Reklama

plenková disciplína

Jakub (Út, 25. 1. 2011 - 00:01)

všechno to je jen sexuální...Apropo. Tak ti přeju, abys jednou dostal takovou nemoc jako já, kdy teploty přesahují 40 a ty nemůžeš námahou ani chodit. Pak budeš prosit o plenky, aby se ti ulevilo. Věř, že vím o čem mluvím. A taky myslím, že pokud se to používá jako trest... no keždopádně to nezavrhuji.

Jakub (Út, 25. 1. 2011 - 00:01)

čím více čtu tuhle...Jediný způsob je kontrolovat, kontrolovat a zase kontrolovat. Je to sice předpotopní a velice drastický způsob, ale osvědčuje se. Nechápu několik předchozích příspěvků, které tyto alternativy odsuzují. Jiný kraj a jiný mrav. Jen je pravda, že ne u každého budou tyto tresty účiné. Záleží na povaze každého, jak se s touto situací dokáže vypořádat. Jen bych chtěl decentně upozornit na jedno riziko. Pokud dítě samo nepociťuje vinu, pak bych byl u těhto trestů velice opatrný!

xxx (Čt, 20. 1. 2011 - 14:01)

no Mirku dost chabý pokus o to dělat ze sebe opět Petru...

petra (Čt, 20. 1. 2011 - 14:01)

klidně by sis psala s...nevím kdo tu pomlouvá adresu mého chlapa ale už jsem si toho taky všimla,nevíte náhodou kde se dá zjistit kdo si dělá z lidí blázny.PETRA

xxx (Út, 18. 1. 2011 - 20:01)

klidně by sis psala s člověkem, kterého to vzrušuje, a bude vymýšlet trest pro tvou dceru, ty budeš spokojená jak jsi ji teda "srovnala", dcera bude doma nešťastná a ponížená a dotyčný z toho bude mít ohromnou radost...no je mi z toho nanic..

xxx (Út, 18. 1. 2011 - 19:01)

ale ten trest bych taky zvážila, Martino, nelíbí se mi to..je to ponižující jak píše Lisa. Nevím jak je stará tvoje dcera a co udělala, jak se chová ale tohle bych si hodně rychle rozmyslela a zkusila s ní nejdříve pořádně promluvit..

Martina (Út, 18. 1. 2011 - 19:01)

díky za varování, zrovna jsem se chystala mu/jí psát :-/

xxx (Út, 18. 1. 2011 - 18:01)

no tak tady je vidět, jak si každý plácá co chce, výše uvedený mail stuca.mira atd. jsem viděla v jiné diskuzi - mirek - píšící jak se mu líbí chodit v plenkách. Buď si tu někdo píše sám se s sebou nebo mu dotyčná paní naletěla...

Lisa (Út, 18. 1. 2011 - 18:01)

tresty pro děti by neměli být nikdy ponižující!!! Tak jak se chováte k dětem, tak se jednou budou chovat k vám, ztratíte jejich důvěru a na stará kolena zůstanete sami..Je mi Vašich dětí líto..Ještě že já jsem měla normální rodiče..

Petra (Út, 18. 1. 2011 - 16:01)

Ráda bych si dopisoval nebo... Martino pokud chceš víc ozvi se na [email protected] ,mám s tím zkušenosti

Martina (Po, 17. 1. 2011 - 20:01)

Ráda bych si dopisoval nebo chatovala s nějakou mámou, která má s tímto trestem zkušenosti. Zvažuji vyzkoušet na jedné z dcer, ale ráda bych se o tom nejdříve dozvěděla víc.

a ven (So, 1. 1. 2011 - 10:01)

vypadněte nadržení honiči na chat a neotravujte tady...........

Reklama

Přidat komentář