Reklama

masturbace v práci

renca (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

No já začínám mít v...no tak musim odejit na zachod a doma si dam neco pod zadecek kdyz nechci mit potopu to je jasny ale ja to vydrzim sice mi to porad vlhne a mam ho celyho tvrdyho ale jinak moje dirkla to jeste vydrzi mam predstavu co bych s tebouo delala??? on by ti okamzite stal a jak rada bych ti ji ukazala jak strikam treba by te to vzrusovlo nevim??? jako chlap nejsem to je jasny ale je to maly proudik ktery vytryskne s dirky

Karel (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

taky ti uz stoji ja jsem z...No já začínám mít v kalhotech mírné pnutí, ale ještě mi nestojí.
Tak pokud to už nemůžeš vydržet, tak si ji skoč vyhonit na záchod.
A mimochodem, jak to děláš s tím stříkáním (abys něco nepostříkala), když se uděláš?

renca (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

No já nevím, já žádný...jsem tu pokazdy ctvrtek a patek az do vecera takze si muzeme spolu psat a nebo az budu doma tak ti muzu taky napsat.
kdyby jsi videl kde mam svoji prsticky a na cem je mam polozeny???? ten muj k......je tak tvrdej a vlhkej nejradeji bych ti to ukazala

renca (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

A kde si chceš psát, aby to...taky ti uz stoji ja jsem z toho uplne mimo ty blaho a to mam jeste do pul sesty vydrzet no to teda nevim

Karel (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

ja nevim tak rekni ty??? nebo...No já nevím, já žádný chat, kde bychom si mohli psát sami dva neznám.
Ty o ničem nevíš?
Ale musím říct, že mě to s Tebou baví.

renca (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

A kde si chceš psát, aby to...ja nevim tak rekni ty??? nebo si budeme psat tady me je to jedno

Karel (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

muzeme si nekde psat kde to...A kde si chceš psát, aby to nikdo nečetl?

renca (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

No virtuálně mi nepomůže,...muzeme si nekde psat kde to nikdo necte```jsem totis jeste v praci takze bych nerada aby to na disku... nekdo cetl

renca (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

No virtuálně mi nepomůže,...ty me taky a to se nestava casto ze by me jenom tak na chatu neco vzrusovala predstav si ze vedle sebe pracujeme hmmmm,,, vis kde mam ruku??? mam dneska kratkou sukni a silonky co drzi na stehnech a pod tim un nic protoze jsem mokra ale jak

Karel (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

proc?? kdyby jsi tu byl tak...No virtuálně mi nepomůže, to máš pravdu.
Ale docela dost mě vzrušuješ, to se musí uznat.

renca (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

proc?? kdyby jsi tu byl tak ano ja jsem sama nemam nikoho a sex mam rada treba tedkon zrovinka ale virtuele sex ti nepomuze

Karel (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

karle rada bych ti to udelala...Kecáš, nevěřím.

renca (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

Takže si to musíš chodit...karle rada bych ti to udelala ale bohuzel ale nejsi u mne. :-(

:-) (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

Takže si to musíš chodit...ja bych ti to rada ukazala :-)

Karel (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

to je sice maly praminek ale...Takže si to musíš chodit dělat taky na záchod, abys něco nepostříkala?
Mimochodem oni by byli šťastní asi hlavně chlapi, kdyby jejich ženy uměly to, co Ty.
Já tedy určitě.

renca (Pá, 5. 11. 2010 - 14:11)

Promiň netušil jsem, že...to je sice maly praminek ale strika tak jako u chlapu nekdy mi to stece po zadecku a nekdy proste to malinko vystrikne byvam hodne vlhka Dr. rikal ze je to normalni ze pry nektere zeny by byly rady kdyby mely to co mam ja, ja nevim uz to mam od puberty nekdy vystriknu a nekdy mi to stece k zadecku jak jsem rekla

Karel (Pá, 5. 11. 2010 - 13:11)

karle jak to vis, ze...Promiň netušil jsem, že zrovna Ty máš tu schopnost stříkat. Ještě jsem takovou ženu neměl.
A jak si to teda děláš, kam to vystříkneš?

renca (Pá, 5. 11. 2010 - 13:11)

No já bych zase někdy...karle jak to vis, ze nestrikam??? treba jeste vic nez ty!!!! Za to mas suchy spodky a ja mokry celou tu dobu no supper

Karel (Pá, 5. 11. 2010 - 13:11)

no to mas dobry tak bych taky...No já bych zase někdy chtěl být ženská, abych u toho nestříkal. To bych si pak mohl strčit ruku do kalhot a mohl bych honit tajně pod stolem.

renca (Pá, 5. 11. 2010 - 13:11)

Renčo, na co myslím -...no to mas dobry tak bych taky chtela byt chlapem jednou a konec:-) Pavlinka je kousek nejdriv ze nic a potom posloucha kolegini na zachode hm,,,, no teda ticha voda brehy mele````

Reklama

Přidat komentář