Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Lucka (St, 16. 9. 2020 - 09:09)

A co má taková holka dělat , když už se musí držet za pipinku, aby se nepočůrala? Ono to dlouho nejde a stejně by to nevydržela a za chvíli by musela nebo by se počůrala. Máš ji nechat být a nestresovat jí, víš jak je to pro holku trapný, když musí a nic s tím nemůže udělat? A že je to slyšet jak čůrá, my máme močový otvor uvnitř pipinky a tak to teče přes ní a je to slyšet. Vy to asi nemáte tak ,když vám to jde z pinđoura ven přímo.

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 12:09)

Tak pokud je to vyjímka nebo je urologicky nemocná, ta se to dá omluvit, kromě toho držení té piči. Jinak by člověk v určitém věku měl ovládat svou fyziologii.Celkem po těchto lidech močících hlavně za budovami nebo o ulicích jde Městská policie a nemalé pokuty.

Jana (St, 16. 9. 2020 - 16:09)

Já jsem třeba nemocná a trpím hyperaktivitou m.m. Můžu ti říct, že když to na mně přijde a není blízko toaleta tak se musím do chvíle někde rychle vyčurat nebo je trapas. V létě nosím sukni a už jsem naučená bez kalhotek a pak v nejbližším místě roztáhnu nenápadně nohy a prostě nezadržitelně čurám. V zimě to je problém, protože nosím k sukni silonky nebo nosím kalhoty a to pak musí všechno dolů a já na bobečku. Dobrý je když je se mnou někdo, kdo mi alespoň udělá trochu stěnu a když není tak prostě to neřeším a musím. Lidí jako holkočůr naštěstí moc není a většinou jsou ohleduplní a pochopí v jaké nouzi jsem a nedívají se jak čůrám,ale naopak jinam.

Lucka (Čt, 17. 9. 2020 - 09:09)

Tak jistě, většina lidí je slušných, ale tady se semchodí dívat kluci, co je to zajímá a proto o tom píšou. Mně to taky někdy štve, když nějakej nadrženej chce vidět když jdu na záchod, ale nenechám se.

Sára (St, 16. 9. 2020 - 17:09)

To můžu potvrdit. Mám ten problém taky. A některý blbci tě nenechají v klidu vyčůrat a je to hnusný. Dřív jsem se třeba rozbrečela když jsem to nemohla vydržet a kamarád se chtěl koukat a neuhnul, teď už mám kluka a ten mně ochrání, u něj se čůrat ani nebojím protože mně zná celou a miluju ho.

Michal (St, 16. 9. 2020 - 10:09)

No jo,ale třeba já bych taky neodolal. To ty nepochopiš vidět jak holka čůrá ten její proud z prcinky a já bych ten svůj pud nezvládl taky.

Lucka (St, 16. 9. 2020 - 11:09)

A co je na tom tak pro tebe vzrušující? Jako,že ji vidíš nahou v nejintimějších místech nebo,že odtud vykonává malou potřebu?

Michal (St, 16. 9. 2020 - 13:09)

Všechno dohromady.

Mike (St, 16. 9. 2020 - 07:09)

Klárko dobré ráno. Jaké bylo čůrání?

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 08:09)

Včera tě Klára dostala a tak jsi nedočkavý, ale asi bude ve škole, tak musíš počkat jestli nebude čůrat od vlaku nebo někde jinde.

Návštěvník (Út, 15. 9. 2020 - 21:09)

(Standa a jeho otec sledují v televizi Martinu, jak se nechá lízat od svého psa.)
Standův otec: „Šikovná holka. Dobře sis vybral... Děláš mi radost.”

3 (Út, 15. 9. 2020 - 23:09)

Horem pádem?

Klára (Út, 15. 9. 2020 - 20:09)

Libor zůstává u otce a přijede až zítra a tak budu spinkat s Nikolkou u ní. Je dnes nějaká smutná, protože ve škole něco nepochopila a učitelka ji napomenula a tak to tady obulila u mně před chvílí, protože se jí jedna holka pak smála. Tak si budeme večer povídat a bude to snad lepší. Mamča už je taky u sebe a je v pohodě tak snad to bude taky dobrý. Ještě se osprchujeme a vypustíme pipinky u toho a tam jedině čůráme ve stoje a taky nám to jde. Dnes jsme obě unavené a tak asi budeme brzy chrnět.

Puluj (Út, 15. 9. 2020 - 23:09)

Potěšení do spánku vám oběma a jsem rád,že vaše maminka je vpořádku. Klidnou dobrou noc.

No (Út, 15. 9. 2020 - 20:09)

teda, ty jsi už velká šikovná holka, i čůrat ve stoje umíš.Malá, hodná, to bude dobrý.

Natalie (Út, 15. 9. 2020 - 19:09)

Klárko já jsem taky ráda za maminku,že ji máš doma a bez komplikací a souhlasím se Žanetou, když je stres tak já taky čůrám častěji. Někdo se zase přežívá nebo naopak nejí.

Matlák (Út, 15. 9. 2020 - 14:09)

Já uhonil do vyteklýho jak klarká měla čůrá jak byla jak libor plný jeho čuriníá jak mu dala měl ze hodně sebe ven já taky měl uhonil to

Eda (Út, 15. 9. 2020 - 11:09)

Vezl jsem včera domů kolegyni z práce a museli jsme zastavit protože urgentně potřebovala na záchod a já celkem taky. Dřepla si spěšně hned u prvního stromu a už to z ní stříkalo proudem dopředu před její kundičku. Koukal jsem kousek vedle ní a z mýho chcaní nebylo nic,protože jsem byl okamžitě tak ztopořenej,že by mi nevyšla ven ani kapka. Ona když byla hotová tak ještě řekla, to jsem hodně čůrala teda a podívala se na tu velkou louži , co vytvořila. Já si to doma pak hned udělal, to byl zážitek. Kdyby nebyla zadaná asi bych se o něco pokusil. Netroufl jsem si,ale ten proud z její kundičky vidím před očima jak se jí muselo ukrutně chtít čůrat.

Nikol (Út, 15. 9. 2020 - 09:09)

V sobotu jsem byla na zahradě a chtělo se mi moc čůrat. Jenom jsem se rozepla čapla tak už to stříkalo a viděl mě brácha vyšel přímo proti mě jak to ze mě stříkalo čuměl na to jak puk už to nešlo zastavit.Viděl asi poprvé holku močit.Utřela jsem si pipinu a šla on tam ještě pořád stál.

Petr (Út, 15. 9. 2020 - 10:09)

A jak čůráš? Vždycky takhle na poslední chvíli? A počůrala ses někdy jako větší?

Reklama

Přidat komentář