Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Žaneta (Ne, 13. 9. 2020 - 12:09)

Tak jsem s přítelem zašla na houby a máme jich mnoho. Taky jsem se vyčůrala v lese,ale my když něco tak až doma a i s čůráním, tady mně nechal ,ale to víš, že koukal a líbilo se mu to jak jsem to dělala. Holka to vnímá jinak, jen jako potřebu ale jemu se to líbí mně vidět při tom. Škoda, že končí víkend a musíte do školy.

Klára (Ne, 13. 9. 2020 - 09:09)

Miku ráno mi chtěla pipinka čůrat taky hodně, ale i Liborovi se chtělo a tak jsme se vzbudili kolem čtvrté a potajnu vyšli na zahradu a vyčůrali se, ale byli jsme rozespalí, tak jsme opravdu jen čůrali a zase šli do pelíšku, no a teď ráno mi mipinka čůrala méně, když byla před tím a udělala jsem takový normální pramínek jako když jdou holky na záchod a klidně by to jěště vydržely. Niki ta se vyčůrala víc a u zápraží hned stáhla kalhotky a už pustila z pipinky větší proud . Půjdeme ještě na houby a vezmeme si je domů a budeme je zracovávat tam. Včera jsme grilovali a měli jsme tady návštěvu, tu Majku s Varnsdorfu s klukem a pak jsme zašli chvíli do hospůdky,ale oni večer odjeli domů, takže se domluvili, že bude řídit Majka a jí to nevadilo. Majka se mnou večer čůrala, když jsme se šly kousek propopovídaly si samy a tak jsme se vyčůraly u cesty a Majka to asi měla na honem, protože se před tím trochu kroutila a chtělo se jí nutně a hned jí to šlo ještě větším proudem než mně, pak řekla, že je spíš trochu nastydlá , protože byli den ped tím se koupat a od tý doby musí často a hodně rychle. Tady se někdo ptal, kolik to máme z chaloupky do Schandau, je to kousek přes kopec tak 20 km zhruba a to je dobrý. Večer jsme se s Liborem pipinkovali a hezky mi udělal lásku a já jemu taky. Měla jsem od něj krásně pipinku plnou hřejivým až mně se udělalo taky to krásný a hned až do počůrání z lásky.Ale v pelíšku máme silný ručník a když se jdeme pipinkovat tak ho tam máme,protože já někdy udělám u toho malou loužičku ikdyž jsem vyčůraná a Libor říká,že se udělám do mokra, ale to se nedá zadržet jak je to krásný v těle až to nejde popsat slovy a holka se tak počůrá z lásky a to je jiný než kdyby to chtěla jako normálně a nevydržela to..

Šišmiš (Ne, 13. 9. 2020 - 11:09)

Nádherný!!!!

Mike (Ne, 13. 9. 2020 - 08:09)

Klárko dobré čůrací ráno? Jak moc pipinka chtěla pouštět z bříška vodičku ? U mně tedy dost amusel jsem už kolem pátý, ale nemám pipinku , jsem muž.

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 10:09)

vodička z bříška? :((((( to není dobré

No (Ne, 13. 9. 2020 - 13:09)

Co na tom není dobré ????

To (Ne, 13. 9. 2020 - 13:09)

myslíš vážně? Voda v břiše, stav odborně nazývaný jako ascites, nijak nesouvisí s obsahem žaludku nebo střev nebo močového ústrojí. Ascites, voda v břiše, je vždy příznakem nějakého vážného onemocnění, které je nutno odborně léčit. Voda v břiše může různé příčiny, a všechny jsou závažné.

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 19:09)

Ještě to může být obezitou.

Zdeněk (Ne, 13. 9. 2020 - 20:09)

Kdyby hloupost nadnášela, tak si tě odnese za blbost.

Hynek (Ne, 13. 9. 2020 - 13:09)

Souhlasím a ptám se též.

Hynek (Ne, 13. 9. 2020 - 13:09)

Aha. Tak to pardon, že to moje medicínské vzdělání nepochopilo, že by to bylo myšleno takto.

Mike (Ne, 13. 9. 2020 - 11:09)

Pardon paní psycholožko..." už jsi se vychcala?....... je to správně?

Kluk (Ne, 13. 9. 2020 - 00:09)

Já tě miluju Klárko. Já za to nemůžu, nemůžu a je to na celý život.

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 08:09)

Bejt Klárou mám z tebe strach. Ty nejsi psychicky normální.

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 18:09)

No já bych v klidu taky nebyla. On ví, kde ona bydlí, jak vypadá a podle mně je to člověk,u kterého nevíš jestli mu neprdne v kouli a neudělá ještě nějaký incident.

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 18:09)

Že by obdoba katastrofy u devíti křížů? Zhrzený milenec v 16. století vyvraždil celou svatbu. Třeba se příběh bude ubírat tímto směrem...

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 18:09)

Neudělá nic. To si Libor ohliídá.

Návštěvník (So, 12. 9. 2020 - 22:09)

„Very nice beautiful, fakt.”

Šišmiš (So, 12. 9. 2020 - 20:09)

Krásný romanticko- čůrací večer. Podělíš se s námi?

Žaneta (So, 12. 9. 2020 - 19:09)

Ok, V klidu si užívej víkend. Já taky dnes spíš relaxuj. Ty lázně vám závidím jak to máte daleko z chaloupky? A ty houby teda taky.

Reklama

Přidat komentář