Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Lenka (Po, 14. 9. 2020 - 19:09)

Klárko v klidu. To je jen komplexní vyšetření. Nic se neděje. Klidnou dobrou noc, ohlídej spíš ségru.

Návštěvník (Po, 14. 9. 2020 - 13:09)

Klára asi už někde čůrá s kamarádkou nebo sama poblíž nádraží.

Robin (Po, 14. 9. 2020 - 15:09)

Ta holka musí moc krásně čůrat a má krásnou pipinku taky. Já bych ji chtěl vidět jak čůrá.

Matlák (Po, 14. 9. 2020 - 12:09)

Já mám moc pnutí dáte mi čuriníá holky jako když bude klarká půjde curat spolu

Návštěvník (Po, 14. 9. 2020 - 12:09)

Co to je ?????

Mike (Po, 14. 9. 2020 - 09:09)

Klárko nevíš o nějaký volný holce? Já bych strašně s ní chtěl prožívat to, co s tebou Libor. Měj se fajn. Tu otázku myslím vážně, ale naděje si příliš nedávám.

Lucka (Po, 14. 9. 2020 - 10:09)

Kluci jste fakt pitomý. Která holka se dá sbalit na čůrání? Žádná! Možná si tak zaplatit holku v bordelu a ta se vám vyčůrá kam a jak budete chtít. Holka potřebuje lásku a něhu. A pak se třeba s váma i bez stydění vyčůrá ,ale obráceně to nemůže fungovat přece.

Klára (Po, 14. 9. 2020 - 06:09)

Už snídám jsem krásně a hodně vyčůraná. Sice jen na záchodě, ale potřebovala jsem jako po ránu dost nutně a tak jsem pustila do WC všechno z pipinky rychlým proudem a hezky se mi v bříšku ulevilo a pak jsem zatlačila a ještě jsem se rozčůrala do dalšího proudu a taky prudce,ale už jen krátce. Niki taky čůrala, ale to uz jsem byla v kuchyni. Libor se ještě pospává a pak poveze s mamču do Liberce a já s Nikou pofrčíme do školy.

Žaneta (Po, 14. 9. 2020 - 08:09)

Tak ať to mamince všechno dobře dopadne. Pa

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 23:09)

Šebestová: „Prosím, prosím, někdo mi snědl jahodový koláč, a to se prosím nedělá.”

Kluk (Ne, 13. 9. 2020 - 23:09)

Klárko miluju tě. Ozvi se mi..prosim ozvi se mi. Prosím. Nic víc nechci.

Denisa (Ne, 13. 9. 2020 - 23:09)

Jestli máš Klárku opravdu rád tak ji nech jít svým životem . Jako žena tě o to prosím.

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 17:09)

Klárka a Nikola podle mně mají trochu víc aktivní močáky a tak se jim chce často a rychle. Taky jsou citlivý na vychladnutí. Taky jsem to mívalav jejich letech, teď už to je ok.

Lucka (Ne, 13. 9. 2020 - 17:09)

No já nevím. Já když jdu na malou ,tak to jede hned proudem jen se svlíknu a nepřipadám si nějak nemocná nebo nastydlá. Prostě holky nemají pinďíka a tak mně to teče z močáku ven přímo krátkou cestou, klukům to musí urazit delší vzdálenost než začnou močit. Ale nejsem doktorka, jen můj pocit.

Holkočůr (Ne, 13. 9. 2020 - 17:09)

Ale vidět jak vám to čůrá z píčky je holky zážitek na vytečení.

Klárka (Ne, 13. 9. 2020 - 16:09)

Pojedeme navečer domů, máme opět dva košíky hub a hlavně mnoho hřibů. Počůraly jsme s Nikou v lese mech a já dokonce dvakrát a vždy mi to šlo hezky z pipinky rychle ven. Niki to poprvé měla taky okamžitě jen si stáhla kalhotky na bobek, podruhé to zkusila taky, ale říkala, že se jí nechce a tak chvíli počkala na bobečku a nakonec jí to začalo trošku jít a čůrala malý pramínek, ale celkem dlouho. Já jsem měla totiž kafe a perličku magnezku po obědě a Niki kafe ne a tak moje popinka se rychleji plnila než její. Zítra jde mamča do Liberce na podrobný vyšetření a tak jí to snad dopadne dobře. Já už jsem přihlášená do autoškoly od 22.září . Trochu jsem jezdila tady polní cestou a Libor mně to učí.

Natalie (Ne, 13. 9. 2020 - 17:09)

Ta autoškola bude potřebná. Na houbách jsem byla taky chvíli a budeme mít řízky. Ale nečůrala jsem v lese,došla jsem si doma. Myslím že vy ,holky asi čůráte často tak asi hodně pijete nebo máte objemově menší močáky nebo, ale to je vlastně jedno. Když je kde se vyčůrat, tak pak není žadná starost. Mamince přeju, aby jí vše zítra dopadlo dobře. Držím ji palečky!

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 13:09)

Co to sem pleteš.

Todd (Ne, 13. 9. 2020 - 12:09)

Klárko, je kouzelný jak to umíš podat. Jen si tě představit s člověk je opravdu bezbranný. U tebe ano. Jediná.

Matlák (Ne, 13. 9. 2020 - 12:09)

Já uhonil do vyteklýho jak klarká dala čuriná jak pak byla do vyteklý sama já do ní tdky moc musel mít vytekly

Reklama

Přidat komentář