Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ota (So, 24. 10. 2020 - 18:10)

Nezlob se ale fakt píšeš jak zamilovaná do Prymuli.Mně to nevadí a ani se tomu nesměju jen je to takový divný.To já bych se sešel i s respirátorem jenže taky nevim jak v něm dlouho vydržim.A kdybych s tebou měl něco mít, tak kondom a k tomu respirátory, docela hrůza co.Písnička hezká, znám jí.

Pro Otu (So, 24. 10. 2020 - 18:10)

Je logický, že v nouzi se člověk upíná k rozhodným lidem. Proto jednu chvíli 'uchvátil' davy lidí Hamáček v červeným svetru, a to nejen pro svůj svetr, ale protože uměl promluvit souvisle a bez emocí. Tomu slovenskýmu lingvistovi nikdo nerozuměl a Vojtěch vypadal bezvýznamně. A nahednou dorazil Prymula, odborník, lékař a měl to v hlavě srovnaný. Ale podcenil asi politiku (nebo si s Andym konkurovali?) a tak půjde. Je ho ale škoda, situaci rozuměl. A konečně měla země pořádnýho vůdčího týpka.

Ota (So, 24. 10. 2020 - 18:10)

Kdyby Milušku uchvátil Hamáček tak to trochu pochopim víc ale Prymula je už starší pán.Jinak jak to vedl taky jsem ho měl rád.Nevim co odpúrci čekaji.Že tam přijde někdo jiný a všechny opatření zruší? Už takhle je do dvou týdnů s nemocnicema průser.Nevypadá to dobře.

Žena (So, 24. 10. 2020 - 18:10)

Jako ženě mi víc imponuje Prymula. Profesor, odborník na slovo vzatý, lékař. Je mu 56 let, není tak starý. Hamáček je takový knedlíkovatý, nevýrazný

Návštěvník (So, 24. 10. 2020 - 16:10)

Milčo, ona to rozvolňování nechtěla jen opozice, ale hlavně populista Babiš. Opozice chtěla holandský model, aby vláda vysvětlila každý krok. Např. proč budou otevřeny velké hobbymarkety. Proč ne malé, kde si obchodník lidi ohlídá. Rozvolňovalo se všude v Evropě, ale s logikou. U nás, kdo byl Babišův kámoš a řekl si, měl přednost. Měli se, v půlce prázdnin!!!, nasypat 2 miliardy do reklam, aby lidi seděli doma nikde netrajdali. To by mě zajímalo, komu byly ty peníze určeny. Přitom Monika, žena premiéra, postovala na fb fotky z dovolených v Chorvatsku, Babiš z Kréty. Takže včerejší projev, kde byl zklamaný z chování Prymuly, kde blábolil o 'káže vodu, pije víno' byl k smíchu. Když on sám vše co může, porušuje. Prymulův průser bude mít ješte dohru a Babiš udělá vše proto, aby se zapomnělo jak se na jaře vytahoval, že vše zvládl na jedničku. Jenže kvůli volbám nechal národ padnout. Stejně je prohrál, tak teď už půjde přes mrtvoly.

Miluna (So, 24. 10. 2020 - 17:10)

To jo s Babišem to pokračovalo dál když Vojtěch chtěl od 1.9. roušky všude a Babiš vše kvuli volbám mu zrušil.A to jak začli ty školy se to tam roztahalo.Vrátili se z dovolených,roztahali to do škol a jak se to dostane do domácností tak zavedený roušky pozdě už to nezachránili.A jak píšeš sám porušuje ale proti Prymulovi se postavil.Já myslela že ho podrží ale on jde proti němu.Pujde přes mrtvoly jak píšeš.

Miluna (So, 24. 10. 2020 - 12:10)

Nevim,ale mě je líto Prymuli.

Návštěvník (So, 24. 10. 2020 - 12:10)

Proč?

Miluna (So, 24. 10. 2020 - 14:10)

Já si ho oblíbila.Líbí se mi jak mluví,je chytrej a celkem mě i něčim přitahuje.Je takovej zajímavej.Nechci aby ho vyhodili:'(..udělali na něj všiváci past!! Od včera občas brečim i kvuli němu.Nechci aby ho vyhodili.Je to náš symbol boje.

Co? (So, 24. 10. 2020 - 14:10)

Jakýho boje? Ty jsi v nějaké straně?

Miluna (So, 24. 10. 2020 - 14:10)

Ne,ale od jara nás vede.Prošel s náma celé jaro a většinou měl pravdu.A i v létě měl pravdu ale to ho neposlechli.A teď sotva se stal ministrem,dostal to do ruky kdy už to bylo rozesraný a Vojtěchovo semafor nefungoval tak se ho chtěji zbavit!! Nevim že ho Babiš se Zemanem nepodrží ale naopak ho chce Babiš vyhodit!

Návštěvník (So, 24. 10. 2020 - 15:10)

Mám stejný pocit. V této době potřebujeme pevnou ruku. Nezapomeňte, že to byl Prymula, kdo v dubnu řekl, že letos dovolenou jen doma. Bral situaci jako odborník, ne jako politik. A politikům naletěl. Nemá čistý štít, ale zákony naší země mu to umožnily.

Miluna (So, 24. 10. 2020 - 15:10)

Tak vidim že máme na věc stejný názor.Píšeš to dobře.Prymula chtěl i přes léto nechat zavřený hranice.Ale opozice řvala po uvolnění a chtěli do toho motat i právníky a Babiš podlehl po uvolnění všeho.Jako kdyby ten vir někam zmizel.Všichni se začali chovat jako by už neexistoval.A teď jsme mezi nejhoršíma na světě.Co sem tady psala dokola v létě tak vše se naplňuje.Přitom kdyby nechali zavřený hranice a nesundali roušky tak ta situace teď takhle nevypadá.A zbavit se teď Prymuli je další blbost.

Miluno, (So, 24. 10. 2020 - 14:10)

nevím za koho mluvíš, ale mě nevede. Prymula nastavil opatření a sám je nedodržel, to je nepřípustné. Nedodržel to, co sám chce od jiných chápeš to? Je to arogance moci, nepochopení, že když něco chci po lidech, kterým krachují životy, musím jim jít příkladem. Jo, dodělalo ho to, u něj byla jeho funkce od začátku střet zájmu, ale všichni nad tím zavírali oko protože ti ostaní nejsou lepší. Podělal si to sám a podělal to i nám. Teď bude zmatek a popírači přitvrdí. Howgh

Návštěvník (So, 24. 10. 2020 - 15:10)

V tom případě musí odstoupit i Babiš. Po konraktu s pozitivní osobou odmítl nastoupit do karantény. Ostatní ale musí. Takže?

Miluna (So, 24. 10. 2020 - 15:10)

Tohle je přesně Sergeje názor co píšeš.Já neříkam že nemáte pravdu,kouskem se do vašeho názoru umim vžít ale já nejsem tak přísná a na vyhazov to nevidim.Chybu udělal ale ne zas tak velkou protože tam neseděl ve velký skupině lidí.Popírači si vždy najdou nějaký důvod.Když na ně nezabírá ani situace ve zdravotnictví,tak to jsou vypatlanci a jak se říká kdo chce psa bíti hůl si vždycky najde.Ale měli by bít tam kde původ vznikl.Jak sem psala minule pořád mi je divný proč s Čínou nikdo nic nedělá.

A (So, 24. 10. 2020 - 15:10)

co bys chtěla, aby někdo s Ćínou dělal? třeba ji vybombardoval? Nebo s nimi přestal obchodovat? To by bylo vtipné, protože 80% toho co máš kolem sebe je z Číny. Takže tudy cesta taky nevede. sama máš HIV a souložíš bez ochrany. Chceš aby s tebou taky někdo něco dělal??

Ondra (So, 24. 10. 2020 - 16:10)

Vybombardovat určitě ne ale nějaký tvrdý sankce by to chtělo a placení škod světu.Protože za něčí nedbalost v Číně mají lidé zničený životy.

Logik (So, 24. 10. 2020 - 16:10)

Čína řekla, že oni nic a tak s tím nic nehne. Je to stejné, jako když dnes přišla zpráva z Bruselu, že premiér je ve střetu zájmů a České republice asi škrtnou část dotací, ale Babiš řekl, že není ve střetu zájmů :D. A tak se nestane nahoře nic, jen obyčejný lid to odnese.

Návštěvník (So, 24. 10. 2020 - 16:10)

souhlas. nic tak velkýho tu nebylo sto let.

Reklama

Přidat komentář