Reklama

Cesky penis

Logik (Po, 6. 8. 2007 - 14:08)

Pravdu díž, příteli.

Lukas2 (Po, 6. 8. 2007 - 10:08)

Logiku, dopřej jim tu zábavu. Fakt je, že chlapi taky vedou řeči o ženských prsech, zadcích, nohách apod. Proč by nemohly ženský ? A proč by se jim nemohly líbit velký pé.a ? Na druhou stranu nás může uklidnit, že Andy a Belinda nejsou typický exempláře ženských.

Belinda (Po, 6. 8. 2007 - 09:08)

Logiku, co kdybys taky zkritizoval sám sebe?
1)to bychom mohly říct též o vás, oponentech
2)viz bod č.1
3)vždyť vy se také chválíte,nečetla jsem od vás jednu jedinou kritiku na vás samotné.
4)píšem ryze žensky,alespoň si myslím, že ty nemůžeš vědět, jak ženské cítí,myslí, pokud si žena sám nikdy nebyl.
5)zato od vás to slušností jen překypuje.
Co na to psycholog:identické s tvým vyjádřením, jen si to převeď do mužského rodu.

Logik (Po, 6. 8. 2007 - 08:08)

Tak, tak. Jenomže ony si to v té své blbosti ani nedokážou uvědomit, tím spíš připustit. Holt, dutiny maj všude.
O víkendu jsem si pročetl pár tém a našel všude ty samé znaky jediné pisately: 1) několik jmen, pod kterýmy vystupuje, 2) hraje si na celé stádo přispěvatelek a odpovídá sama sobě, 3) samozřejmě, že se chválí a "podporují navzájem" , tedy sama sebe, 4) píše příspěvky jako by byla chlap a jasně zase sama sobě opět jenom přitakává, 5) je dost vulgární.
Co na to psycholog: nevyrovnaná osobnost, která se trápí zklamáním z nesplněných dívčích představ, pravděpodobně rozvedená, značně závistlivá a žárlivá na štěstí druhých. Neustále toužící po neznámém, vysněném muži, neschopná připustit, že takový ideál neexistuje ani u mužů ani u žen. Egoistická, tvrdohlavá, absolutně neschopná připustit svá pochybení. Pro svou svárlivou a pomlouvačnou povahu není mezi ženami moc oblíbená, skutečnou, hluboce ji oddanou přítelkyni nemá. Muži ji po relat. krátkém čase opouštějí, nebo zahýbají.

123 (Ne, 5. 8. 2007 - 16:08)

Mám pocit, že lidi co diskutují o takových píčovinách mají asi problém spíš v hlavě a tvořej většinu klientů psychiatrických zařízení...

Návštěvník (Ne, 5. 8. 2007 - 14:08)

Panebože,jak my to tu vydržíme bez takové veliké piče.

Andy (Ne, 5. 8. 2007 - 14:08)

HN: díkes za lichotky, ale 80 by bylo moc, to jsem měla v 8. měsíci těhotenství:)
Jsem ráda, že chápeš, že mám ráda všechno větší:) Papa, jedu na dovču, tak tu koukejte pořádně začít diskutovat, ať vím, jak je na tom ten náš penis našich samců:)

HN (Pá, 3. 8. 2007 - 15:08)

Podle toho jsi pěkná holka a taková určitě potřebuje trochu víc než nějakých 12 cm :-)) Mně osobně se takové holky líbí. A nadváha? Já si myslím,že na tvou výšku by jsi klidně mohla vážit i 80 kg a bylo by to O.K.

Andy (Pá, 3. 8. 2007 - 15:08)

HN: už jsem to se někam psala. 178/70 kg.
Dobrý, mám 2-4 kg nadváhu, ale jistě to nemá co dělt s mojí větší či hlubší kačenou!

HN (Pá, 3. 8. 2007 - 14:08)

Andy, jsi velká holka, jak píšeš. Jak jsi velká? Kolik měříš a kolik vážíš?

Andy (Pá, 3. 8. 2007 - 14:08)

Ne, škodovku jsem pojala jako extrém a Mercedesa taky. To mezi tím je v pořádku, páč co je v normálu, je přece akceptováno, jen abnormal se vymiká některým jedincům v pochopení! Audi beru, zlatá střední cesta a myslím, že to jsou ty statistiky, o které vám jde. Většina z nás se nachází v normálu, tedy 15 cm se středně hlubokou pochvou. Chápu i to, že takových nás je nejvíc, ale nemám problém chápat i to, že jsou takový, co přesahují nebo nedosahují normální průměrný hranice:) Jezdím v Renaultu, takže žádná limuzína, ale poskytuje mi to, co jsem od něj očekávala! Tak to beru i s penisy, chci mít penis, který mi dopřeje to, co od něj očekávám! A bohužel pro vás, bohudík pro mě, mám jasno v tom, že pokud očekávám kvalitní sex, tak nemůžu hledat u 12 cm. Nic proti nim nemám, to jsem nikdy neřekla, jen mě nevyhovují! Jsem velká holka a mám všechno radeji vetší! Ségra je prcek a věřím, že 19 cm by ji prolezl ledvinama:)

HN (Pá, 3. 8. 2007 - 14:08)

Píšeš: "HN: i ty škodovky už z našich silnic pomalu mizí...všechno má svůj čas, jednou se dočkáme toho, že všichni budem jezdit na čem a v čem nám nejvíce vyhovuje a líbí..." Jak tomu mám rozumět? Že těch s těmi 15 cm ubývá, až úplně zmizí a každý muž bude mít toho nejméně devatenácticentimetrového, aby každá žena "jezdila v tom, co se jí líbí" ?

Jessika (Pá, 3. 8. 2007 - 14:08)

To se tahle diskuse dobře rozjela, já nejvíc sympatizuju s Lukym dva. Mám dodat jediné. Z mých devíti čůráků měly délku 18+19 jen dva. Čili výskyt nějakých 22%.
A naprosto jasně zopakuju, je nejdůležitější
tvrdost a šikovnost..... s klidem beru údaje holek, že měli sex s 30 cm klackem. To je blbost na n-tou. U nás maximální délka 23 cm-uložené v Hrdličkově muzeu .
V BRD maximum 24,5 cm. Problém je taky s měřením, tady vznikají zásadní nedorozumění.
Vždy seshora a ne zespoda

Mary (Pá, 3. 8. 2007 - 14:08)

Lukáši2 neříkej, že si neumíš představit, že ho má někdo tak malýho, že to už fakt je problém. A ať je ženská jakkoliv ohleduplná, musí ten muž přece poznat, že je zle!

Belinda (Pá, 3. 8. 2007 - 14:08)

Vím, že to neřekne, ale třeba se svěří kámošce, a ta to pak vyslepičí, známe to, ale jen jsem tím chtěla říct, aby se přiznali taky k něčemu negativnímu, zatím z nich mám pocit, ža jsou to nadržení samci, kteří nikdy a v žádném případě nezklamali,ale tady bývá opak pravdou.Pa

Lukas2 (Pá, 3. 8. 2007 - 14:08)

Belindo, to myslíš vážně, že ženská řekne chlapovi, že ho má malýho ? To je buď před rozvodem, nebo blbka. Teda mě to manželka jednou nebo dvakrát řekla, ale když na mě byla nasraná. Jindy mi řiká "ty ho máš ale velkýho". Kdoví, ale, co si myslí opravdu, že ?

Belinda (Pá, 3. 8. 2007 - 14:08)

Tou jsem se taky bavila, ale není tu ani Kundera ale doufám, že se zase objeví, až se manžel najde.Pa pa Mary a Andy, máme snad stejné myšlení.Ještě jednou pa pa odjíždím a budu až v pondělí, ale už teď se na vás strašně těším, ale jinak na holky a jinak na PÁNY.

Mary (Pá, 3. 8. 2007 - 13:08)

A co paní Kunderová Bell?

Mary (Pá, 3. 8. 2007 - 13:08)

Aha, zase jsem zapomněla podpis. Sorry

Návštěvník (Pá, 3. 8. 2007 - 13:08)

Holky říkejte si co chce, velkýho jsem poznala, ale fakt je to pro mě spíš kombajn, který nejen, že dosáhlne děložníh hrdla, ale nadělá mi modřiny až na vnější straně žaludku:)) Pro mě je hold tou Audinkou ten o něco menší a šikovný a Škodovka ten co to neumí :))

Reklama

Přidat komentář