Reklama

Cesky penis

Pedross (Út, 5. 8. 2003 - 15:08)

Je to velmi nešťastně a naivně položená otázka. Taky tomu odpovídají odpovědi. Nebudu to rozebírat, ale ani seriózně se tvářící odpověď, že průměr je 12-18 je blbost, protože průměr je vždy jen jedno číslo a těžko pro něj připustit 5cm rozptyl. :-) Seriózní studie na toto téma by se dala udělat jen velmi těžko a stejně by k ničemu nebyla. Průměr zajímá jen průměrné lidi. Kdo z nás chce být průměrný? Ti, co ho mají velkého, jsou nad věcí a usmívají se. Ti, co ho mají malého, by se mohly trápit, kdyby to slyšeli a ti průměrní se potřebují uklidnit, že na tom mohli být hůř. :-)

Návštěvník (St, 4. 12. 2002 - 12:12)

Lukáš je "český penis".

Návštěvník (St, 4. 12. 2002 - 12:12)

Toto téma je bezpředmětné, já ho mám 19 cm a moje přítelkyně má z toho hrůzu, ale zase je hodně hubená.

Návštěvník (St, 4. 12. 2002 - 10:12)

No, tak vidite, co pise Andy! M.

Návštěvník (St, 4. 12. 2002 - 09:12)

...tak to ja bych zadnyho nadprumernyho ani nechtela!!!:-0

Návštěvník (St, 4. 12. 2002 - 08:12)

Jen opravuji Adama: Zkratka M. je iniciálem křestního jmého Martin. Všechny vás zdravím, M.

Návštěvník (Út, 3. 12. 2002 - 12:12)

Jo,tak ta tě setřela.A má pravdu.Řešit tohle téma je fakt bezpředmětný.Já ho mám 17cemťáku a stěžuju si?NE!!!

Návštěvník (Út, 3. 12. 2002 - 11:12)

Zdar Lukáši, tohle téma se tu s velice obsáhlými příspěvky probíralo za posledni rok asi 15 krát. Zřejmě jsi novým návštěvníkem adresy doktorka.cz, a tak věz, že průměrná délka se pohybuje v intervalu 12 až 18 cm. Když vlastníš něco mezi tím, pícháš naprosto v pohodě. Četl jsem tu za poslední rok velice rozumné názory opírající se o opravdové životní zkušenosti, ze kterých vyplývá, že obavy z nedostatečné velikosti penisu pramení pouze z ješitnosti a lidské soutěživosti. V žádným případě nemá cenu si s tím lámat hlavu. Jakým "verkcajkem" člověk disponuje, takovej ho má. Stejně se to nedá nijak změnit. Jednoduše shrnuto: neber vážně výzvy některých slečen, které tvrdí, že s menším pérem než 25 nebo kolik cm nechtějí mít nic společného. Jsou to kecy. Nakonec zjistíš, že ta dotyčná "náročná" dáma je zamindrákovaná panna a když příjde tzv. "tvrdý na tvrdý", rozpálíš jí obyčejným malíčkem levé ruky a ani na ní penis nepotřebuješ. Měj se podle svých představ, přestaň řešit tyhle krávoviny, najdi si pořádný objekt Tvýho zájmu a zjistíš, že můj příspěvek do dnešní diskuse řeší v této oblasti vše. (ostatně: je to ten samý problém u dívek, které se obávají, že je jejich tvar nebo velikost ňader úměrná míře citu nebo velikosti sexuálního prožitku obou partnerů). M.

Návštěvník (Po, 2. 12. 2002 - 13:12)

Useknout!!!

Návštěvník (So, 30. 11. 2002 - 15:11)

Jak tak koukám na uvedené rozměry, jsem silně podprůměrný se svými asi 16 cm. Co se dá dělat!?!?

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2002 - 12:11)

32 cm

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2002 - 12:11)

28 cm

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2002 - 12:11)

veeeelkyho

Návštěvník (Út, 22. 10. 2002 - 21:10)

Byl nekdy proveden pruzkum velikosti ceskeho penisu? Jestli ano, jaka je jeho prumerna delka a jak se srovnava s prumerem jinych evropskych penisu?Jestli takovy pruzkum proveden nebyl,chtel bych ho provest na tomto foru.Rad bych slysel od muzu, jaka je delka jejich ztoporenych udu. Pokud zeny znaji miry svych partneru, prosim o sdeleni.

Reklama

Přidat komentář