Reklama

Plenky jako trest pro větší děti?

Pulec (So, 13. 2. 2021 - 19:02)

znát takovou maminku která dává svému synovi nebo dceři plenky je krásné a ješte o tom psát
[email protected]

Jitka (So, 13. 2. 2021 - 14:02)

Ano pleny také dávám malýmu je mu 7 let jak přes den tak i noc jelikož se pomočuje dávám ještě látkové pleny se svrchními kalhotky ale starší syn se mu posmíval že je mimino tak jsem mu řekla jestliže se mu budeš smát tak pleny ti také ? A už mu pleny také dávám také látkové pleny přes den a noc a je mu je 12 let dostává je také se svrchními kalhotky a bavlněné punčocháče ty mu také dávám a jako trest jsem zvolila i dudlík do pusy ale i kojeneckou láhev ale menší se oziva že to chce také jak dudlík tak kojeneckou láhev tak mu asi vyhovim a dám mu to teď musím jít kluky prebalit jelikož jsou asi mokré ale i pokadeny.

Pulec (So, 13. 2. 2021 - 19:02)

to je dobře že jste dala i staršímu plenky když se posmíval mladšímu

Dana (St, 3. 2. 2021 - 06:02)

Tak už u mne je plenkovani každý den a večer a jeto pronej už lepší než každý den jenom prát povlečení když se uspini plenky a je jich víc tak se hodí do pračky na noc a do rána jsou suchý pak trochu vyzehlil a rovnou skládám po 4 látkových plen mám takový malý mandl takže jsou pleny krásně rovné a na ven má jednorázové pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče a pak tepláky a nebo zimní kombinézu ale záleží jaké je zrovna počasí tak si i bere ale občas chce abych ho oblékla i já osobně. Jinak teď ještě spí ale nikdy se předtím budil i dřív i kolem páté hodiny ranní ale to byl kompletně mokrý jak on tak i postel ale co začal nosit plenky tak vstává kolem deváté hodiny tak mu zřejmě plenky dělají dobře že se v klidu vyspí a přes den si nikdy řekne o plenky ale nikdy vůbec a používá normálně wc či nočník ale jak se jde ven tak se už hlásí o plenky jednorázové ale občas mu do ní dám buď 2 látkové pleny a nebo vkládací frote plenku.

M (Po, 1. 2. 2021 - 16:02)

Co neumíš psát když ti tě příběhy vadí číst tak vůbec nepiš to svoje velké Z rusis s tím akorát diskuse.

Dana (Po, 1. 2. 2021 - 10:02)

Tak včera přišel z venku a byl celý pocurany komplet ale i v punčocháčích a kombinéze pokadeny tak jsem řekla tak to takhle mýlí zlatý nepůjde teď se celý vysvleknes do naha a půjdeš do koupelny a umijes se a pak nahý přijdeš do pokoje a já tam počkám s plenkami které ti připravím a žádné omlouváni je to jasné ano mami přijdu a pak zavolal z koupelny že tam nemá ručník tak jsem vzala velkou látkovou plenku a ještě jednou jsem ho musela zkontrolovat jak se umyl no koukám že jsi se špatně umyl na zadku tak šup zpět do vany a umyji tě tak jsem ho umyla a pak jsem přes něj dala tu velkou plenku a ususila jsem ho ale rovnou jsem ho přenesla na postel kde vše bylo připraveno nahého jsem ho položila na přebalování neboli dávání plen a dostal 2 látkové pleny plus i jednorázové pleny pak svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče s natahovacím bodyckem ze zipem vzadu aby si plenky nemohl sundat a čekal na mne až ho prebalim sama ale nejdřív když jsem dala pleny tak jsem ho namazala mastí a zapudrovala a pak za trest dostal konečně pleny a vůbec neprotestoval že je nechce ale potom když měl vše na sobě tak se omlouval za to pomocovani do postele ale pak mi řekl jestli mu mohu dávat pleny jak přes den a noc a to mne překvapil že je chce a dnes ráno jsem ho normálně prebalila jen do látkových plen dostal jenom 4 látkové pleny a už klasické bodyčko ze zepinanim mezi nohama ale punčocháče mu dávat také musím jelikož je chce.

Dana (Ne, 31. 1. 2021 - 15:01)

Tak to je dobrý klučina že si nechal doma dávat pleny ale i na venek s punčocháči a že má malou dětskou nohu 28 to mu ještě dorostou. Já kdybych měla taky hodného syna a nechal si aspoň na noc dát plenky normálně ale aspoň jednorázové pleny jelikož to jeho pomocovani už jsem nešťastná byli i u psychologa ale i u dalších lékařů a stále nic plenek mám že bych si mohla otevřít i krámek s plenkami jak látkové pleny a i jednorázové pleny ale i svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče jednorázové pleny nám dokonce předepsal lékař. Synovi je zatím 10 let dnes na noc mu nabídnu že mu dám plenky a když ráno budou suchý tak pleny dávat na noc nebudu ale on se mi pocural i nikdy i přes den ale nastydli není punčocháče normálně nosí a teď když byl sníh tak chtěl i zimní kombinézu což jsem se divila každý den prevlekat postel už je na cvokarnu. Tak teď je venku uvidím jak přijde jestli suchý nebo pomoceny jsem už nezradna jak mu pleny dát.

Z (Po, 1. 2. 2021 - 11:02)

Z

Matka (So, 30. 1. 2021 - 15:01)

Dobře paní Jana ví co klukům dát jaké pleny já mému synovi 14 let také dávám pleny od 12 let začal se jednoho dne pomocovat do postele tak jsem zvolila dávat pleny ale ty dětské látkové klasické ještě nijake plenky po něm zbyli když byl ještě batole ale pak jsem ještě musela nijake plenky přikoupit jak látkové tak i jednorázové. Látkové pleny nosí doma a na ven jednorázové pleny a také je má non-stop celý den a noc a když se nikam jede tak mu dávám jenom jednorázové pleny a vždy nijake sebou na cestu. Do punčocháču jsem ho taky dostala normálně vždy si o ně řekne sám že je chce a pak dám normálně tepláky a když kalhoty tak také je dostane a nevadí mu vůbec žádná boule na zadku či v rozkroku dřív se také na záchodě prebalil sám ale asi tak párkrát to úplně zvoral a curani místo do plenek nateklo rovnou do punčocháču a kalhot tak od jisté doby ho prebaluji já osobně už nosí plenky 2 roky a sousedi vydi vždy plný balkon plen vědí že malé miminko už nemám a že dávám pleny 14 letemu dítěti tak sousedka už končí dávání plen dceři 7 let tak mi říkala že mi plenky látkové asi dá ale ona má ty moderní látkové pleny že se do nich dávají vkládací plenky plus ještě separační minulý týden mi syna hlídala a dala mu právě tyto plenky s punčocháči ale zkoušela mu dát i větší bodyčko ale bylo mu akorát že bylo ruzovozluty a docela se mu to líbilo tak už pár plenek máme doma ale už s bodyckem on je malého vzrůstu má 135 cm zatím takže punčocháče nosí od 122 až do 130 cm a dětské látkové pleny jsou 60 X 70 také akorát a nohu má 28 zatím takže malé dětské botky zatím sezenem kde koliv stejně nejraději má obuv prestige tak je úplně v pohodě a plenky jak látkové a jednorázové mu nevadí.

Z (Po, 1. 2. 2021 - 11:02)

Z

David (Pá, 29. 1. 2021 - 13:01)

My na holení používáme obyčejnou žiletku nebo strojek a vždy to synovi tak dvakrát týdně oholim. Odpoledne už spát nedáváme, protože je na to starý a musí dělat školu. Náš se často přebaluje sám, protože je to jednodušší. Když někam cestujeme, tak ho pošlu s plenkou se přebalit, než abych ho přebaloval před lidmi. Jinak kluk má už 48 kilo, 165 cm a nohu už 40. Takže už to není nejmenší dítě.

Jana (Pá, 29. 1. 2021 - 10:01)

Klukům je 13 a 10 let a oba holim ale už depilačním krémem vydrží to hladké zhruba týden až 14 dní hladké a už se zakoupil depilační strojek když chtějí mít pleny tak musejí být bez chlupů to by nebyli batoleta. A dávám pleny stále zatím jak přes den a noc mají pleny non-stop chtěli je tak je mají a chtěj být přebalování mohli by si pleny měnit sami ale nechtějí ale mne to nevadí že je prebaluji já osobně ale že nosí i dětské bavlněné punčocháče ale i bodyčka. A dáváte také syna spát na odpolední spaní 10 leteho jsem vždy dávala spát když skončilo vyúčovani vždy jsem ho musela prebalit dostal 4 látkové pleny a gum kalhotky to je můj syn a taky mu dlouho trvalo než si vzlikl na spaní ale zato přebalování se mu líbí. Mám s ním takovou dohodu že když má pleny tak veškery oblečení mu dávám já takže ho oblekam tak co mu obleču tak si to musí nechat a když je doma bez pleny a jde také bez nich tak se obléká sám. Kamaráda si vzala jeho mamka a ta má sním taky dohodu o dávání plen a oblečení ale co jsem slyšela tak že nejenom že dostává pleny doma ale i ven. Ale zase chce po své mamce aby ho dala k nám že unas je lepší být nežli doma tak dneska se těší k nám. Ale říkala mi jak jsem ho přesvědčila aby nosil pleny látkové prostě jsem mu je dala a bylo a od té doby je chce nosit. Její syn má malou dětskou nohu 30½ a můj syn má také malou nohu 34 ½ a nosí obuv prestige dětské. A váš syn má také malinkou nohu.

Z (Pá, 29. 1. 2021 - 14:01)

Z

Jana (Út, 26. 1. 2021 - 22:01)

Tak když kluci přišli z venku tak byli kompletní mokrý ale nejenom plenky ale celý i kombinézy protože ten sníh byl mokrý takže nikde rovnou roztal a Jirka mi řekl že tomca to neubrzdil a vletl přímo do velké kaluže takže se kluci vysvlekli v předsíni ale úplně že zůstali jenom v plenkách J byl jen pomoceny a T zase pokadeny tak co se vslikali tak jsem mezitím napustila vanu s teplou vodou pak sundala pleny a s největší nečistoty jsem je umyla a řekla jsem jim aby šli do vany oba dva a pak přišli do ložnice pak se s koupelny ozvalo že jsou umytí a Jirka mi řekl proč je Tomík bez chloupků ale já mu odpověděla že jsem ho holila tak já chci taky oholit tak tedy tě oholim tak počkej tady v koupelně a vlez si ještě do vody abys nebyl nastydli ok tetko a já půjdu dát plenky tomikovi tak jsem ho zabalila do velké osušky a přenesla do ložnice na přebalování na stůl s podložkou a to koukl na čem leží na stůl jsem dala nejdříve deku a podložku a on tom mi vyprávěl jak si venku užívali a já mu mezitím dávala pleny látkové ale místo 4 tak 6 látkových plen a svrchnimi kalhotky a bavlněné bodyčko a na něj jsem pripla dudlík na řetízku a dala jsem ho do fusaku a na konec dostal láhev s kaši ale polomlecnou a pak jsem šla na Jirku tak jsem ho taky oholila depilačním krémem a znovu omyla a také zabalila do velké osušky a přenesla do ložnice na přebalování no musím říct že se mu to líbilo a v těch fusakach byli jako přesné batolata úplně jim to i slušelo pak jsem jim řekla že od dnešního dne budete spát tady na velké posteli a teď před chvílí jsem je skontrolovala jestli nechtějí ještě jednou prebalit do čistých plenek ale to jsem je už nebudila to by ty pleny měli pojmout když každý měl šest plenek. A do ložnice jsem dala radši i dětskou chuvicku kdyby něco náhodou se událo třeba během noci kdyby chtěli prebalit..!

Z (Út, 26. 1. 2021 - 22:01)

Z

David (Út, 26. 1. 2021 - 22:01)

Kolik je klukům? Našemu je patnáct a všechny chloupky jak v rozkroku, tak i na zadku holíme. Když má plenku a udělá do ní potřebu, tak by se to na chloupky akorát chytalo. Nechtělo by to oholit i toho druhého?

Z (Út, 26. 1. 2021 - 22:01)

Z

Jana (Út, 26. 1. 2021 - 14:01)

Tak raní mytí a přebalování dopadlo úplně dobře ke snídani dostali Krupičnou kaši v kojeneckych lahvi samozřejmě měli i brindaky ovazane látkové pleny kolem krku v klidu se najedli syn se začal učit což jsem se divila a jirikovi jsem půjčila tablet a ten se také přihlásil a také se učil a po skončení výuky znovu prebalit a na chvíli si museli lehnout oběd před tím dostali normální to se nakrmili sami a potom šli spát teď je půjdu vzbudit aby zase tak dlouho nespali tak tam jdu kluci vstávat je tam krásně bilo a kluci jste hodní že jste si vzali i dudlík každý mi jsme ho už měli přes noc ano měli protože že jste tak tvrdě usnuli tak jsem vám je dala každému do pusy. A teď ke svačině máte udělaný Sunar v kojeneckych lahvi a jak jste na tom s plenkami teto já jsem kompletní celý pocurany ale i pokadeny tak jo nejdříve půjdeš jiriku ty na řadu tady ti sundam bodyčko a punčocháče a půjdeš se mnou do koupelny ok tetko a pak půjdeš ty tomiku na řadu je to by byla pořádná sáňkovacka škoda tetko že Tomík nemůže jít ven ale jo klidně kluci můžete ale výjimečné ale až po svačině tak jsem je oba umyla do čistá a postupně šli do ložnice si lehnout na přebalovací podložky a dala jsem ji jednorázové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a mezi tím dudlali Sunar s kojeneckých láhví pak jsem jim dala kazdymu zimní dětskou kombinézu a zimní boty a vyrazili ven aspoň do 17 hodin a já mohu začít prát látkové pleny a jiné dětské oblečení jako punčocháče a bodyčka a dnes je dám spát do zavinovačky ještě ale budou spát v ložnici na letišti a já v obýváku na pohovce a v ložnici je stůl který se nepoužívá tak s něj udělám stůl na přebalování vždy je budu prebalovat postupně stejně všechno mám jako pleny a punčocháče s bodyckami v ložnici v jedné skříni tak se zatím mějte a čekám s čím přijdou ulicnici s venku jestli v mokrých a nebo suchých plenkách.?

Jana (Po, 25. 1. 2021 - 21:01)

Tak když jsem se vrátila z nákupu tak jsem koupila jak punčocháče a plenky jednorázové ale tři balíky rovnou čísla M jsem vzala ale i dvě kojenecké láhve a dva dudlíky radši a šestkrát Sunar 6+ tak jsem přišla a kamaráda jsem prebalila nejdříve aby mohl jíti domů tak co volala ti už tvoje mamka jo už jo kde jsem ale já jsem říkal že jednorázové pleny jsem pomocil a jsem tady v pujcenych látkových plenkách a ona že okej tak až paní přijde tak až tě prebali ale až mi zavolá že ji chci poprosit jestli by tě nehlidala stejně by tě neměl kdo prebalit do čistých plenek že nemůžeš být v jedné plence až do rána takto mi to bylo zdeleno od něj tak jsem mu řekla budeš mi říkat teto a tvoje jméno mi řekni já jse jmenuji Jiří tak ok a jiriku zavolej tvé mamce a pak mi ji dej k telefonu tak tady máte mamku dobrý večer nechci vás otravovat ale já s přítelem chodíme na noční směnu a potřebovala bych abyste mi Jirku pohlidala zajisté pohlidam jak dlouho budete chtít třeba i do neděle. To mi pomůžete proč bych nemohla ale nijake oblečení vám přivezu to není třeba půjčím mi synovi oblečení stejně kluci do školy nechodí a jsou stále v plenkách i můj syn nosí plenky a některé věci jako punčocháče jsem dokoupila o s plenkami jednorázové ale doma dávám přednost latkovym plenkam to vám asi nebude nosit ale ano nosí je úplně s přehledem teď jsem je ještě prebalila na noc aby měli čisté pleny a když by chtěli ven tak maximálně na zahradu syn má zákaz chodit mimo dům plenky má za trest že se minulý týden neučíl akorát vám přivezu ty pleny má číslo největší 7 to jsou dětské no v klidu doma dávám látkové pleny 70 X 70 a ty jim jsou a na ven jednorázové pleny M dostanou to s punčocháči a zimní kombinézu a boty mu také půjčím koukala jsem že má také malinkou nohu 34 ½ jako můj syn ale 30 ½ takže buďte úplně v pohodě tak se zatím mějte hezky a já jdu taky spát a pokračování zítra jak probíhalo ranní mytí a přebalování...................

Návštěvník (Po, 25. 1. 2021 - 23:01)

Není jednodušší a učinnější zabalit do pleny , pytle na spaní a nechat ho v posteli ? Díky tomu že je v pytli nebude ani cestovat po baráku. což beru jako ještě učinnější trest.Nebo jak to dělá kamarádka , dceru zapíná do " Calm Resistance Tunnel ".?

Reklama

Přidat komentář