Reklama

masturbace v práci

Já sama pracuji v...Ahoj holky, taky makám jak černej a není čas, pokud byste nějaká chtěla zajít na kafe, napište mi na mail nahoře :)

Ivana (St, 13. 1. 2016 - 10:01)

Noční šichta to je šichta s pěkným klukem ,to je boží chodit do práce naostro.Sex je náš.

Jarda (Ne, 10. 1. 2016 - 12:01)

V práci se má pracovat, né...Z fyzikálního hlediska je to taky práce.

Leoš (Ne, 10. 1. 2016 - 11:01)

Ahoj.Taky bych rada napsala...V práci se má pracovat, né masturbovat.

Ja (Ne, 10. 1. 2016 - 09:01)

Ahoj asi po 10 letech co jste...Amando,poprve v 11 a bylo to v kolarne,kdys jsem vracela kolo a sla na obed.Ted mi je 36 a obcas si to taky tam udelam.Je to zvlastni pocit v kolarne ale ten adrenalin a pak dostaveni orgau se s nicim jinym neda srovnat.Ale vzdy jsem opatrna a posloucham zda nikdo nejde.

Lucka (Ne, 10. 1. 2016 - 08:01)

Ahoj.Taky bych rada napsala prispevek.Pri praci me napdnou ruzne veci,i masturbace.Tuhle jsem ale nato myslela vic nez kdykoliv jindy.Vstala jsem a sla na toaletu.Stahla jsem si kalhoty a kalhotky ke kolenum a jela.Behem chvilky jsem byla hotova a kdys jsem se vratila,dostavil se cut.Kdys jsem jela Autobusem domu,tak jsem si vsimla mladeho kluka jak si to tam dela.nezpustila jsem z nej oci a doma jsem si to udelala trikrat po sobe.Od ty doby,si sedam v autobusu na predposledni sedacku a delam si to tam kdys to jde a v prci pokazde,kdys si na to zpomenu.Je to super odragovani a vim ze nejsem sama.Spousta lidi si go obcas takhle udela na verejnosti.Jen nekdo chce bejt videt a slyset a nekdo si dava pozor.Lucie 42.

Petr (Po, 8. 8. 2022 - 12:08)

delam si to casto v praci jak jdu domu ve sprse

Petr (Po, 8. 8. 2022 - 12:08)

nadhera

Amanda (So, 28. 11. 2015 - 12:11)

chtěl bych ti k tomu něco...Ahoj asi po 10 letech co jste to tu psali tak jsem si před četla a chtela bych se zeptat v kolika letech to bylo poprvé?(

Honza (Út, 15. 9. 2015 - 08:09)

Už několikrát jsem honila.....a kde že to pracuješ?:)

Realista (St, 2. 9. 2015 - 14:09)

Záleží na tom co máš za......sorry...ale jsi DEBIL...

Simeone (So, 15. 8. 2015 - 11:08)

Kdyby všichni v práci...Jindro ještě to pár dní vydrž,horko ti vůbec nesvědčí.Nazdar

Jindra (So, 15. 8. 2015 - 11:08)

Jindro jsi piča.Proč ty jsi...Kdyby všichni v práci šukali a nic nedělali,tak by se stihlo slušně řečeno tak velké houby.Myslím že na šukání je spoustu času doma,ale do práce to nepatří.Kdyby měli dotyční aktéři fyzicky namáhavou práci,rázem by je přešla chut' vymýšlet kokotiny.

Simeone (So, 15. 8. 2015 - 11:08)

Záleží na tom co máš za...Jindro jsi piča.Proč ty jsi vůbec na světě? Nazdar

Kolektiv (So, 15. 8. 2015 - 10:08)

Záleží na tom co máš za...Jindro, z toho si nic nedělej. Vždycky v kolektivu musí být jeden dobrý vůl, který za nás dělá, když my pro samý šukání nemáme čas pracovat.

Jindra (So, 15. 8. 2015 - 09:08)

Taky si v práci najdu občas...Záleží na tom co máš za zaměstnání.Já bych si něco takového nikdy nemohl dovolit,protože jsem ve svém zaměstnání celých osm hodin pořád vytížený a konám práci kvalitně.Takže rozhodně nemám čas a ani chut' dělat zbytečné věci,o sexu ani nemluvě.Jednoduše mi to nedovoluje ani čas a ani okolní prostředí,a navíc i kdybych chtěl,nedělal bych to.V práci se má pracovat a ne tam tahat svůj intimní život.Navíc sex s někým jiným než s mou partnerkou,byt' by to byla třeba sebehezčí kolegyně v práci,je pro mě nepřijatelný.

Ivana (So, 15. 8. 2015 - 00:08)

V práci chodím jeden týden...Taky si v práci najdu občas čas na pořádnou šukačku.

Radek (Pá, 14. 8. 2015 - 14:08)

před šéfkou....ráda se dívá...někdy i prstem ukáže že to chce vidět jako první...potom to ráda rozšmidlá podpatkem a podrážkou a ukáže abych to očistil. Kapesníkem v pohodě, ale trochu tuším že chce něco jiného ale to nedám...

Baba (St, 12. 8. 2015 - 10:08)

V práci chodím jeden týden...Je vidět, že máte málo práce. Přitáhla bych vám normy.

Uršula (St, 12. 8. 2015 - 10:08)

V práci chodím jeden týden na noční a je tam se mnou pékný kluk.Šukáme,šukáme a šukáme.

Reklama

Přidat komentář