Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

Radek M. (Po, 9. 7. 2012 - 11:07)

Nadávat ženským do slepic, to je opravdu velká ubohost. Myslím si, že Gerka má sice na jednu stranu docela radikální názory, ale na tu druhou i kus pravdy. Já jsem zažil v dětství také dost poučné období, jelikož můj otec měl pro ženy jen slova pohrdání, dodnes nepochopím, jak si takového člověka mohla máma vzít a mít s ním ještě dítě, protože co si vzpomínám, tak vždycky jen mámě nadával a když se opil, tak ji i mlátil. Navíc ještě i mě vštěpoval, že holky jsou jen nanicovaté hlupačky. Bohužel jsem mu dost v tomhle podlehl, takže jsem už od školky holkám nadával a ubližoval, za což se dneska dost hluboce stydím a navíc jsem si i tím zavinil značnou neoblibu v kolektivu. Když mi bylo asi osm let, tak od nás otec odešel, což bylo pro mě a hlavně pro mámu docela velké vysvobození.
Každopádně důsledky jeho "výchovy" už udělaly své a ve škole jsem měl holky pomalu za úhlavní nepřátele a ke konci třetí třídy to došlo tak daleko, že jsem jednou měl velký spor se spolužačkou Lenkou, která byla ve třídě hodně oblíbená a všichni se postavili za ni. Abych se jí pomstil, rozhodl jsem se, že jí ustřihnu její hezké copy, které nosila. Když se na to dnes zpětně ohlédnu,byl jsem opravdu pěkný idiot.
Každopádně to dopadlo dost špatně, jelikož když jsem k ní zezadu přiběhl a ustříhl jí jeden cop, tak se mi podařilo ji ještě nechtěně bodnout nůžkami do krku. Byl z toho obrovský průšvih, mámu si zavolali do školy, doma jsem dostal výprask a máma mě odhlásila z tábora, kam jsem se moc těšil. Potom jsme s mámou ještě šli i k Lence domů, abych se jí osobně omluvil. Tam to bylo velice nepříjemné, máma i Lenčini rodiče mi tam dost přísně domlouvali, že k holkám se takhle chovat nesmím, zkrátka nic příjemného.
Během té návštěvy se máma dost spřátelila s Lenčinou maminkou a nevím, která na to přišla první, že napraví mou zanedbanou výchovu tím, že se budu muset oblékat a chovat jako dívka.
Takže jednou když jsem přišel ze školy, tak mi máma oznámila, že odteď se budu doma oblékat a chovat jako holka, abych viděl, že děvčata nejsou o nic horší než kluci. Sice jsem se bránil a i brečel vzteky, ale když mi pohrozila, že budu muset chodit takhle i do školy, tak jsem musel kapitulovat. Takže jsem doma chodil v Lenčiných sukních, šatech, nosil její střevíčky a musel jsem mámě pomáhat s domácími pracemi, uklízet, atd. a místo počítače, nebo aut jsem měl na hraní panenky a jiné dívčí hračky. K tomu samozřejmě přišel i zákaz chodit ven, nesl jsem to dost těžce a dost často to provázely i slzy. Lenka k nám pak začala společně s její mámou chodit na návštěvy a musel jsem si hrát s ní, naštěstí to ve škole nikomu neprozradila. A ukázalo se, že Lenka je vlastně docela bezva a za pár dní po tomhle trestu jsme se skamarádili, což by před tím bylo naprosto nemyslitelné. Když potom přišly prázdniny, tak mi máma oznámila, že místo na tábor pojedu s Lenkou a jejími rodiči k nim na chatu. Pochopitelně jsem i tam s nimi jel jako holka, což se nakonec ukázalo jako výhoda, protože Lenka tam měla partu kamarádek, představila mě jim jako kamarádku Adélu ze školy, takže jsem skoro celé prázdniny prožil jako dívka. Byly to velice pěkné prázdniny, poznal jsem, že s holkama není o nic menší legrace a zábava než s klukama, bylo to pochopitelně trochu jiné, ale o nic horší. Při koupání jsem nosil dívčí plavky a i když jsme chodili na místní koupaliště, kde bylo plno lidí, nikdo by ve mě kluka nehledal. Po prázdninách ve škole jsme s Lenkou už byli nejlepší kamarádi a i díky tomu jsem ve třídě posléze nebyl žádný outsider jako před tím a přestože jsem už doma nemusel nosit holčičí oblečení, rád jsem v něm občas chodil dál. K vánocům mi máma i koupila pár dívčích kousků, abych nemusel nosit jen Lenčiny věci a celkově se všechno obrátilo k lepšímu.
Zkrátka musím říci, že oblékání za dívku v mém případě bylo velice prospěšné, díky tomu, že jsem poznal život i z té dívčí stránky, mi pomohlo si spoustu věcí ujasnit a urovnat můj vztah k opačnému pohlaví tím správným směrem. S Lenkou jsem dodnes výborní přátelé a díky ní jsem získal i řadu kamarádek z té bývalé holčičí party tehdy u nich na chatě.
Zkrátka - nelituju ničeho ani v nejmenším.

Návštěvník (St, 15. 12. 2021 - 16:12)

a nosil si i její kalhotky?

Jiný návštěvník (Po, 20. 12. 2021 - 21:12)

Po tolika letech Ti asi ten týpek těžko odpoví...

Návštěvník (St, 15. 12. 2021 - 16:12)

to bych taky chtěl

gerka (Ne, 8. 7. 2012 - 11:07)

Nevidím nič zlé v takomto...Ono by to asi nebylo tak zajímavý téma. Protože když holky choděj oblíkaný jako kluci tak to nikomu nepřijde vůbec zvláštní.Taky když se holky chovaj jako kluci tak je to braný úplně normálně. To je prostě vidět že ve společnosti sou ženský braný jako podřadný. Když by se kluk oblíkal jako holka tak se můžou všichni zbláznit. Dokonce z toho můžou mít chlapečkové trauma jak tady píšou některý blbci. Ale když je to obráceně tak je všechno v pořádku a mužský šovinisti chrochtaj blahem.

gerka (Ne, 8. 7. 2012 - 11:07)

Já si nic takového...To je od tebe moc hezký že máš starost o moje duševní zdraví. Ale nech to na mě, jo?Já to zvládám bez problému. Ty se spíš zamysli sám nad sebou, protože nadávat ženským do slepic jako to děláš ty ve svejch příspěvcích, svědčí o tom že si jen primitivní hlupák. Tobě by to převlečení a převýchova za holku prospělo jako sůl. Přesně takový týpci jako ty sou právě nejhorší. Jen nadávaj holkám a myslej si jaký jsou páni tvorstva. Ale když pak přijde situace kdy musej opravdu projevit mužnost tak se ukážou jako slaboši.

názor (So, 7. 7. 2012 - 13:07)

A prečo sa nezaloží...Můžeš založit, co ti v tom brání.

Slavomir (So, 7. 7. 2012 - 13:07)

protože název diskuze je o...A prečo sa nezaloží diskusia na tému: Matky, které převychovávají dívky na syny..." ?

Odpoved (So, 7. 7. 2012 - 12:07)

Nevidím nič zlé v takomto...protože název diskuze je o nečem jiném!

Slavomir (So, 7. 7. 2012 - 12:07)

To je pravda, když je kluk...Nevidím nič zlé v takomto obliekaní. Ale prečo tu nikto nepíše o dievčatách, ktoré rodič oblieka ako chlapcov?

P (Út, 23. 3. 2021 - 13:03)

Pretože dnes sa 80 percent dievčat oblieka ako chlapci a nikto sa nad tým nepozastavuje. Zvykli sme si. Jednoducho ženy a dievčatá si môžu oblicť čokoľvek a akceptuje sa to. Muži sú trochu konzervatívnni v oblekaní a tí čo by aj mali snahu niečo v tom zmeniť sa stretávajú s nevôľou a hlúpymi poznámkami od slaboduchých jedincov. Jednoducho spoločnosť ešte na to nedozrela.

P (So, 19. 10. 2019 - 20:10)

Pretože to je bežné a nikomu to nevadí. Považujem to za diskrimináciu chlapcov a mužov.

! (So, 7. 7. 2012 - 09:07)

Já si nic takového nemyslím ale vaše jednání již hraničí s úchylným jednáním.A to tvoje prohlášení, že by měli kluci být povinně vychovávaný jako holky, je opravdu již za hranicemi úchylnosti.Měla by jsi navštívit Mudr Chocholouška, je to s tebou vážné!

Hj (So, 7. 7. 2012 - 09:07)

Takže podle tebe jsou holky...To je pravda, když je kluk několikrát převlečenej za holku, třeba ještě v přítomnosti sestřenic nebo kamarádek atd. tak má pak k holkám k holkám mnohem větší respekt, protože pozná že není pán tvorstva.

gerka (Pá, 6. 7. 2012 - 21:07)

To taky je!!! To si to ty...Takže podle tebe jsou holky něco podřadnýho než kluci, co? když si myslíš že tim bude mít nějakej kluk trauma že ho máma převlíká za holku že jo? Vy chlapy jste opravdu hnusný sobci. Myslíte jen na sebe a ženský jen využíváte. T už jsem taky zažila. Ja si spíš myslim že by kluci měli povinně bejt od maminek převlíkaný a vychovávaný jako holky.Protože aspoň by viděli a poznali že jsou holky lepší.A pak by se k holkám chovali slušně. Já si moc dobře pamatuju když se ve škole kluci holkám posmívali že sou holky.Fakt ubohý.

! (Pá, 6. 7. 2012 - 15:07)

To taky je!!! To si to ty slepice ani nedovedou představit, co tomu klukovi připravují za trauma ? Hold slepičí mozky! Co od nich můžeme čekat víc!!

Hj (Pá, 6. 7. 2012 - 06:07)

Co je na tom přesně...Ja bych spiš pouzivala prevlikani za holku jako trest pro kluky.

gerka (Čt, 5. 7. 2012 - 14:07)

Tohle pokladam za tyrani...Co je na tom přesně perverzního? Já s tim naprosto souhlasim! Kdybych měla syna tak z něj taky budu dělat holku. Je to mnohem lepší bejt holka. Holky sou mnohem lepší jak kluci! A holky maji mnohem hezčí oblečení. Já taky moc miluju šaty a sukně a střevíčky na podpadku.Děkuju bohu že sem holka!!!

Default User Image
1 (Čt, 8. 2. 2024 - 19:02)

Chtěl bych bejt holka kde mám začít?? Nosit kalhotky a takové podobné věci

Default User Image
1 (Čt, 8. 2. 2024 - 18:02)

Chtěl bych bejt holka kde mám začít?? Nosit kalhotky a takové podobné věci

Reklama

Přidat komentář