Reklama

Plenky jako trest pro větší děti?

Návštěvník (St, 31. 3. 2021 - 14:03)

co na to syn že se ráno vzbudil s plenou ? A byla teda plná ? A co holky ? neudělali mu ostudu ?

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 07:03)

A co má být? K tématu nic nemáš?

Tomáš (Čt, 25. 3. 2021 - 17:03)

Tak mi sundala špinavé látkové pleny a gum kalhotky jenom stáhla dolů pod kolena a otrela mne mokrou plenkou a já si udělal své pak měla mast a pudr proti opruzeninam namazala mastí a zapudrovala a pak mi dala pleny zase asi tak 6 látkových plen stáhla pleny dlouhým tričkem a vytáhla gumové kalhotky a potom mi dala ty jsi dupačky a zabalila mne do nich a pak mi uvazala místo brindaku látkovou plenu kolem krku a ještě mne stačila nakrmit a po krmení mne otrela pusu stou plenkou a dala mi do pusy úplně nový dudlík a já v klidu usnul ani nevím jak mamka přišla teď před chvílí ani venku jsem nebyl teď jsem se akorát probudil ale zato v plenkách toho je hodně jak nakadino ale i nacurano asi v tom Sunaru muselo něco být nebo nevím tak teď se mi ptala jak se miminko vyspalo říkal jsem že už dobře ale večer to asi bude horší usnout ale řekl jsem že bych se chtěl večer něco na spaní ale řekla bych neboj dám ti uspavadlo do kojenecké láhve ale i před tím tě nakrmim Krupičnou kaši ale už budeš mít klasicky brindak a koupila jsem si ti pleny jednorázové ale i látkové pleny aby byli do zásoby a koukám že je skoro plný koš látkových plen tak ještě dnes večer budu prát látkové pleny ale i punčocháče a bodyčko s dupačky a přes zítra ti to přijde návštěva dva kluky jsem potkala tak přijdou ale mami když víš že nosím plenky to se mi budou smát neboj já jsem jim vše už vysvětlila tak to v 18 hodin bude večeře pak tě prebalim do čistých plenek a půjdeš si znovu lehnout. A pokračuje vše pro zítra ráno.

Tomáš (Čt, 25. 3. 2021 - 11:03)

Tak včera večer jsem dostal od mami zase 6 látkových plen ale nikde si přečetla že masturbace neublíží u dětí tak to vždy před přebalováním si mohu udělat co chci já a během odpoledne či dopoledne když chci masturbaci provádět tak jí prosím aby mi plenky sundala ale dnes ráno jsem dostal jenom 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče tak teď bude oběd ale bohužel v kojenecké lahvi a na 2 hodiny si odpočinout v posteli ale před obědem mne to musí stejně ještě prebalit do čistých látkových plen s gumovimi kalhotky a buď si mám vybrat buď bodyčko a nebo dupačky ale já si nejdříve udělám co chci a pak až mi třeba dá na spaní dupačky a kojeneckou lahev se sunarem ale vezmu si třeba i dudlík do pusy aby měla radost že se o mně může starat jako o miminko či batole stejně jde mamka na nákup pro jednorázové pleny a podobné věci co noseji malé děti a říkala že mne musí oholit mezi nohama abych byl krásně hladký na zadečku a mezi nohama a už na mne jde nutkání ještě kakat tak se pokadim než mne prebali do čistých plenek a dá mi tu kojeneckou lahev se sunarem zatím vše potom budu pokračovat jak vše dopadlo s přebalováním.

Tomáš (St, 24. 3. 2021 - 14:03)

Taky dostávám od mami pleny za trest radši abych prý nemasturboval tak mi dává 6 látkových plen přes den a noc ale mám i dětsky punčocháče s laclem aby pleny drželi kde mají abych si pleny nemohl sundat tak mám i gumové kalhotky se zámkem a musím dělat obě potřeby do plenek a vždy mamce řeknu o přebalování a na noc dostanu třeba místo punčocháču dupačky ale já pleny prostě nechci ale mám smůlu prostě je dostanu a mne je to zatím 10 let a podle mamky mám ještě nárok na pleny ale i punčocháče dětské mi jsou a nohu mám číslo 31 a taky nosím obuv prestige dětské na to suchý zipy mám zlutocerne ale i barevné kotníkové se divím že mi nedá ještě dudlík a kojeneckou lahev.

O (Čt, 18. 3. 2021 - 11:03)

A co když to paní píše a jeto pouze zmysleno může to psát i muž ale je v ženském rode a plenky a ostatní dětské oblečení s punčocháči že ho to hodně štěstí vzrušuje a potom si nadela do kalhot ale bez plinecek ale je také možné že pleny a ostatní věci nosí sám a pak má představu že je malý dítě......

Jitka (Ne, 14. 3. 2021 - 14:03)

Promiňte za psaní ale dělá to telefon.

Pulec (Ne, 14. 3. 2021 - 18:03)

Krásné to je jestli chcete napsat podrobnosti nebo něco dalšího tak [email protected] a to jste na ty kluky sama

Jitka (Ne, 14. 3. 2021 - 14:03)

Ještě jsem zapomněla jakou cenu nohu mají vaše děti při naše mají 32 a 34 a je jim 12 a 14 let a ty dva kluci co přišli tak to jsou ty dvojčata a mají číslo nohy a 31 a 33 a jim je 12 let.

Jitka (Ne, 14. 3. 2021 - 14:03)

Tak na noc jsem radši dala taky pampersky se dvěma frote plenkami ale takto chodí i venku že dostanou do jednorázové pleny a punčocháče a teplakovou kombinézu a vždy když s venku přijdou pokadeny a pocurany tak je to vždy prebalim a nebo doma jsou jenom v těch jednorázovych plenkách a mají každý jen bodyčko s dlouhým rukávem a vůbec jim to nevadí že je mají jsou už nane zvyklí teď jsou venku zatím ani jsem je to nedala po obědě spát vždy chodí dobrovolně si lehnout ale dnes měli výjimkuvýjimku jelikož si prone přišli kamarádi a nebo oni ví že kluci noseji pleny a vůbec se jim neposmivaji že jsou batolata apod. Protože jsem jim také radši dala pleny a oni ty dva měli punčocháče jenom s tepláky a pak jsem jim řekla aby také přišli až budou mít v plenkách nadelano a nebo už je jdou kluci a říkají že mají nadelano v plenkách tak je postupně vysvlecu a půjdou do vany a ty dva kluci se mi optali jestli příště můžou taky přijít že se jim to líbí být v plence jó můžete přijít ale že nepůjdou ven a že zůstanou u nás doma ale v jednorázovch plenkách a já jsem se je zeptala proč neměli trenky a pak punčocháče s tepláky a pak to sních vypadlo že se doma dostávají látkové pleny a gum kalhotky že je nechtěli z důvodu aby se moje děti jim neposmivali že noseji látkové pleny tak až půjdou k večeru domů tak jim dám jednorázové pleny na sebe s tím co mají teď jsou už umytí a začnu dávat pleny dám jim to látkové pleny po 4 kusech každému to jsem se řekla i těm dvoum a nebo souhlasili a večer když půjdete domu tak dostanete ty pampersky ale i zkusím v obchodě s dětským sortimentem koupit větší dětské jednorázové pleny viděla jsem nikde že se mají v i 7 látkové pleny mám 70 X 70 a ty jim jsou a mají jak přesah v zadu tak i ve předu takže jsem se rozhodla že je to uvazu na to draka a sepnu to je vše v pořádku snapi sponkou a pak dám svrchnimi kalhotky a bavlněné bodyčko.

Jitka (So, 13. 3. 2021 - 23:03)

Koukala jsem na netu něco o plenkách na větší děti a viděla jsem pampersky číslo 8 tak jsem je už objednala a dnes už je měli mezi nohama byli na nich taky obrázky a doma chodí jenom v těch plenkách a v tričku a to je na ně hezky pohled ze větší děti jsou v pamperskach ale na noc dostanou vždy 6 látkových plen a svrchnimi kalhotky a dupačky a nebo punčocháče s bodyckem podle toho jak chtějí oni.

Jitka (Pá, 12. 3. 2021 - 17:03)

Nojo sluší jim to v plenkách a ve veškerém dětským oblečení jako punčocháče a na noc buď overal a nebo dupačky a hlavně v plenkách že je mají od včerejška měli už i kojeneckou lahev každý a v puse každý dudlík a do kojeneckých láhví dělám jim klasický Sunar poprosili mne o to jestli bych jim nemohla dávat kojenecké láhve a dudlíky tak jsem si objednala 3 skleněné kojenecké láhve ale i s ohrivackou kojeneckých láhví a ven chodí už normálně v látkových plenkách dřív nosili jednorázové pleny ven se dají 3 látkové pleny s gum kalhotky a slabší punčocháče a polokombineza jsou pro děti co noseji látkové pleny jsou to takové tepláky s vyšším pásem. Na zimní kombinézy a oteplovacky už je moc vedro tak to kluci takto mají a vždy z venku přijdou pokadeny a pocurany a mám s kluky takovou dohodu když nosí plenky a veškeré dětské oblečení tak vysvlekam a oblikam já je tak vždy postupně vysvlekam já postupně ale vždy úplně do naha když jim zůstanou jen pleny pak si lehnou na starý stůl já ho používám jako na přebalování děti a pak se jdou umýt ale už sami pak přijde s koupelny namazu a zapudruji dám 4 látkové pleny a gum kalhotky a nebo svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem pak kojeneckou lahev do ruky ale nejdřív také brindaky kolem krku aby se nepolili.......

Pulec (So, 13. 3. 2021 - 06:03)

To jo a co protekly jim plinky

Jitka (Čt, 4. 3. 2021 - 11:03)

Radši poslouchají a nechají se prebalovat úplně v klidu a odpoledne po obědě chodí spát a odpoledne budu muset všechny trochu oholit mezi nohama sice nemají tolik chlupů ale aby byli krásně hladké a použiji depilační krém a nebo depilační strojek ale jednoho nejdříve a pak postupně syna musím vždy i umýt ten je vždy jako prase špinavý když má posrany pleny ten to má všude nejenom v plenkách ale i v punčocháčích.

Pulec (Čt, 4. 3. 2021 - 17:03)

Krásné jen tak přebalovat tolik kluků těm to musí slušet v počuranych a pokakanych plenkách

Jitka (St, 3. 3. 2021 - 10:03)

12 letemu dávám buď látkové pleny a když je nechce tak nasazovaci jednorázové pleny ale také s punčocháči a bodyčko dostane stejně tak si radši nechá dát klasické látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče a bodyčko se vždy dává přes punčocháče včera večer a dnes ráno to takto dostal ale i ostatni to taky měli ostatní kluky mám na hlídání tak jsou stále v plenkách a punčocháčich a nebo dupačkach a nebo v overalu. Chtěli chlapci nosit plenky tak to mají se vším všudy co k tomu patří.

Pulec (St, 3. 3. 2021 - 17:03)

tak co miminka

Radek (So, 27. 2. 2021 - 05:02)

Každému uchylovi, který píše pod klučičím nebo holčičím Nickem je už několik let pořád 12 let. No, není to zajímavé?

Jitka (Pá, 26. 2. 2021 - 10:02)

Tak 12 leteho syna už neprebaluji používá doma jen nočník když se mu chce kadit či čůrat ale vždy na noc radši pleny dávám pro větší jistotu a kluci sousedky byli ty tři dny úplně v pohodě a pořádku vždy se nechali prebalit úplně v pohodě akorát nastal problém s tím že po obědě nechtěli chodit spát tak jsem zvolila jiné řešení vždy jsem ji řekla vysvlect úplně do naha a šli hold klečet na dvě hodiny a používáli jenom dětský nočník a po kleceni se pak dala normálně už pleny a pak už mne poslechli druhý den a po obědě si šli hajnout normálně se dali pleny ale i mému synovi také? A po vyspani znovu přebalování a pak mohli jít ven. Teď se už těšili že půjdou do škol ale bohužel je změna takže plenkovani a přebalování bude u kluků pokračovat ale i smím synem už jsem mu to ohlásila že mu pleny a ostatní dětské oblečení budu dávat zpět a souhlasil s tím stejně kluci nosí punčocháče i když se oteplilo tak proč ne i pleny a punčocháče normálně nosit.

Pulec (Pá, 26. 2. 2021 - 11:02)

Krásné 12 let a na nočník a co nějaká nechoda a co mívá na sobě spodarky a co ten menší a těm klukům jste to dobře vymyslela

Reklama

Přidat komentář