Reklama

Plenky jako trest pro větší děti?

David (Út, 19. 1. 2021 - 22:01)

Náš kluk si o plenku řekl v létě, když jsme jeli na dovolenou. Dal jsem mu jí a od té doby jí nosí na každou cestu a doma. Většinou do ní jenom čůrá, ale občas se do ní i vykadí. Chce je ve čtrnácti nosit. Nic mu nezakazuju, ale máme dohodu, že když jí nemá, tak bude nosit slipáče jako menší kluci. Ještě jsem si ho v tý plence vyfotil a když zlobí, tak řeknu že to ukážu jeho kamarádům. Pak už zase poslouchá.

Návštěva (Pá, 15. 1. 2021 - 12:01)

Ano přesně tak když to chtějí tak dávat jak plenky, punčocháče, zimní kombinézu, svrchnimi kalhotky, dudlík a kojeneckou lahev, ale i třeba dávat spát do zavinovačky atd a hlavně neprastavat s dávání plenek. Náš syn si plenky řekl v 9 letech a má je až do dnes a tomu je skoro patnáct let má je skoro 7 let a nosí je jak doma tak i venku ale i na cesty krátké či dlouhé. A jakou obuv mají přes jaro a léto nás stále obuv prestige zatím ještě dětské 36.

Božena (Pá, 15. 1. 2021 - 12:01)

Tak si náš syn a dcera řekli o plenky a veškeré dětské oblečení nejdříve jsem jim pleny nechtěla dávat ale pak jsem každému dala 6 látkových plen aby si je užili když je chtěli a dostávají pleny i přes den a noc a dělají obě potřeby do nich ale plínky jim dávám i ven když nosí punčocháče a kombinézu zimní to také nechtěli pleny na ven a chtěli jen oteplovacky a bundu ale já jsem jim řekla že jim budu dávat zimní kombinézu a punčocháče s plenkami jinak nebudou ani plenky doma tak potom souhlasili a vždy když dokončí výuku tak jim dám čisté látkové pleny a jdou spát na dvě hodiny to jse jim nechce já je vždy prebalim a přítel také nemáme s nimi žádný problém s přebalováním ale dokoupime jak kojenecké láhve a dudlíky aby byli kompletní batolata a je jim 12 a 14 let chtěli pleny oni tak je budou hold nosit.

A (Út, 12. 1. 2021 - 11:01)

Ano když zimní kombinézu tak i punčocháče ale i plenky dát ono se pak dítě špatně vysvleka s kombinézy když se mu chce jenom čůrat tak to v klidu a pohodě udělá do plenek a curani a kakani a je úplně v pohodě a doma se mu plenky jen sundaji a je bez nich a když si řekne o plenky tak to je jeho problém že je chce nosit proč ne kdykoliv se prebali a je to když mu nevadí je třeba nosit non-stop tak klidně. Ale se vším všudy.

Matka (Po, 11. 1. 2021 - 12:01)

Místo džín bych dala volnější kalhoty a pod nimi punčocháče zkuste mu sehnat zimní kombinézu a nebo oteplovacky a jaké pleny dáváte pod džíny jednorázové či látkové pleny a gum kalhotky také má. Mému synovi 14 let chtěl abych mu dávala pleny tak jak chtěl tak je dostal ale má pouze látkové pleny 80x80 jak doma tak i venku takže vždy dám 3 látkové pleny buď pvc kalhotky a bavlněné punčocháče a pak zimní kombinézu a když je doma tak mu dávám také 3 látkové pleny s pvc kalhotky ale vždy na široko ale když je doma tak i na široko a punčocháče s bodyckem má a také obě potřeby do nich dělá chtěl po mne plenky tak to má a vždy po obědě dávám i spát ale většinou se mu nechce tak dám do pusy dudlík a kojeneckou lahev se sunarem a usne hned bez problémů a po spánku se koná přebalování.

Martin (Po, 4. 1. 2021 - 08:01)

Já synovi 16 let dávám plenku, rovnou pod džíny, když jde ven a když je doma, tak má na sobě jenom plenku a musí do ní dělat všechno. Ale dokáže se sám přebalit. Měl je za trest, pak si o ně začal říkat, když jsme někam jeli. Teď je nosí skoro 24/7

Návštěvník (Út, 29. 12. 2020 - 23:12)

no, jde do koupelny udělá si večerní hygienu a pak jde do pokoje , tam jí zabalím doplen a jde spát , ne aby někde ještě něco dělala , takže proto dostává více plen , je to proto aby ležela v posteli a šla spát a ráno se probudila v suchém prostěradle, né proto aby jsme ji nějak omezovali ,bohužel množství plen omezuje aby se z postele oddalovala, ale v té posteli má zůstat a spát , a to pleny umužnují a tak to má být. i nám rodičům to umožňuje více prostoru na sebe , můžeme ten čas věnovat sobě.

Marika (St, 30. 12. 2020 - 00:12)

Jak plenky fixujete?

Návštěvník (St, 30. 12. 2020 - 23:12)

stahovací kalhotky a body , když má studené nohy tak ještě punčochy

Návštěvník (Út, 29. 12. 2020 - 22:12)

dávám 6. jo , má s tím trochu problémy ale má ležel v posteli a spát , což ty pleny hodně pomáhají.

Marika (Út, 29. 12. 2020 - 22:12)

také dávám 6-7 aby měla nožky hodně od sebe tu poslední plenku dávám abdukční

Návštěvník (Út, 29. 12. 2020 - 22:12)

já dávám látkovky holce tak, aby měla pleny až po pupík , je to kvůli tomu aby se zvýšila plocha na vsání moči .

Marika (Út, 29. 12. 2020 - 22:12)

kolik plenek dáváš?

Marika (Út, 29. 12. 2020 - 19:12)

Naše dcerka dostává plenky tak aby mela v rozkroku tak 15 cmy a 10 cm na výšku

Pulec (Út, 29. 12. 2020 - 19:12)

A co kolik má let

Marika (Út, 29. 12. 2020 - 19:12)

8 let

Pulec (St, 30. 12. 2020 - 10:12)

To musí být krásné malé miminko tím pádem té to musí slušet

Návštěvník (Ne, 27. 12. 2020 - 13:12)

Co jako a co má být?

Návštěvník (Ne, 27. 12. 2020 - 12:12)

máme trapas syn co má deset let se při on-line výuce se pochlubil že má na subě pleny učitelce i spolužákům , naštěstí to všichni vzali v pohodě., a některé děti i záviděli,

Návštěvník (Ne, 27. 12. 2020 - 12:12)

To je dobrý a dcera si dává plenky sama

Reklama

Přidat komentář