Reklama

masturbace v práci

cocot (So, 28. 3. 2015 - 07:03)

na posled sem si musel vyhonit čuráka v nemocnici na hajzlu,byl sem na kapačkách a úplně na chcípnutí,ale byli tam sestřičky učnice na praxi a tak mě to stejně vzrušovalo že sem musel konat,no a dříve v práci třeba na dílně nebo ve sprše,a jednou taky na čundru, sel sem se vysrat a vyhonit...je to na hovno když není kam zasunout:(

Kancelářskej (So, 28. 3. 2015 - 03:03)

Pri práci v kanceáři to na člověka hold občas přijde a je potřeba upustit páru. Za nějakých deset měsíců se mi to stalo asi třikrát. Doufám, že jsem po tom zvládnul vypadat dostatečně nenápadně :-)

Jednou jsem potkal kolegyňku, která vycházela ze záchoda a byla docela červená a vypadala trochu zadýchaně..nevím, jestli si byla ulevit masturbací, ale ve mě to okamžitě vzbudilo podezření :D

Jdi do prdele (Čt, 25. 9. 2014 - 03:09)

A už víte jak jste na tom s...Zasíráš tady celou doktorku reklamou.

Jenda (St, 24. 9. 2014 - 18:09)

Proklinam google. Nasel mi...kdyz to tak ctu, tak me napada, ze uz jsem si to v praci dlouho neudelal :) to budu muset zitra zmenit :) nekdy si tam udelam vylet o vikendu a udelam si to v open-space :) wow, uz se tesim - dobry napad :o)))

Annie (Čt, 18. 9. 2014 - 16:09)

Dan: to je pitoma otazka. Vzdy po. S plnym to nejde. Nejsem na pee heatky, fuj.

Annie (Čt, 18. 9. 2014 - 16:09)

Proklinam google. Nasel mi vcera toto forum. Pisu az dnes, protoze jsem byla vcera cela vedle. Nedocetla jsem ani dve stranky prispevku a kalhotky jeste ted divi, co se pod nimi delo. V praci sedim s kolegyni. Modlila jsem se at odejde na zachod. Nemohla jsem ani hnout, jak jsem se mirne klepala. Bylo by to hned videt. Zname se uz par let. Nastesti ji nekdo volal. Uz kdyz jsem slysela vibrace jejiho telefonu. Rozepisovat to moc nebudu. Ruce nemely skoro co na praci. Udela jsem se tak rychle, ze jsem se zadychala az dodatecne. V praci se sem tam udelam, ale vzdy ma WC. Stydela jsem se. Ale co. Kdyz je nalada :-) tohle forum je "zlo". Skoda, ze jsou obcas klici nevychovani a nici fora. Co jsem to tu dopsala, uz mam zase trochu chut, ale malo casu a kolegyni proti sobe :-/ Snad priste.

Dan (Čt, 18. 9. 2014 - 11:09)

Ahoj holky. Já taky masturbuji v práci, ale jen na záchodě. A chtěl jsem se zeptat holek, kdy mají buchtičku víc mokrou? Zda při masturbaci nebo po močení? A taky jestli masturbují před a nebo po močení? Kdy je to lepší? Dík za odpovědi.

Lukáš (Pá, 25. 7. 2014 - 09:07)

Ahoj. Já také moc rád v práci masturbuji, zejména, když obsluhuji klienta. Tato má závislost se pořád stupňuje, masturbuji už prakticky téměř všude a neustále. Nemohu přestat, už mi ani nevadí, když mě přistihne u toho můj šéf...v poslední době už na mě jenom u toho blbě neciví, ale dokonce se většinou i přidá a masturbujeme společně. Zdravím všechny vášnivé masturbanty. Čest masturbaci!

Lenka (Ne, 29. 6. 2014 - 13:06)

Vyrobit si kuličku ze zmačkaného papíru je hned a stlačovat kuličku mezi stehny je krásný orgasmus v práci.

rudy (Čt, 26. 6. 2014 - 12:06)

Ahojte. Mam v práci zaujímavé kolegyne a niektoré z nich su single. Rád by som oslovil niektorú z nich aby sme si trošku užili ale neviem ako to mam spraviť aby to nebolo sexuálne obťažovanie a ako zistiť ktorá z nich by do toho išla? ďakujem.

××× (Ne, 22. 6. 2014 - 20:06)

Jo tohle ... tak to teda praktikuju celkem často ... Pracuju jako plavčík v jednom pražském aqua parku a dámská šatna je moje velmi časté místo, kde se musí něco zkontrolovat, opravit atd. (všichni chápou :D) No a to se vždycky tak strašně 'nadchnu' a dopadne to tak, že zaběhnu do šatny do sprchy, na dveře dám cedulku úklid, která se tam dává když se uklzí a tak krásně se udělám, osprchuju a zase zpátky do práce :D ...

vyšetřovatel (Ne, 22. 6. 2014 - 17:06)

Vždycky jsem dumal, proč holky, když sedí si hodí nohu přes nohu. A ono z těch potvor vylezlo, že jim to dělá dobře a ledaskteré to stačí, aby se udělala. Prý stačí párkrát stisknout stehna...

xxx (Ne, 22. 6. 2014 - 13:06)

Kamarádka, která prodávala v trafice se mi přiznala, že to tam na ni občas přišlo a tak když tam neměla lidi, tak si to taky udělala. Umí to ale i velmi nenápadně. Prý si to dělala už na základce v hodině tak, že si jakoby sedla na nohu a udělala se o patu. Já tomu pořád ale nějak nevěřím, že se takhle mohla udělat a navíc při hodině tak, aby si toho nikdo nevšimnul. Co si o tom myslíte?

LeMontaine (Ne, 14. 11. 2010 - 04:11)

To já si to dělal v práci několikrát, konkrétně v šatně, kdy mě mohl kdokoliv přistihnout nejen z kolegů, ale i kolegyň, protože máme šatny společné. Jednou mě málem přistihli, tak jsem to musel předčasně ukončit, ale jinak mám skvělé načasování:-)
Naposledy jsem si to dělal ve čtvrtek.

renca (Čt, 11. 11. 2010 - 15:11)

Renčo, to nevymažeš. Proto...no tak uz je pozde neda se nic delat nevadi ale diky :-)

Sapart (Čt, 11. 11. 2010 - 15:11)

Renčo, to nevymažeš. Proto jsem ti navrhoval seznam cz. Někteří si tam založí dvě mailový schránky, jednu používají pro první kontakt nebo pokud se chtějí někde zaregistrovat a nechtějí být spamováni a v reálu tu druhou schránku používají pro mailování s ověřenými kontakty.

Karel (Čt, 11. 11. 2010 - 14:11)

sakra,nemám čas,ozvu se zítra

renca (Čt, 11. 11. 2010 - 14:11)

Snad to zapadne v množství...poslala jsem ti mail kde jsi??? a nebo nemas cas??? jsem tu stejne az do 17:30 zase

Pepa (Čt, 11. 11. 2010 - 14:11)

zase nejaci nadrzeni...já zasouvám velice často a pravidelně takže o nějakém tom honění v práci si mohu nechat jenom zdát.

jirka (Čt, 11. 11. 2010 - 14:11)

Renčo,já už ti píšu.

Reklama

Přidat komentář