Reklama

Plenky jako trest pro větší děti?

Pulec (Čt, 29. 10. 2020 - 21:10)

a co dcera ta má vlastně kolik a co htělo by to skusit dát plenku i dceři at máte miminka 2

Matka (St, 28. 10. 2020 - 10:10)

I to se stává syn se také pochlubil že má na sobě plenky se vším všudy. A dcera už se omluvila jak mne tak i braskovi a pleny už ji nedávám jen když si řekne ona když jde náhodou ven tak si řekne o jednorázové pleny ale jinak pleny nenosí a syn má pleny furt jak přes den a noc doma látkové pleny a na ven jednorázové pleny ale s punčocháči jak doma i venku ale zato dcera by furt chtěla uklízet a lestit boty když ty boty brzy prodre tím leštění syn má malou dětskou nohu 33 a nosí jenom prestizky ale ona to samé ona má číslo 36 ta je má také.? Růžové kotníkové. A synovi když vždy sundam pleny a punčocháče které dám jen dolů tak před čistou plenkou vždy ještě masturbuje nevím jestli to nikde viděl či vyčetl opravdu nevím. Jestli to takhle bude dělat dále tak sním půjdu k lekarce se optat jestli mu to neuškodí ta masturbace. Dcera mi říkala že to nikdy zkouší dělat přes pleny v noci tak mu dám více plenek a už to neudělá vůbec.

Pulec (St, 28. 10. 2020 - 18:10)

Tak u kluků je to normální že se poznávají a to mu nemůže ublížit

Návštěvník (Ne, 25. 10. 2020 - 23:10)

máme trapas syn co má deset let se při on-line výuce se pochlubil že má na subě pleny učitelce i spolužákům , naštěstí to všichni vzali v pohodě., a některé děti i záviděli,

Matka (Ne, 25. 10. 2020 - 13:10)

Tohle dobře znám také u syna zlobil jako malé dítě tak jsem mu řekla jestli nepřestane tak mu dám pleny ale se vším všudy co k tomu patří jako plenky látkové gumové kalhotky punčocháče dětské plus i tepláky co nosí malé děti jeto taková polokombineza pro děti co noseji látkové či jednorázové pleny je mu 10 let vím že k dětem zlobeni patří ale co dělá on je už moc tak má už pleny od pátku celý den a noc ale i na venek také mám gumové kalhotky na zámek aby si pleny nemohl sundat a dcera o tři roky starší se mu stále posmivala že je mimino či batole že nosí plenky a veškeré dětské oblečení ale pozor já jsem jí upozornění dávala že jestli se bude posmivat tak ji čeká stejný osud jako jeho že dostane také pleny a včera večer mi došla trpělivost a na noc už spala také v plenkách se vším všudy co k nim patří
A já jí řekla kdo je tady mimino či batole že až jse koukne do zrcadla jak ji pleny hezky sluší a aby si pleny nemohla sundat tak má presite dupačky mato zip vzadu a to je nani hezky pohled 13 léta holka v plenkách a dupackach. A ptala se jak dlouho bude trvat to přebalování do čistých plenek no řekla bych tak u vás dvouch tak 7 až 14 dní podle toho jak se k sobě budete chovat mne nevadí že budu prat a prebalovat do plenek a co když půjdeš do práce nebojte přece na vás beru příspěvek že nechodite do školy no mami já jsem zapomněla a nejenom že si děláte přes PC školní učivo ale k trestu patří i domácí úkol ty jsi starší takže dneska uklidis celý vás pokoj a mladymu dám čistit boty máte je jako prasátka špinavé ale teď se najite a po obědě si půjdete lehnout na tři hodiny ale mami když nejsme batolata a řekla sis o další týden o plenky chtěla jsem ti je nechat týden do příští soboty ale když si nepujdes lehnout ty nevíš že malé děti co nosí plenky a veškeré dětské oblečení tak si po obědě musí odpočinout tak jo beru zpět ale milá zlatá to neplatí takže ne do téhle soboty co bude ale až ty další. A řeknu vám že za každé omlouváni vám tres prodlouzim a až půjdete do škol tak nijaka poznámky budou tak už víte co bude následovat týden zaracha a nosit plenky se vším všudy a uslyším že se v pokoji hádáte tak vám pleny kdo zaco může tak vám nechám pleny až do konce tohoto roku a nejenom to budete nosit plenky i venku ale mamko mě měla přijít dnes kamarádka se zamnou podívat já jsem něco řekla tak víš co trest ti dám až do konce listopadu a kamarádka klidně může přijít ale ty budeš mít prostě pleny na sobě a už spát vidíš tvůj brácha už dávno spí tak ho neruš a spí taky ale ona měla přijít ve dvě hodiny tak ty nebudeš spát jak chceš půjdu do drogerie a koupím dva dudlíky. Já bych radši uklizela pokoj ne teď ne ale můžež klidně i klečet v obýváku jestli chceš to je také druh trestu já ti holka řeknu kdybys se neposmivala tak tohle co máš na sobě tak ti to vůbec nedávám a mami promines mi to já uklidim celý pokoj a vylestim boty a ty mne odbalis od plenek tak jo rozmyslím si to ale až se tvůj brácha probudí a ty jeho boty se budou blejskat tak aspoň usni do třech hodin prosím ano mami zkusím to zkus holka.

Návštěva (So, 24. 10. 2020 - 15:10)

Tak syn celý den klecel zase zlobil vysvlekl se automaticky do naha a šel klečet pak jako otec jsem přišel z varechou a dal mu pár po zadku a řekl jsem mu že příště místo pár po zadku může dostat pleny se vším všudy co nosí malé děti a to co řekl že jestli by nemohl dostat pleny hned že ho bolí zadnice tak je dostal ale já jsem mu řekl že je bude nosit jak přes den a noc ale i ven to je velmi účinný trest a uvidím jak mu to dlouho vydrží je nosit.

Návštěva (Pá, 23. 10. 2020 - 17:10)

Tak to sis dobře vybral mít pleny a děláš do nich obě potřeby. Když nás syn neposlouchá tak se vysvlece úplně do naha a klečí v koutě i celý den a když se mu chce na WC tak jedině musí použít dětský nočník a vycura a vykadi se do něj ale zkusím mu také nabídnout pleny tak až bude zlobit tak mu plenky nabídnu a punčocháče také a potom jak se bude tvářit že má pleny.

Větší dítě 15 let (Pá, 23. 10. 2020 - 17:10)

Byl jsem s kamarády na malé oslavě když jsem pak přišel domů tak mamka už stála ve dveřích ale s pořádnou vareckou a řekla co to prý mělo znamenat tak se vysvlekni do naha ale úplně a řekla mi že si mohu vybrat buď pořádný výprask a nebo mi může dát i látkové pleny jako trest a už mám pleny asi týden jak přes den a noc a dává mi i punčocháče bavlněné takže mám normálně punčocháče a pleny látkové přes den 4 a na noc 6 látkových plen. Ale když příště půjdu ven tak jedině v jednorázovych plenkách jinak nikoliv mám si vybrat buď pleny a nebo mi dá výprask na holou prdelku a nebo ještě mohu klecet úplně nahaty. Tak to si myslím že ať mi radši dává pleny a punčocháče to je lepší než klecet nahý a nebo výprask na holou.

P (Út, 20. 10. 2020 - 16:10)

Včera když jsem přišel z venku tak plinku jsem měl úplně nacucanou moči ale byl jsem i pokadeny ale pořádně měl jsem to i v punčocháčích stolice byla řídká tak jsem to říkal mamce a ona na zem dala přebalovací podložku a já lehl na zem a odbalila mne nejdříve mi sundala tepláky a punčocháče a pak přišla na řadu plina ale ta byla plná vykalu ale pak mi jí nasadila zpět a sundala mi ji ve vaně pak mne pořádně umyla a šla si připravit čisté pleny 4 látkové a jednorázové pleny latkovky dala do jednorázovék pak přišla si pro mne do koupelny a řekla abych šel vždy mne prebaluje v pokoji ale říkala že v pokoji něco dělá tak už jsem prebaleny dostal jsem 4 látkové pleny plus tu jednorázovku to prý místo gum kalhotek a chtěl jsem bavlněné punčocháče a bodyčko ale dostal jsem dupačky prý malé děti co nosí plenky tak ho dostávají tak ležím na gauči zatím až to bude mít tak půjdu do postele do svého pokoje stejně už zase kadim a curam současně a nevím jestli mne znovu umyje a prebali a nikdo zvoní tak jdu otevřít a stal tam pan s nijakou skříní a on na mne tak zíral že vidí větší dítě v plence a dupackach tak jsem zaklepal na mamku ale nachvilku jsem zavřel dveře a řekl pánovi aby počkal že zavolám mamku a ona mamka přes dveře co potřebuješ no zadvermi stojí pan a má nijakou skříň jo já úplně zapomněla a řekla mi abych šel zpět do obýváku si lehnout a že pak přijde a řekne mi co má pro mne připravené tak jsem si šel tedy lehnout zpět a jak jsem si lehl tak jsem cítil že zase curam do plenek a po curani jsem znova i kadil ale to už byla pořádně velká boule v plenkách ležel jsem a měl jsem prikrcene nohy ale trochu od sebe aby se mi lépe kadilo a když jsem vše vykonal tak jsem s toho všeho usnul a probudila mne až mamka ale venku byla už tma myslím že bylo tak 9 hodin večer když jsem se optal mami co to v tom pokoji dělala tak jsem dostal odpověď že po koupání se dozvím více a vše to bude protebe velké překvapení co máš v pokoji. Tak cítím že si jse asi hodně posral co asi jó mamko ale také hodně i pocural tak se na tebe tedy kouknu sundam ti ty dupačky a pleny zese v koupelně pak tě pořádně vydrbu a pak přenesou do pokoje ani to tam nepoznáš to jsem mamko moc vzvedavi co jsi tam udělala. Tak mi sundala dupačky a tentokrát mne vzala do ruky a odnesla do koupelny rovnou mne položila do vany pak začala sundavat špinavé pleny ale to bylo velké nadeleni v plenkách tak na mne pustila větší proud vody až vše steklo tak mne dala na chvilku mimo vany a na pustila teplou vodu do vany a dala do ní dětskou pěnu ale než mne dala zpět do vany tak mi nasadila koupací plenky pak mne dala zpět do vany s vodou a řekla že mi připraví pozdní večeři ale řekla mi že bude v kojenecké lahvi jestli mi to nevadí a já řekl že nevadí přišla asi za hodinu a v plenkách bylo zase nacurano ale i pokadeny jsem byl tak vše bylo dáno do pokoje tak tedy přišla a postavila mne a pravila kouknu se ti na pleny no koukám ty máš nijaky průjem tak ti dám prášek proti průjmu a dám ti více látkových plen radši a mamko to mi plenky dáš tady nebo v obýváku ne ani jedno dám ti plenky už ve tvém pokojíčku pro malé děti jako jsi ty sice ti je dvanáct let ale od dnešního večera budeš malé miminko co používá pleny a veškeré dětské oblečení oblečení tak tady máš velkou plenkovou osušku a v tom pokojíčku si tě položím na přebalovací pult a na něm tě budu dávat pleny ale i přebalování veškeré pouze na něm a zbytek už uvidíš sám tak jsem už utřený jo výdrž chvilku už si protebe jdu je to je hezký pokojík a koukám že tady místo mě velké postele je dětská postýlka děkuji ti mamko tak ti dám 6 látkových plen a gum kalhotky bavlněné punčocháče a pak bodyčko s obrázkem. A od teď si malé miminko ale výuka bude probíhat normálně to tě normálně prebalim do čistých plenek a punčocháču s laclem budeš mít doma. A teď tě uložím do dětské postýlky dám ti brindak a nakrmim tě a po krmení dostaneš dudlík do pusy a budeš spát ale mamko já jsem vyspaly no já si myslím že do 5 až 10 minut usnes jako mimino.

P (Po, 19. 10. 2020 - 10:10)

Tak pleny dostávám stále ale gumové kalhotky ze zámkem a punčocháče ani overal také ne musím mít jen dupačky a abych si to nesundal sám tak vzadu je zip který mi zapne a celý den jsem v plence a dupackach. A když chci ven tak samozřejmě bez dupaček ale zase mám punčocháče bavlněné a tepláky jsou takové sylnejsi jsou určeny pro děti co stále noseji látkové pleny s gum kalhotky.

P (Čt, 15. 10. 2020 - 12:10)

Tak už přišli gumové kalhotky ze zámkem tak jsem dostal 4 látkové pleny a ty kalhotky a přes ně mám i větší dupačky a na přebalování musím vždy mamce říct teď mne čeká oběd a pak odpolední spánek to mne předním prebali stejně.

P (St, 14. 10. 2020 - 15:10)

Včera jsem přišel pozdě večer domů a mamka byla už připravena v pokoji na posteli byli připravené pleny jak jednorázové tak i látkové se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a od starší sestry plavkove bodyčko musel jsem se vysvlect úplně do naha a pak lehnout a pokrčil jsem nohy pak mne mamka vzala pod kolena a nadzvedla mne a plenky vložila po demne a potom namazala masti a ještě zaspala pudrem ale pak jsem musel trochu roztáhnout nohy od sebe aby pleny mohla prelnout mezi nohama byli to tak 4 látkové plínky s jednorázovkou pak nastal problém mi nasadit to bodyčko šlo to trochu blbě ale pak se jí to povedlo a pak punčocháče bavlněné s laclem jsem dostal a dnes večer budu bez toho bodyčka bude mi dávat gumové kalhotky ze zameckem a ty punčocháče s laclem na punčocháče jsou prisite tak budu chvílí poslouchat a nosit plenky a punčocháče s laclem a vůbec mi nebude vadit že mne bude dávat pleny a prebalovat.

Návštěva (Po, 5. 10. 2020 - 20:10)

Tak mamka přišla nikdy až v půlnoci a v plenkách jsem byl až do rána a to bylo velké nadeleni v plenkách snad tak 3x jsem se pokadil a pocural to pleny byli tak nacucane moči že mne musela prebalit v pokoji a pak se mi omlouvala že Přišla pozdě a už mne nechtěla budit a jí bylo trochu nevolno a už mi nedává tolik plen jenom 3 až 4 látkové pleny a buďto bodyčko a nebo overal a když si řeknu tak dupačky a nebo bodyčko s punčocháči. Že ty pleny byli složené ještě na šířku že se do nich více vešlo kakani tak mne ráno umyla ve vaně s nejhoršího pak napustila teplou vodu a dala do ní dětskou pěnu a v puse jsem dudlal dudlík a v kojenecké lahvi jsem měl jahodovou kaši s širším dudlikem abych šlo více sat a ona mezitím v pokoji připravovala látkové pleny říkala že mi dá 4 a svrchnimi kalhotky a přál jsem si dupačky aby mi dala pak přišla do koupelny a Ptala se mě jak mi chutnala jahodová kaše byla výborná na posteli mám připravené 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a dostaneš ty dupačky jak si chtěl a pak bude ještě snídaně a mamko můžež mne nakrmit když jsem teď batole jó klidně tě nakrmim když chceš ale dám ti i brindacek jo klidně mamko můžež a po snídani si půjdeš lehnout a koukat na telku ale můžež úplně na všechny programy nejenom na pohádky. Já musím jít na velký nákup hlavně přikoupit věci pro tebe a odpoledne bude překvapení zítra už nebudeš spát ve velké posteli ale v takové co používají malé děti ale ty ji budeš mít větší pro tebe mamko už vím co to bude dětská postýlka pro větší děti no už si to uhadl a druhý kus bude přebalovací pult pro tebe abych tě mohla prebalovat v koupelně a všechny věci budou v prebalaku jako pleny a punčocháče bodyčka dupačky overaly atd. Tak od zítřka tě budu prebalovat tam už vždy po koupání rovnou na přebalování většího dítěte co jsi ty. Ty jsi odedneska moje malé miminko i když ti je skoro 17 a budu se k tobě i tak chovat jako k miminku a po čase s tebe bude batole a pak větší dítě a potom tě budu učit na nočník a pomalu tě budu odplenkovavat ale na to je času ještě dost a můžež si něco zkusit tak dostaneš na zadek ale bez plenek.

Návštěva 2 (Ne, 4. 10. 2020 - 17:10)

Tak už jsem byl prebaleny a dostal jsem 6 látkových plen gumové kalhotky a dupačky jelikož mamka jde večer s kamarády se pobavit do restaurace tak už ležím v posteli a v plenkách a dupackach na bodyčku mám pripnuty i dudlík a na stolku dvě kojenecké láhve kdybych měl hlad v jedné je kaše a v druhé rozdělené sušené mléko s klasickým mlékem a teď při psaní akorát kadim jenže to musím ještě vydržet nežli mamka přijde aby mne prebalila do čistých plenek minule to takhle bylo to samé mamka šla pryč a já jsem byl v plenkách celý den a noc.

Návštěva 2 (Ne, 4. 10. 2020 - 14:10)

Mám jak plenky Látkové tak i jednorázové pleny teď jsem jenom pomoceny to ještě mamce nebu říkat o přebalování to ještě v plenkách skusim vydržet do večera a pak koupání a přebalování a koukání na pohádky a pak spát v 19 hodin a ve 22 hodin druhé přebalování neboli kontrola večerní plenky.

Návštěva 2 (Ne, 4. 10. 2020 - 14:10)

Také to dobře znám máma mi ze skříně vyndala trenky a místo nich dala jednorázové pleny a místo ponožek bavlněné a silonove punčocháče a plenky mám ještě stále od pondělí mne prebaluje jsem nachlazeny takže jsem doma stále v plenkách když se mi chce kadit a nebo čůrat tak jedině do plenek nesmím ani na wc si dojít a když to porusim tak mi ušité velké bodyčko ale nejdřív si musím vzít bavlněné punčocháče s laclem a přes ně dostanu to bodyčko ze zipem vzadu abych si nesundal pleny a když jsem obojí tak prostě musím říct mamce aby mne šla prebalit je to strašně i na mne moc být stále více v plenkách ale co už jsem si nato vzlikl na to přebalování před chvílí jsem měl oběd sice pozdní ale stejně si vždy po obědě musím lehnout to jsem jenom ve 4 látkových plenek a gumovimi kalhotky a bodyčkem a na večerní spani dostávám buď overal a nebo dupačky ty jsou také ušité na mojí míru je mi 17......jsou mi davany pouze látkové pleny 80x80 ty mi ještě jsou úplně dobře.

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 17:09)

Aha tak to není nějaká úchylka mojí mámy , mě taky po jednom tahu zabalila do plen , ráno jsem se vzbudil, ani jsem nevěděl jak jsem se dostal domů a na sobě jen plínku a už byla i plná , docela trapas, jsem si říkal že se půjdu vysprchovat , plenu vyhodím a nebudu o tom mluvit a pohoda, jenže jsem nenašel nic na oblečení, prostě skříň byla prázdná, šuplíky s ponožkama a spodním prádlem taky prázdný jediný co jsem v šuplíku našel bylo sestřino bodýčko na gymnastiku a čistá pemprska, bylo jasný že to tam není náhodou, tak jsem se šel vysprchovat přebalil jsem se , oblíkl to bodyčko a šel za rodiči, musel jsem slíbit že už nebudu pít, vyfotili si mě a mám se na tu fotku podívat pokaždé když někam půjdu pít, byla sobota dopoledne do pondělního rána jsem musel být jen v tom dresu s plínou

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 12:09)

To znám , měl jsem to taky tak,

S (Ne, 27. 9. 2020 - 13:09)

Taky se mne to stalo nejsem ještě plnolety přišel jsem domů trochu podnapili a šel jsem spát a ráno jsem se probudil a měl jsem mezi nohama asi tak 6 látkových plen a pod sebou igelit ale co jsem si všiml tak i mezi nohama jsem ho měl založený v těch plenkách a na sobě ještě bavlněné punčocháče pak přišel otec ten chvíli semnou mluvil vysvětlil mi že se tohle nedělá a že mamka mi dala ty pleny za trest a prý do nich musím dělat obě potřeby nesmím vůbec vstávat a k obědu a večeří mne i nakrmi nemohl jsem jíst sám protože jsem měl spoutane ruce a nohy abych náhodou za nikam nešel dostával jsem pleny od pátku a ještě je mám ale už ne tolik a nesmím si pleny sundat sám musím se vždy nechávat prebalovat když mamka prebaluje 4 leteho a 7 leteho tak prebali i mne nevím jak jí to dlouho bude ještě bavit prebalovat skoro dospělý ho.

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 22:09)

Syn je neměl za trest , prostě se na ukončení prázdnin tak ožral (15) že ho už v 22.00 museli dovízt kamarádky, nemohli mu v kapsáh najít klíče od domu tak zalvonili s tím že nám ho předají a půjdou, když zvonili já s manželkou jsme už leželi a jí se echtělo tak jsemšel otevřít, když jsem ho s holkama viděl tak mi bylo vše jasný, a když už ho podpírali poprosil jsem je aby ho rovnou odvedli do postele, holky hodný a odvedli ho do postele a začal jsem se jich teda ptát jak to probíhá, jak se baví a tak, holky uvolněn a všecho mě povikládali, říkám že teda děkuji a že mu alespoň sundám rifle aby se mu dobře spalo, holky že mi pomůžou a už mu rozepínali punt a sundali mu rifle, říkám děkuji a že můžou jít že mu raději dám i plenu aby se do rána nepočůral že by to nebylo poprvé, čekal jsem že odejdou ale nic, ta jedna mě řekla ať jdu pro tu plenu že ho klidně zavinou, nakonec mě přemluvili a plenu jsem donesl a holky sundaly spoďáry a zkušeně zaplenkovali, pak ještě ta co ho zapínala řekla" mám zkušenost, mám mladší sestru a znám to". Zakryli ho duchnou , rozloučili jsme se a holky šli dál pařit.

Reklama

Přidat komentář