Reklama

Cesky penis

Mary (Čt, 9. 8. 2007 - 07:08)

Mary je jen jedna, originál! Žádná laciná kopie, žádný duplikát kohosi... Tak přestaň prudit, když nevíš co psát tak jdi pryč a založ si vlastní téma... pro schíza...

Belinda (Čt, 9. 8. 2007 - 07:08)

Antibelinďák-Kdybys nebyl jen na téhle diskuzi a nemastil si u toho miniaturní péro,ale kouknul i jinam na témata, zjistil bys, že bys jak to bylo, ty pako vymatlaný, co si pořád mele svojí a ničím jsem se neprokecla, nemám v čem ale tvůj stav má co dočinění s paranoikem.

Antibelinďák (St, 8. 8. 2007 - 14:08)

Nepřejmenoval, nejsem ty.

Mary (St, 8. 8. 2007 - 13:08)

Wabe dobrý pokus, ale bohužel, žádný nový příběh... zase jen dohadování kdo je kdo...
Přece jen něco: anonym se přejmenoval na Antibelinďáka!

Antibelinďák (St, 8. 8. 2007 - 13:08)

To už je fakt těžká psychická úchylka. Všimněte si, jak si Belinda vymyslila hned další, imaginární Pafy, tedy svůj klon, se kterým tady bude předvádět neskutečné dialógy a mnohológy. Svou první větou z 12:44:02 se krásně prokecla a prozradila to, co už na Doktorce vědí všichni. Tahle Vochcaldíra fakt potřebuje lékařskou pomoc.

Pafy (St, 8. 8. 2007 - 13:08)

sakra.. promiň Belindo, já tu tvou přezdívku komolím pokaždé, když ti chci napsat :-D

Pafy (St, 8. 8. 2007 - 13:08)

Belinka:

víš co nechápu? Proč si vlastně chlapi měří své údy a dle toho jim "rostou ramena". Proč si radši nezměří své IQ?? To by byly jiné debaty :-))) Nebo.. že bychom my ženy, začly měřit svá poprsí a chovat se stejně jako chlapi?! Zatím jsem se s tím nesešla, že by se takto chovaly ženy... a pak že ženský jsou nejhloupější tvorové :-)

Belinda (St, 8. 8. 2007 - 12:08)

Souhlas.A k tomu vymýšlení, k čemu by nám to asi bylo, že bychom vám tady říkaly pouze naše sny?Mně osobně by nedělalo problém napsat, kdyby partner měl ten rádoby váš "průměr", že mně sice uspokojuje co se týká orgasmů, ale že bych chtěla většího, nakonec by to nebyl zase až takový problém, pořídila bych si robertka s velikostí, jaká by mě vyhovovala a bylo by to vyřešené.Taky nemám třeba modré oči a nebudu někoho urážet, jen proto, že je má on a já je nikdy mít nebudu a podezřívat ho, že kecá.Tak co pánové, došlo vám to už někomu, navíc neustále zjišťujete, že větší penis není až tak vzácný, tak čekám, že vaše reakce přitvrdí.

Pafy (St, 8. 8. 2007 - 12:08)

Belinda:
Jasný, že se přidám, ten kdo má potřebu si vymýšlet je ubožák. Naštěstí žádné komplexy nemám, tudíž nemusím ani lhát. Těch 20cm, co má má drahá polovička je úžasnejch. A nevím, proč se ostatní nemohou s menšími rozměry vyrovnat s tím, že je na tom někdo líp.. Né nadarmo se říká, že i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo. Ten kdo to divadlo zahrát neumí ani s malým kašpárkem, tak tomu už se říká "nešikovnost"... A takový člověk se s tím neumí vyrovnat.. tudíž hledá terče útoku, aby si zvedl alespoň své Ego. Jsem na to připravena. Tak hurá do mě! :-))

Jessika (St, 8. 8. 2007 - 10:08)

Davide, kde jsi?

Belinda (St, 8. 8. 2007 - 07:08)

Pafy-tak jestli se k nám přidáš, tak věř, že se staneš terčem útoků a dozvíš se o sobě něco,co si nikdy neslyšela.Ale jak je vidět rozměr 19-20 není až rak ojedinělé, jak sem nozí pánové dle statistik píšou, ale oni stejně budou v opozici, že jsi další kado kecá, nějak se stím nemůžou vyrovnat.Pa a díky že jsi tu.

WEBMASTER (St, 8. 8. 2007 - 00:08)

odpovědět >>
27. 5. 2006 11:31:50, Uška
No s tím vaginálním orgasmem je to u mě dost těžký...jsem třeba hodně vzrušená, ale jakmile se do mě přítel snaží proniknoutm tak je to tam, prostě to bolí, takže asi těžko můžu mít orgasmus :o(
No ale zrovna dneska jsme přemýšlela o análním sexu, jen mám pocit, že přítel bude proti, no uvidíme. Já zatím tuhle zkušenost nemám :o)

pro 61174: podle mě tvoje partnerky byli zvyklé zažívat hezký koitální sex, takže svým způsobem byly ochuzené. Myslím, že tohle je těžké pro obě strany, sice se mezi ženskejma nakecá, jak na velikosti záleží, ale je to tak, že chcem spíš menší rozměry. Je to ale vždycky hodně individuální, jsou i slečny, který větší penis přímo vyžadují :)
odpovědět >>
27. 5. 2006 18:12:27, Honza
Není to tak že by je to bolelo pokaždé.Měli jsme sex i krásnej.Jenže to většinou bylo tak že mi to nechtěla říct a já to vždy poznal,řekni sama kterej idiot by pokračoval v sexu a přitom sledoval jak jeho partnerka svrašťuje obočí bolestí.Já to neumím a už jsem si i zvykl nato nemít sex ikdyž je člověk maximálně vzrušenej.Je to mí prokletí!!!!!)-:
odpovědět >>
29. 5. 2006 11:59:11, Uška
Mě to přijde taky jako prokletí. Vím, jak moc to přítel chce (a já taky) a ono to nejde, bolí to...on na sobě nedá znát, že by mu to vadilo, vždycky říká nevadí, půjde to příště...jenže já to tak v pohodě nevidím, většinou to psychicky nezvládnu a rozbrečim se. Vím, že s bývalou partnerkou dosahovali při styku společného orgasmu...ale na druhou stranu si jinak moc nerozumněli.
No...hm...můj plán je, koupit si robertka a nacvičovat, mohlo by to pomoct, bez tréninku se asi sotva něco změní...:o)

WEBMASTER (St, 8. 8. 2007 - 00:08)

26. 5. 2006 11:12:22, Paja
To není pravda, že se zvětší, jsem po dvou dětech, mám ji stejnou jako předtím, nebo je to možná ještě lepší, alespoň se zintenzivnily dotykové pocity moje i partnerovy. Možná je to ale tím, že jsem ji měla vždycky úzkou a vyhovují mně muži s menším přirozením. Na milování s jedním, co byl více obdařený, vzpomínám jako na utrpení.
odpovědět >>
26. 5. 2006 11:56:12, 61174
Pajo,to není jen tvůj problém.Nemám ho zase nějak velkého ale většíje.Víš jak to bolí,když ti dá holka kopačky jen proto že ho mám velkého a jí to bolí!
odpovědět >>
26. 5. 2006 14:07:51, Uška
pro 61174: no já teda doufám, že je pro tebe důležitá taky spokojenost partnerky nejen ta tvoje. Pokud rveš velkej penis, někam, kam se za žádnou cenu nemůže bez problému vejít, tak věř, že to je i dost velkej nápor na ženskou psychiku. Bolí to fyzicky i na duši, jestli jsi házel vinu jen na ni, tak se nedivím, že tě pustila k vodě!
odpovědět >>
26. 5. 2006 14:22:22, 61174
Věř že ho nervu nikam kde to bolí,proto říkám že mám velke opravdu velkej problém.představ si že jsi s partnerem kterého strašně chceš ale strašně a on ti řekne že to z různých důvodú nejde.Uvás žen je to trochu jiné.Jistě víš jaké to je když se chlap vzruší a nemůže se tak říkajíc odventilovat.Nejsem tip žebych někoho nutil do něčeho co nechce ikdyž si to odtrpím.

Jessika (Út, 7. 8. 2007 - 17:08)

Davide, napíšeme si zítra, určitě tu budu. Ty čuňátko, to bys mi poslal? Docela bych to chtěla vidět.

Pafy (Út, 7. 8. 2007 - 17:08)

Sorry, Belindu :o)

Pafy (Út, 7. 8. 2007 - 17:08)

pro Balindu:

tak jsem tady :o)

David (Út, 7. 8. 2007 - 14:08)

MZ, nijak mě nepřekvapuješ, nebudeš první ani poslední, kdo nevěří, že umím čůrát s erekcí. Kolikrát v životě jsem se vsadil a vyhrál jsem vždycky. A že jsem močil do pisoáru s erekcí, to jsem netvrdil, čti pořádně. Jenom to, že se u posoáru rozepínám. Tobě to chcaní v erekci předvádět nebudu. Ale jestli bude chtít Jess, můžu ti poslat videjko, co ty na to?

Jessika (Út, 7. 8. 2007 - 14:08)

Hele, MZ, já jsem se Davida ptala a on mi odpověděl, pokud vím, nikde nepsal, že čůrá do pisoáru s tvrdým. A pisoár používá asi v práci nebo v restauraci nebo někde na veřejném WC. Davide, nic si z toho nedělej, tahle diskuze je fakt divná, lidi se tu chtějí za každou cenu hádat.

MZ (Út, 7. 8. 2007 - 14:08)

Jednou to vysvětluje tak,že při erekci má stejné rozměry jako v klidu (vzácný přírodní úkaz), potom, že čurá i při erekci což je další přírodní úkaz a navíc i číslo do cirkusového nebo varietního programu. Co nám ještě napíše dalšího?

MZ (Út, 7. 8. 2007 - 14:08)

To už je silné kafe. Jednou, že musí sundat kalhoty u pisoáru, podruhé, že je to ráno, když vstane z postele. To snad poklopec nerozepíná a doma pisoár snad nemá. S tvrdým se kadit nedá, jedině jej mít před sebou mimo mísu, to je snad jasné, to ráno dělám také. Někdo si z nás dělá srandu...

Reklama

Přidat komentář