Reklama

Cesky penis

David (Út, 7. 8. 2007 - 14:08)

Jess, ty máš dobrý otázky. Normálně do očí bych to asi holce nevykládal. Ráno když se probudím, chce se mi zpravidla kadit i čůrat
najednou. Ale taky mám erekci jak kráva. Tak se jdu osprchovat a přitom se i s erekcí vyčůrám. Nemám s tím problém. Vím, že spoustě kluků to nejde, ale mě jo. Už kolika holkám jsem to předváděl. Jako ne najednou, aby sis nemyslela, že s tím někde vystupuju. Tohle číst má přítelkyně, že čůrám do vany, ta by mi dala. Pak si jdu sednout na velkou. Jsem zvyklý sedět tak, že i koule mi visí ven, ale pořád mi stojí péro. Další výhodu to má, že ti hovno neocákne prdel. Teda pardon, Jess, ale ty snad nejseš nějaká útlocitná. Když se pak utírám, erekce mě pomalu opustí. Pak chodím na velkou ještě většinou po obědě v práci. U toho mi už penis visí, ale na míse sedím stejným způsobem. Vyčurám se až po vykadění. Jess, snad nejsi po jídle, aby se ti neudělalo blbě. Trochu se stydím, vykládat tohle holce. Ale nic, sranda musí bejt, lepší než to handrkování, co tu bylo.

MZ (Út, 7. 8. 2007 - 14:08)

Jak jsem psal, vzácný přírodní úkaz: Při erekci naprosto stejné rozměry jako v klidu...

Mary (Út, 7. 8. 2007 - 14:08)

To David: Tak to jsem špatně pochopila..také jsem si do teďka myslela, že se velikost při erekci zvětší vždy..

Belinda (Út, 7. 8. 2007 - 13:08)

anonym-ještě lepší u tebe 200% mlčeti zlato.

Jessika (Út, 7. 8. 2007 - 13:08)

Hele, Davide a jak to teda máš s tím čůráním a s velkou? Nějak líp to popiš.
Tohle si lidi na večírku nevykládají. To má MZ pravdu, že při erekci se nedá moc dobře čůrat.

Návštěvník (Út, 7. 8. 2007 - 13:08)

Je to fakt píča ta Belkunda.

David (Út, 7. 8. 2007 - 13:08)

Mě si taky, Jess, moc pobavila, směju se jak blbec. Že tě to inspiruje k takovému toaletnímu experimentu, to by mě nenapadlo. Jseš fajn. Nechceš mě vyměnit za svého 15 cm čůráčka? Jsi to ty s ním, že jo? Ale ne. To byla jen řečnická otázka, já mám taky přítelkyni. Navíc ty velký klacky ani neuznáváš, jestli se nepletu.
Mary já jsem psal, že mám 17,5/5 a to v klidu i v erekci, rozdíl mám minimální. Jenom v erekci se mi postaví a ztvrdne. Na rozměrech se toho ale moc nezmění.

MZ (Út, 7. 8. 2007 - 13:08)

Jessiko, při erekci není možné sedět na velké tak, aby byl čurák v míse (při erekci nemůže viset) a ani se při erekci nedá čurat. V klidu jsou ty rozměry menší. Není mi jasné, jak David při plné erekci sere a chčí. To je vzácný přírodní úkaz.

Belinda (Út, 7. 8. 2007 - 13:08)

Logiku, jdi už doprdele, nikdo tady identická osoba není, opakuješ se a my to opakujem tobě.Pokud někdo napíše názor, který tobě nesedí, omlouváš si to svojí přiblblou dedukcí a člověk s troškou inteligence, pozná rozdíly ve vyjadřování a v celkovém psaní, ale když už není argument, tak alespoň nějaký blábol, že?V tvém případě platí 100%-mlčeti zlato.A v klidu odejdi a už se nevracej,každý je nahraditelný.

Návštěvník (Út, 7. 8. 2007 - 13:08)

Jessiko, ty jsi mě teda pobavila :-). To by mě nenapadlo zkoušet to na WC s pravítkem. Ale je pravda, že když si to představím, tak jsem ráda, že jsem ženská, a mám v kalhotách prázdno.

Mary (Út, 7. 8. 2007 - 13:08)

20/5? V klidu při močení či velké? To myslíte vážně?? Pak kdo tu kecá...

Jessika (Út, 7. 8. 2007 - 13:08)

Davide, tak jsi mě inspiroval k malému experimentu. Vzala jsem si na WC 20 cm pravítko a zkoušela jsem, jestli ti může penis při velké překážet. Pokud si pamatuji, visí trochu šikmo, tak jsem si to zkusila a skutečně drhnul konec pravítka o mísu na přední straně. Tenhle problém musí mít nutně každý chlap s podobnou délkou, když si sedne na mísu. Neprozřetelně jsem si na sebe vzala džíny, je mi v nich horko, jsou to levisky 501, unisex, takže stejný jako nosí chlapi. Ale mohla jsem si zkoušet představit prostrčit 5 cm tlustý penis přes poklopec a věřím, že to může být nepříjemné. Takže Davide, já to beru, ty nekecáš, na rozdíl od některých příslušnic něžného pohlaví na této diskuzi.

Logik (Út, 7. 8. 2007 - 13:08)

Myslím, že všem je už jasné, že tzv. Andy. Mary a Belinda jsou ta samá, nemocná babizna. Neví rozeznat skutečnost od přání (proto ti vymyšlení chlapi a další lidičky), tudíž by ji mělo okolí dostrkat k lékařům. Kdyby ještě nemohla okomentovat každý příspěvek a mít poslední slovo (ona si myslí, že tím dosáhla vítězství a vrcholu - hlupačka), asi by dostala mizerere. Ale ať si ho má. Také si svého času cením víc, než trávit ho s jejími kecy. Zavřete oči (Andy, Belindo, Mary) - odcházím.....

MZ (Út, 7. 8. 2007 - 13:08)

Také ho mám při erekci dost tlustého, u kořene těch 5 cm průměr má také, ale u pisoáru je obvykle klidu a proto mi poklopec nevadí. Je to spíš o zvyku, než o nutností si rozepínat kalhoty. Rozepínat pásek a sundávat kalhoty, když to není nutné, se mi nechce.

Belinda (Út, 7. 8. 2007 - 12:08)

To byla spíš nadsázka na tvrdého, neber to osobně, ale hodilo se mi to a nahrál si mně tím.Jinak jsou mi hrubky ukradený.

David (Út, 7. 8. 2007 - 12:08)

Belindo, za pravopis se omlouvám, ale myslel jsem, že toto není lingvistický kroužek.

David (Út, 7. 8. 2007 - 12:08)

MZ, to je možná průměrem, jedna holka mi vykládala, že jednou se milovala s klukem, který měl podle jejího názoru možná na dýlku i 20, ale měl ho tlustýho tak 3 cm, já mám 5. Jsem zvyklý se u pisoáru rozepnout.Jelikož nebo páč, jak s oblibou píše Andy, když ho cpu poklopcem, tak mě to dře.

Belinda (Út, 7. 8. 2007 - 12:08)

David-Tak znova a už naposled-penis se měří při erekci od kořene-stydké kosti tzn, na horní straně a ne od koulí.Opravdu nevím, jaké ptíže má můj partner se vzrušením na veřejnosti, ale vím, že se mnou a já s ním potíže nemá, co dělá na toaletě, taky nemám tušení, ale do zítřka tě to zjistím.Ale vím 100%, že pokud by se můj partner vzrušil na veřejnosti, na boxerky si občas natahne i džíny, zapne si pásek a jde, pochybuju, že má penis takovou sílu při erekci na veřejnosti se z toho všeho vyklubat,takže pokud soudíš jen podle vyčuhování, či nevyčuhování z kalhot jsi na omylu.A ve výrazu holky, viděli jste se píše tvrdé y, jestli víš, co to je tvrdé.

MZ (Út, 7. 8. 2007 - 12:08)

Davidem já mám normálně naměřených 19 cm a normálně mi stačí rozepnout na záchodě poklopec, proto nechápu tu uváděnou nutnost rozepínání kalhot. Ani nemám potíže s tím, že by se mi třel o dno záchodové mísy. Takže buď přeháníš, nebo si vymýšlíš problémy, které nejsou. Dám ti zapravdu pouze v tom, že při erekci je problém toto utajit, z boxerek leze, to je jasné a jinak je nápadný i pod kalhotama, v létě jej pod bermudami rozhodně neutajím ani v klidu, natož když trochu ztvrdne, to je snad jasné.

Mary (Út, 7. 8. 2007 - 12:08)

A chlap jako ne? Blbost... Ale chlapi hold hledají témata s jíným názvem, občas tam mrktnu, ať vím, co si myslí oni o nás :) Třeba si tam jednou přečtu nějakou Lukášovu statistiku..Nebo že by příspěvek ze života?
Poslední sbohem pro Lukáše2:
Myslíš, že by o takovýchto tématech běžně diskutujeme? Třeba v práci u kafe nebo na zastávce MHD? Blbost, možná tak u lahvinky vína s kámoškama, to probereme vše od školy, přes porod, vaření až ke chlapům:)))))) Proto přece lezeme se, abychom se jen tak anonymně pobavily... A klidně si troufnu mluvit za Bell i Andy, když řeknu, že nás všechny na Doktorku přivedla mnohem závažnější témata! Tak papa chlapče...

Reklama

Přidat komentář