Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Kniha (Út, 20. 10. 2020 - 22:10)

Milčo, ono to stojí za prd, věřím ti, že to nemáš snadný. Má to tak hodně lidí. Nevím jak to máš domluvený, ale už zpracuj Sergeje ať tě nechá. Vždyť ví, že ti harpujou nervy, tak co se do tebe furt naváží? Naraž si ty sluchátka, pusť si oblíbený film, kašli na něj, třeba to časem pochopí. On je opravdu jak děcko. Už si upravte konečně ty hranice soužití. Tohle by nevydržel nikdo.

Návštěvník (Út, 20. 10. 2020 - 23:10)

Kterou stránku čteš, že jsi tak hrozně mimo?

Mia 22 (Út, 20. 10. 2020 - 21:10)

Milu, jsi svéprávná a žiješ jak žiješ, je jen na tobě, kdy to změníš. Všechno mohlo být jinak, kdyby jsi naslouchala radám, a že jich zde bylo!!! Jenže tobě spíš vyhovuje si stěžovat, nadávat a obvinovat všechny kolem sebe. Nemyslím to ve zlým, ale je to prostě tak. Než bys hejbla prdelí, raději se válíš na matraci a lamentuješ.

Miluno, (Út, 20. 10. 2020 - 21:10)

ty máš kamarádky???

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 00:10)

Byla dolmluvená na vejlet k Lucině a s Otou. Psalo se to tady.

di (Út, 20. 10. 2020 - 19:10)

Mio ty máš smysl pro humor a pobavíš na rozdíl od knihy která nemá ani jméno. A já nevím co se tady snaží řešit.

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 09:10)

Di, to Kniha, to je místo podpisu. Asi tak jako když ty tam napíseš Di. A co se tu snaží řešit? Přece to, jak tu Aleš psal o těch záhadných pisatelkách. Z pohledu Knihy je to jasný. A zní to logicky, sama jsem se nechala vtáhnout kdysi do diskutování, když mi bylo Miuny líto. A jména? Kdysi tu psal třeba Matouš a pak zmizel nebo Čtenář 2, a ten taky zmizel. Už to chápeš?

-Aleš- (St, 21. 10. 2020 - 09:10)

Trochu ještě v tom vysvětlování přidej, to tady všichni hrozně potřebujeme. Kdybych tady sám nenapsal, pod jakými nicky jsem psal, tak víš kulový. Teď se ti to machruje. Je rozdíl mezi tím, časem změnit nick a mezí tím, když si někdo vymýšlí fiktivní postavy. A tím, jak o tom furt melduješ a obhajuješ a přesně víš co se tehdy psalo jenom přispíváš k tomu, že začnou pochybovat i ti, kteří věří všemu, co se tady napíše.

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 09:10)

Jenže jsou lidi, jako já, kteří sem nakouknou jednou za a zpět nečtou. Tak jak jsem tenkrát měla vědět, že se z Matouše stal čtenář? Ty si nevidíš do huby.

-Aleš- (St, 21. 10. 2020 - 01:10)

Dyť říkám, že se cítí ublíženej. On by to tady nejradši vyčistil od lidí, kteří nepíšou podle jeho představ. Ještě že tady nebyl dřív, to by z téhle diskuze, pokud by vůbec fungovala, byl bezduchej paskvil. A k tomu to teď směřuje, jak vidíte, tak už si vzal na paškál i Miu. On nemá smysl pro humor a ironii a hrozně by chtěl aby takoví byli všichni. A co se týče správné gramatiky, tak tady si lidi sdělují svoje pocity, tady není jazykovej kroužek. Předpokládám, že mi kniha zase napíše, něco v tom smyslu že mám zase vztek nebo něco podobnýho. Ale já jsem naprosto klidnej, píšu tak pozdě, protože jsem se vrátil z kvalitního orálu. Možná by to pan kniha mohl taky zkusit, místo zaškrtávání důležitých pasáží v historii téhle diskuze.

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 09:10)

To je paskvil :). Nejdřív spleteš dohromady dva lidi, potom plácneš kravinu o tom, že tě z 80 procent zná a nakonec sám napíšeš, že víš, že je ublíženej, chce to tady čistit od lidí, a že chce, aby všichni neměli smys pro humor a ironii. A nakonec se sníží k osobní urážce. Si pako, Aleši. A zamysli se,,proč ten tvůj harém tady nereaguje na ty tvý kydy o sexu. Že by to bylo tím že je nezajímaj? Né?

-Aleš- (St, 21. 10. 2020 - 10:10)

To je mi jasný, že moje kydy nikoho nezajímají. Já jsem už vysvětloval, že sem chodím už jenom ze zvyku. Smutný ale je, že se diskuze často rozjede teprve až napíšu záměrně provokativní příspěvek. Je to vlastně takovej paradox. Já nikoho nezajímám, ale poměrně hojně je na mě reagováno, místo toho aby si lidi, jako seš třeba ty, řekli: toho blba si nebudu všímat. Jenomže tebe to baví, cítíš nade mnou morální převahu a to tě uspokojuje. Proto moje jméno zmiňuješ v každým druhým příspěvku, chceš se dohadovat, protože nemáš téma. Tak a teď mi napiš že jsem úplně mimo a budu celou věc považovat za vyřízenou.

Tak znovu (St, 21. 10. 2020 - 10:10)

Nikdo tu nepsal, že nikoho nezajímáš ty jako osoba, ale že "proč ten tvůj harém tady nereaguje na ty tvý kydy o sexu." Chápeš ten rozdíl? Že zkrátka mimo Miluny nikoho tvé kydy o přeblafnutí fetkou nezajímaj. Tady to je jak u blbejch na dvorečku

-Aleš- (St, 21. 10. 2020 - 10:10)

Nechápu co je můj harém, ale nevadí, já toho nechápu víc.

Kača (Čt, 22. 10. 2020 - 22:10)

A slib porušuji a pozdravuji i vysmátého Aleše :). Ty nezklameš...nějaké video na víkend, na dobrou náladu, by nebylo? Nějaké ty tančící ženy...:)

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 10:10)

:), ale jdi ty trdlo. Málokdy rozjíždíš diskusi. To je je výjimka. A teď na tebe reagujem, protože tady trolíš ty, kteří sem slušně píšou. Morální převahu :)), ty koni, ty máš dost, ale pobavilo :)).

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 02:10)

Když pominu, že si pleteš nicky, tak nikdo nikde nikoho nečistí. Miin příspěvek by dal smysl pouze v první části. Když se ale rozepsala, ztratilo to právě vtip. Taky jsem koukala. Alešku, ty dnes také nemáš svůj den. Jen jsem nakoukla, zase běžím

Kniha (Út, 20. 10. 2020 - 22:10)

Di, to je jméno? Asi jako Kniha. Ty tam kde čtu jsi ani nezačala vystupovat. Asi tak.

jj (Út, 20. 10. 2020 - 21:10)

Kniha zřejmě nemá dočteno a dělá dílčí závěry. Mia fakt není hysterka a Kniha její příspěvek nepochopila, pze ji zatím nezná z ostatních příspěvků. Stejně tak se mýlí v Alešovi. Všechny reakce tu mají své místo, byť jsou některé anonymní. Vystihují atmosféru napětí, zmatku, touhy pomáhat atd.

Kniho dočti a pak napiš svůj celkový dojem. Moc by mě zajímal a věřím, že nejen mne

Fernando (St, 21. 10. 2020 - 00:10)

Cenné jsou i ty "dílčí závěry"! Kniha píše dobře a pěknou češtinou, což jako nesnesitelný jazykový purista a hnidopich oceňuji. -- Jinak "di" byla původně myslím anonymní, pak vystupovala kvůli odlišení jako Die a posléze se tady holky dohodly, že bude "di" jako Lady Di.

Reklama

Přidat komentář