Reklama

masturbace v práci

Leoš (St, 9. 3. 2016 - 19:03)

A k Putinovi fakt né ... tam...Manipulují všichni velmocenští činitelé. Přijde mi, že z Putina kolikrát dělají až nějakého satanáše, či co. Jeho vyjádření mají často svou logiku. Holt, USA a Západ si můžou bez souhlasu RB OSN či místních vlád prasit svět jak chtějí, ale Rusko nemůže nic. Tím se ho nechci zastávat, jen píšu, že Putin má pravdu v tom, že je teď dost velká asymetrie sil. Není to ani anděl, ani ďábel.

jardaB (St, 9. 3. 2016 - 19:03)

A k Putinovi fakt né ... tam...Putina zrovna nemusím,ale nedělej tady,že lhaní vymysleli Rusové.Pokud mluvíme o politicích,tak lžou všichni a ti západní víc,než ten Putin.Jenže oni ty svoje lži umí blahoslaveným chudým duchem lépe interpretovat.Putin je příliš přímočarý a proto dobře čitelný.

Steve (St, 9. 3. 2016 - 18:03)

A k Putinovi fakt né ... tam mě prosím neposílej. :-D Je takovej falešnej diktátor a hlavně manipulátor se svými ovečkami. Hlavně moc rád LŽE. (Ostatně to šlo Rusům vždycky moc dobře, i když byli tehdá u nás jakožto okupanti)

Steve (St, 9. 3. 2016 - 18:03)

Proč tak špatně píšeš? Máš špatnou klávesnici nebo se teprve učíš s počítačem nebo co je za problém? Než potvrdíš PŘIDAT NÁZOR, tak mrkni co je připraveno a opravíš to ... Nebo neumíš mazat špatná písmenka? (to je na klávesnici ta šipka co ukazuje doleva) Hlavně klid a všecno jde, zbytečně se nevytáčej - není proč.

starej Belovous (Út, 8. 3. 2016 - 10:03)

Měl by sis zopakovat... víš co Steve dji radit Putinovi, jsem ze školy už noho let a kolikrát naapíši chybu jen proto že to je překlep a pořádně to sobě nečtu, odkliknu je to, pak už tu chabu hned vidím na první pohled. Pokud píši propiskou neudělám nemám ždné chyby. A když vidím jak píší dnešní střdoškoláci a dokonce i VŠ, tak bych brečel. Dnešní školáci vůbec vědí veliké hovno o vlastním jazyku a literatuře. ale mají plnou hubu soráče, Ok, vůbec se nedokážéu pobavit, humor pod psa, vím o čem mluvím čau radile

Steve (Po, 7. 3. 2016 - 21:03)

Měl by sis zopakovat Základku :-D

bleble fuj s ch (Po, 7. 3. 2016 - 18:03)

"Které rádi"?... jsem slabej v gramatice, já Paklejt-vůl se omlouvám mělo by být které rády !

Leoš (Po, 7. 3. 2016 - 15:03)

No to by mne také..."Které rádi"? Počkej, tak chodíš s ženami, nebo muži?

Paklejt (Po, 7. 3. 2016 - 15:03)

Jak to víš, že u vás v... No to by mne také zajímalo, já nehoním v práci ani mouchy, natož ptáka, ale dám si ho rád vyhonit, mám v práci několik rychlomrdek, které rádi zajdou do skladu, na terasu a pod., kamery mají svá slepá místa,

Honza (Ne, 6. 3. 2016 - 20:03)

Věřím ze te to...Jak to víš, že u vás v práci si všichni chlapi na hajzlu honěj ptáka?

Hana (Pá, 4. 3. 2016 - 17:03)

Včera jsem byl ve...Tak tady se nekdo dival na P.V saune vetsinou bekvaji kamery kuli bezpeci zakazniku.Kdyby nekdo z horka ondlel.Takze neverim a myslim si ze neveri i ostatni.Mimochodem si neplet stranky.Tadyto sem nepazri

Alena (Ne, 28. 2. 2016 - 16:02)

Jsi pěkné čuně.Vyhonit si...Věřím ze te to pohorsilo.ale musíš pochopit ze chlap si ho rad honí.u nás v práci honej na WC všichni.

Eva (So, 27. 2. 2016 - 20:02)

Včera jsem byl ve...Jsi pěkné čuně.Vyhonit si ho v sauně a ještě si odstříknout na zadek kamarádky.Opravdu výkon hodný puberťáka.Jsi nestyda nestydatá.

Jirka (So, 27. 2. 2016 - 12:02)

Včera jsem byl ve společném sauně. Byla tam i moje kámoška. Bylo to večer a a nikdo jiný už tam nebyl.ona mne přemluvil a jestli si to nechci před ni udělat. Ona je fakt pěkný tak jsem svolil a udělal jsem se.moje semeno s počinu la na její prdelka.

:-) (St, 24. 2. 2016 - 11:02)

Přeji ti krásné okamžiky...Dobre ty

Jirka (Ne, 21. 2. 2016 - 13:02)

Ahoj.Pracuji jako...Přeji ti krásné okamžiky při tvé masturbaci tvé řádky mne vzrusily a já se udelal

Tonda Vlas (So, 13. 2. 2016 - 11:02)

Z toho mám hrůzu. Mne Bůh za masturbaci v práci náležitě potrestal. Bylo to v Richmondu ve Francii, přetáhl jsem kvůli tomu polední pauzu o pár minut, pak jsem zjistil, že mám do vody spadlej buml, a lovil jsem ho tak nešikovně, že mi to skříplo ruku a musela mne vézt rychlá do Metz (Mety), kde mi ji jen tak tak zachránili. Od té doby se děsivě bojím masturbovat. A to nejenom v práci.

Monika 26 let (So, 13. 2. 2016 - 10:02)

Ahoj.Pracuji jako recepcni.Radci nebudu psat kde a v jakem meste.Pri denni je celkem dost prace,ale pri nocni je klid.Takze kdys to name prijde,tak neni problem si to pekne udelat.Jsem tam sama a mam klid.jen zajdu do kuchynky,vyhrnu sukni a zacnu.Uz jsem si to udelala parkrat i u recepcniho pultu.Je to opravdu rajcovni a kdys se prida fantazie,musim se krotit,abych nevzdychala moc nahlas a pri orgazmu abych nevykrikla.Ale jednou uz po me ta ozvena na chodbe byla.

Martina (Čt, 29. 8. 2013 - 08:08)

Když jsem v práci při chuti ,tak si dám kalhotky do kabelky a pod stolem si to udělám.

tomáš (Út, 13. 8. 2013 - 08:08)

Taky jsem si ho honil v praci na záchode,mame tu docela pekny holky,a tak mi pekne ztvrdnul,a musel jsem se pekne vycákat.

Reklama

Přidat komentář