději nějakou dobu nekliknu.

Mia 22 (St, 21. 10. 2020 - 12:10)

Aleši, tak mě napadla taková naše sousedská : " Súsede, súsede zabite tu svinu" nemusím jmenovat, že nééé.

Mio, (St, 21. 10. 2020 - 12:10)

a ty máš co proti Kače ?

Mia 22 (St, 21. 10. 2020 - 17:10)

Proč bych měla mít něco proti Kače?

Kača (Čt, 22. 10. 2020 - 21:10)

Mio, že se na ně nevykašleš...já vím, že mi to nedalo a také jsem zareagovala...a hned jsem zalitovala vynaložené energie :)). Jak se ti daří? Co máma?

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 10:10)

Tak kde máme toho Čumila ať nám zas trocho pocuchá peří?

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 11:10)

Aleši, ale no tak.

-Aleš- (St, 21. 10. 2020 - 01:10)

Nebo lépe řečeno považuje Di za literární postavu :-)

-Aleš- (St, 21. 10. 2020 - 01:10)

Teď jsem se dočetl, že mě zná z 80%, tak to klobouk dolů, takhle dobře mě nezná ani moje vlastní máma. Ale pobavil mě tím, že zdejší přispěvatele bere jako herce viz poznámka k Di, že v pasáži, kterou čte ještě nezačala vystupovat :-)

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 02:10)

Alešku, on nepsal že tě zná. A čte to jako knihu, takže proto jde o postavy, které vystupují v knize. Ale naštěstí nás nekomentuje

Kniha (Út, 20. 10. 2020 - 23:10)

Tak dobrou. Ještě si jdu číst. :-)

di (Út, 20. 10. 2020 - 21:10)

Miluno a bude hůř tak s tím musíme nějak žít. Taky jsou prognozy ža to bude u nás jako na jaře v Itálii.
Ale snad až na jaře bude lépe a to je ještě hodně daleko.

Andrea (Út, 20. 10. 2020 - 21:10)

Milu,ty nejsi stvořené pro dlouhodoby vztah,je to o toleranci.Kdyby jsi chodila na plný úvazek do práce, pak na nákup, třeba společně uvařit, jít do kina, uklidit.Sergeje bych do práce nutila,jinak rozchod, nemůže se válet a peníze brát kdoví odkud.Proc nemůžeš fungovat jako my ostatní.Vy jen přežívate a nadavate, žádné společné aktivity.Take trošku hledej chybu u sebe

Kniha (Út, 20. 10. 2020 - 23:10)

Andy, ty jsi moc hodný člověk. Myslím, že tě tu má většina lidí upřímně ráda. Ale rýpnu si. Píšeš, že má Milča hledat chybu u sebe. Ale to ona nikdy neudělala. Za těch x let. Nebo aspoň ne do hloubky, jen třeba něco odkývala. Tak s tím asi nezačne teď. A v tom je taky průser, co si budem povídat.

Miluna (Út, 20. 10. 2020 - 20:10)

Je to tak hrůza všechno.Nekončící hrůza s virem a Sergejem.Už 8 měsíců, 8 měsíců tohle!!!!! Svět v píči a s chlapem taky bez možností ničeho!!!!! Je tu někdo kdo se taky cítí takhle??? To se tu takhle cítim jen já??? Takhle v pasti,temně..ještě mi furt chce mít za prdelí.Vyčítá mi i když si zalezu vedle tak jen posloucham co prý tam má dělat sám!!! A když mu řeknu že chci mít svuj klid a ať si dělá něco svýho tak že už neví co a nasrává se na mě,je vzteklej a nedá se na to koukat.Vyžaduje pozornost jak malý dítě!! Vedle něho bych celou směnu dělat nevydržela protože by mi po práci nenechal vydechnout.Stačí potom úklidu kam lezu a jak je ho dost.To je fakt šílený tohleto.Ani tu kancelář si člověk nemůže pronajmout.Kamarády nemůžu navštívit kvuli viru!!!!! Jak dlouho tohle ještě do hajzlu,jak dlouho!!!!!!

Trolící Aleše (St, 21. 10. 2020 - 10:10)

Milko, můžeš napsat jaký vidíš řešení situace? Nemyslím na jaře, ale třeba teď. Nějakej plán v hlavě máš? Nebo žiješ ze dne na den? Já bych ti doporučila zkusit ty čety, když se v tom vyznáš. Rozjet diskuse na víc tématech, bavit se aspoň na dálku s lidmi. A nemusí to být jen o sexu a jen s muži. Jen, prosím, nikomu neposílej nahé fotky.

Reklama

Přidat komentář