Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Čt, 22. 10. 2020 - 10:10)

Zdravím Lallo. Jsem nepřítel chemie v tabletkách. Nejvíce Déčka je v sardinkách, tuňáku, vejcích. Hledám jej ve stravě. Jinak slunce, Déčko, které zabírá. Dnes u nás hycuje. Byla jsem venku a po obědě zase půjdu. Aspoň na hodinku. Dávejte na sebe pozor a držte se.

Kača (Čt, 22. 10. 2020 - 22:10)

Bianko, i tebe zdravím a jsem ráda, že jsi v pořádku a závidím procházky...o víkendu tě doženu... :).

Pils (Čt, 22. 10. 2020 - 10:10)

Lallo, beru jen Selzink, na déčko jsem nepomyslela. Doufám, ze vystačím s tím středozemním. Pořád se sem chystám napsat, ale nějak mi to nevychází. Držte se všichni!

Kača (Čt, 22. 10. 2020 - 22:10)

Pils, tys mě dostala :). V práci jsem měla pauzu a jak jsem chtěla přijít na jiné myšlenky, tak jsem sem mrkla, vidím Selzink, tak rychle kopíruju a chci zjistit kde roste :)). Já myslela, že to je název nějakého keře (jako aronie nebo rakytník...) a existují druhy jako středozemní, třeba asijský :),...tak jsem chtěla rychle zjistit, co mi uniklo, že na zahradě nemám...fakt už z toho zahradničení blbnu :D. Zdravím tě. Času na zbyt moc není, viď? O víkendu se změní čas, tak si říkám, že trochu zpomalím...říjen je pomalu za námi a ani nevím, kolikrát jsem našla čas tady číst...ani jsem nečetla dozadu. Tak snad také najdeš víc času. Ahoj :)

Lalla (Čt, 22. 10. 2020 - 11:10)

Pils, zinek beru občas, je dobrý na vlasy, nehty a pleť. Ale ted je třeba vyloženě céčko a déčko, vyšší dávky než z racionální stravy

Lalla (Čt, 22. 10. 2020 - 10:10)

Ahoj všichni. Mám naprosto praktický dotaz? Který vitamin D jste začali brát? Jakou formu a jakou značku? Díky, pokud sem někdo zabloudí.

Kaca (Čt, 22. 10. 2020 - 10:10)

Ahoj Lallo, Vitamin D3+K1+K2 od GymBeam. Nyni je vyprodany, ale v Alze cekaji zasilku.... Kolem 350,-Kc na 4 mesice. Kopcim: Vitamin D3 (jako cholekalciferol) : 4000 IU, Vitamin K1 (jako fylochinon): 0,7 mg, Vitamin K2 (jako menachinon): 0,04 mg. K tomu si kapu Vigantol (po porade s Dr.). Kulturisti maji ty vitaminy ciste. Do těla si nic odflaknuteho nepusti. Tak jestli budes vic hledat, divej se spis na kulturisticke stranky...mej se pekne :)

Lalla (Čt, 22. 10. 2020 - 10:10)

Kačko, moc děkuji, musím rychle, manžel jede do lékárny. Jaké jiné varianty, když tohle v MAX nebudou mít? Nějaký rybí olej stačí? Nebo drahé omegy?

Miluna (Čt, 22. 10. 2020 - 01:10)

22:11 moc dík.To přesně tak dělam že píšu vždy tak jak je to.Sice to vypadá pak blbě že si jen stěžuju ale co mam napsat když to tak zrovna je.Taky pořád čekam na nějakou změnu,abych konečně mohla mít z něčeho radost ale nic nepřichází.Kdyby aspoň Sergejovi vrátili ten řidičák,pak by mi půlka starostí odpadla.Ale když ho nemá a pořád neví kdy ho dostane tak z toho pak pije zas.Dneska se tim chlastem přiuspal,tak už nemá sílu na mě lézt,tak mam aspoň klid a jen čekam aby už usnul a už asi usíná.Ale získala sem tim odpověď že vlastně čekam do jeho papírů,jestli se pak něco změní.A jak píšeš že přijdou těžké chvíle to myslíš u mě nebo pro všechny?? I já ti přeju zdraví.Je vás doma stejně jako nás..22:17,tovíže sem byla někdy spokojená.A svět by měl něco vymyslet na Čínu.Nevim jaký postih ale za to že tajila informace že tam maji tenhle sráč a nechali lidi vycestovávat aby to roznesli po světě.Nevim co už si o tom myslet? Asi tam něco podělali v té jejich laboratoři.Asi někdo udělal chybu nebo úmysl nebo nevim.Netopýrum nevěřim.Prý má ten vir moc složitý genom,co by příroda nestvořila.Prý je to dobře namixovaný, jako mix Sarsu a dokonce s hivem! Takže chytnout vlastně jako další hiv!!

Miluno, (St, 21. 10. 2020 - 22:10)

dvě otázky. Byla jsi někdy v životě spokojená? Jak by měl vypadat postih Číny a kdo by ji měl postihnout? A za co?

Návštěvník (Čt, 22. 10. 2020 - 00:10)

To jsou 4 dotazy. Ale odpovím za ni. Byla, nic nekupovat, všichni, za vir.

haha (Čt, 22. 10. 2020 - 00:10)

pro její mozek otázky příliš složité. Musíš dát jiné, např, který otvor preferuje atd.

Andrea (St, 21. 10. 2020 - 15:10)

Kačo,situace je u vás napjatá viď?Nemyslela jsem, že to vezme takové obrátky.U nás pár pozitivních, lehké příznaky.Strach mám o syna,u něho by to byl průšvih.Dezinfikuji vše i roušky,nepanikarim,to je začátek konce ale v žádném případě nezlehcuji.Budeme důslední,zase bude líp,jsem optimista,nechci děti zatěžovat panikou.Vsem vám přeju zdraví, zdraví, zdraví,zase bude fajn a klidný spánek

Kača (Čt, 22. 10. 2020 - 21:10)

Ahoj Andy, situace je špatná...:(. Vidím na vlastní oči, co dokáže výpadek lidí udělat u nás na klinice a bojím se pomyslet na personál na ARU. Co se týká rodiny, také nepanikařím...dělám vše pro to, abychom byli v pohodě. Myslím, že děti hrozbu nevnímají, TV pouštíme minimálně, ale vadí jim, že nemůžou mezi kamarády a k příbuzným. To zase bude víkend...:)). Doufám, že tvrdá (potřebná) nařízení pomohou, a za pár týdnů bude situace o hodně lepší a lidi z toho vyjdou poučení. A přestanou blbnout s nějakými čipovacími teoriemi... :). Přeji tobě a tvé rodině ať jste zdraví.

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 15:10)

di píše bezchybně

Kniha (St, 21. 10. 2020 - 13:10)

Fernando, děkuji. Trochu jsem koukal, když jsem to teď dočetl. Myslím to, co se tu píše dnes a v noci. Věřte nebo ne, je to v celé diskusi. To není jen teď, už přestaňte blbnout. Naštvanost, urážky na lidi co se dokážou podepsat, rady, názory, urážky, rady, urážky, názory, atd. Pořád dokola. Tisíce urážek Milči. Proto nevím, komu tady tak vadím, když je psaní názoru tady normální. Vím, že je to tady místní kolorit a tak se přidám, rozloučím se. Mně ke štěstí stačí to co mám. V klidu si dočtu Knihu, to mi nikdo z vás naštěstí zakázat nemůže. Pozdravuju Milču a zamysli se, co ti tu známí píší. Mějte se a hodně zdraví. A jestli přeci jen někdy budu psát, tak jen a pouze pod jménem Kniha.

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 13:10)

Ne, ja, ne ja, ne ja

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 13:10)

Nelzi, ja sem to psala, ja

Nee (St, 21. 10. 2020 - 13:10)

To jsem psal jaaa

di (St, 21. 10. 2020 - 13:10)

Já nechápu proč někteří bezejmení tady všechno pitvají. To nemáte nic jiného na práci? Já sem občas kliknu a něco napíšu (svůj názor) a jdu . Na co vytahovat nějaké staré věci, k čemu je to dobré? A Aleše nevytočíte ten vás má někde....a jen se baví.

Reklama

Přidat komentář