Reklama

Cesky penis

Michal (Čt, 11. 5. 2006 - 17:05)

xxcd, pripada mne uplne normalni, ze "normalniho" cloveka zajima velikost penisu a jak se jine penisy srovnavaji s jeho penisem. Muj penis neni "zalomeny", ale prohnuty. Podle tvy odpovedi soudim, ze tvuj penis neni zrovna Rolls-Royce mezi penisy.

xxcd (Čt, 11. 5. 2006 - 00:05)

Milý Míšo, tak jako člověk kupující Rolls- Royce se neptá na cenu, protože kdo se ptá, znamená, že na něj nemá ... Tak ani normální člověk se neptá na velikost péra, protože ho nemá zapotřebí srovnávat s jiným, třeba jako Tvým lízátkem zlomeným nahoru ...

Návštěvník (St, 10. 5. 2006 - 05:05)

Xxcd a dvid jsou největší hovada na celé Doktorce a potřebovali by nakopat do prdele, zmrdi!

Návštěvník (St, 10. 5. 2006 - 01:05)

Xxcd je největší zmrd na Doktorce!!!

Michal (Út, 9. 5. 2006 - 22:05)

xxcd, pises, ze ho mas zahnutyho nahoru, ale ne, jak je velkej. Asi nic moc, co?

xxcd (Út, 9. 5. 2006 - 21:05)

Peťo, nelez lékařům do zadku !!! :) Zahnutý dolů ? Fůůůj !!! Já zahnutý nahoru ... :)))

Michal (Út, 9. 5. 2006 - 20:05)

16,5/4,5, zahnutej nahoru.

Petr (Pá, 31. 3. 2006 - 22:03)

Ten pruzkum na ty lekarsky fakulte je zajimavy a urcite presnejsi, nez ty neuveritelny miry, kteryma se kluci chlubi, i kdyz tech 12 az 14cm mne prekvapilo. To jste merili studenty? Slysel jsem, ze cim vetsi primitiv, tim vetsi penis. Studenti mediciny jsou naprumerne inteligentni, tak treba to ma co delat s tim.

Jirka23 let (St, 30. 11. 2005 - 21:11)

18/4,5 trosku zahnuty dolu ,ale to se prave holkam libi :)

muž (St, 30. 11. 2005 - 09:11)

Přesně tak :)Já se svými reálnými 16cm taky naměřím třeba až 23 cm, když budu chtít a použiju přitom "správnou" metodu měření.

Alča (St, 30. 11. 2005 - 06:11)

Když jsem ještě studovala lékařskou fakultu, jednou jsme na kolejích udělali pokus s měřením podle správné metody, na horní straně penisu při erekci. Výsledky byly zajímavé, ale nijak překvapivé. Shodovaly se s výsledky jednoho amerického lékaře, který změřil asi 160 mužů, aby dokázal, že čísla ve statistikách jsou zkreslena tím, že jde o čísla, která muži udávají sami a samozřejmě si buď přidávají na délce, nebo nesprávně měří. My jsme tehdy změřily penisy jen 30 mužům, ale výsledky se od těch amerických měření příliš nelišily. Většinou se délka pohybovala mezi 12 až 14 cm, pouze u pěti mužů dosahovala 15 cm a největší z nich měl 16,5 cm. Průměrná délka byla 13,2 cm.

Lojza (Pá, 9. 9. 2005 - 05:09)

Já mám laskavce dlouhýho,tedy lépe krátkýho 6 cm a tlustýho 1,5 ,měřeno šuplérou.Moje baba,Helenka je s nim spokojená.Jen kdyby ta škola netrvala tak dlouho,pořád kouká na telefon kolik už je hodin,něky chodíme i o přestávce si zašoustat,po vyučování rovnou domů a když nejsou rodiče doma tak pícháme jak vzteklý.

Jirka Kadles (Pá, 13. 5. 2005 - 09:05)

Tedy nevim, jak vy, ale ja jsem se svymi 19 cm naprosto spokojeny. Vzhledem k tomu, ze jsem bi, tak jsem uz videl nekolik ceskych penisu v akci a musim rict, ze se nemame za nic stydet. Urcite jsou vsechny vetsi nez 15cm. A urcite nezalezi na delce, ale i na tom, jak je staveny. Tedy jestli neni moc silny (videl jsem i s prumerem pres 7 cm), jak ma zaluda a tak. Mel jsem asi 8 kluku a vsichni byli nadprumerni. Holky na to moc nekoukaji, chteji ho tam rychle soupnout a akci!

Katae (Po, 9. 5. 2005 - 10:05)

Ano, mám radši menšího, tak kolem 20cm, ale musí mít průměr minimálně 6cm s velkým pěkně tvarovaným žaludem!

jindra (Po, 9. 5. 2005 - 10:05)

Tn muj ho ma tak 18 x 5cm a vubec by mi nevadilo kdyby ho mel mensiho. Kdyz mu kourim, tak me po par minutach boli celisti a pri analu mi vetsinou trochu natrhne zadek:-(

Kamila (So, 23. 4. 2005 - 23:04)

Jo to je fakt, velkej penis jsou jen problemy (cernosi ho maj nejvetsi, to jsem taky videla v televizi). Ono kdyz to je velky, tak se to tak kejve ze strany na stranu a poradne to nestoji.|Videla jsem chlapa, mel ho snad ke kolenum (cernoch z televize), jen ho tak tahal za sebou a soural se po plazi a hledal nakou kurvu ktera by se s nim nebala sukat

Ola (St, 30. 3. 2005 - 18:03)

Co se tu predhanite chcipacci. Normalni chlap do techto diskusi ani neleze, protoze vi, ze narazi na maraz. A zensky sem chodi vylozene pro zasmati. Kazda zena, co ma solidni statistickej vzorek, 30 a více chlapu, vi sve. Realita je takova, ze vetsina muzu ma 12-15. 16-18 uz je povazovano za vetsi a vse nad 18 uz je hodne velke. 10ti centimetrovy pinda a navic hubeny je teda znat, nebo spise neznat... takze prirovnavat prsa k penisu je blbost, nebot malokterej chlap vyvrcholi, kdyz si sahne na nahy nadro, zatimco rada zen se udela, kdyz jim ho tam strcite!!!!!!!

bojs (St, 30. 3. 2005 - 12:03)

Baby jsou největší odbornice na velikosti ptáka!!! Jen u toho slepice nevytečte u toho měření, krávy nadržený!!!!

bob (St, 30. 3. 2005 - 10:03)

Jsou pry mirne nadprumerem....aspon ti co prisli zmerit,J.

Hanka (So, 26. 3. 2005 - 19:03)

Idealni je kolem 17cm, vic uz boli, nechapu, jak nekdo muze rict, ze je to skvely...mela jsem jednoho kluka, ten ho mel pres 20, pekne to bolelo. Naopak jsem zas mela kluky, co ho mely nad 10 a jeste hubenyho, to byl des bes.

Reklama

Přidat komentář