Reklama

plenková disciplína

Borek (Út, 22. 6. 2010 - 22:06)

Osobně považuji trest...Tyhle tresty se casto pouzivaji v anglii. Jsou vazne efektivni. Pro kluky se casto pouziva neco podobneho ale misto plinek musi nosit saticky nebo sukne a celkove holcici obleceni.

Mommy (Út, 22. 6. 2010 - 18:06)

Osobně považuji trest plínkama za naprostou revoluci v trestání. Je to mnohem lepší, intenzivnější a především se při tomto trestu dá už po nějaké době dosáhnout skvělých pozitivních výsledků. Na dnešní dospívající už nějaká facka neplatí a dělají si z nás jenom legraci, za to psychologická forma trestu, která je navíc ponižující je donutí přemýšled o následcích svých činů. U nás to funguje tak, že pokud dcera provede něco napatřičného, okamžitě a bez nějakého odmlouvání, nebo akceptování jejího prosení o odpuštění přicházíme k plenkám. Dcera pam musí nosit plenky nejméně po dobu jednoho týdne a vykonávat do nich potřebu. Za trest si nesmí ani říct, že se počůrala, nebo pokakala a i když to samozřejmě poznám, často ji v tom nechám nějakou dobu, aby si svůj trest pořádně užila. Ponížení samozřejmě doplňuji tím, že ji nutím dudat dudlík, pít z kojenecké lahve, nebo nosit již tady zmiňované dupačky. Abych ji podpořila dětisnký vzhled, má zákaz jakéhokoliv líčení a vlasy nosí v copech. V noci musí spát se mnou v postely. Mohu vám říct, že jakákoliv zmínka o tom, že se o tomto trstu zmínim jejím spolužačkám, nebo že jim ukážu fotky jak je v plenkách a dupačkách velmi rychle zapůsobí a já dosáhnu toho, že je alespoň na nějakou dobu od lumpáren pokoj.

Asachneira (Čt, 16. 2. 2023 - 10:02)

Vy nejste normální, že ne? Nějak se mi nechce věřit, že váš komentář není hoax.

Návštěvník (Pá, 24. 3. 2023 - 12:03)

jasne, že je to nejaký honič, normálny človek by toto nerobil!

marie (Út, 22. 6. 2010 - 14:06)

tak když vařečka na ní neplatí

Proc? (St, 16. 6. 2010 - 00:06)

za spolek idiotů, kteří se...Mohl by mi nekdo rict proc se do kazde diskuze pridavaji lidi kteri musi neustale napadat ostatni diskutujici?

Co je to tu (Po, 14. 6. 2010 - 22:06)

za spolek idiotů, kteří se furt potřebujou bavit o plínkách?

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 06:12)

Co je to tu za spolek idiotů, kteří se furt potřebujou bavit o plínkách?

Proč (So, 14. 11. 2020 - 16:11)

za spolek idiotů, kteří se...Mohl by mi nekdo rict proc se do kazde diskuze pridavaji lidi kteri musi neustale napadat ostatni diskutujici?

Co je to tu (Út, 10. 11. 2020 - 05:11)

za spolek idiotů, kteří se furt potřebujou bavit o plínkách?

pleny ne (Po, 14. 6. 2010 - 16:06)

Věřím, že absolutně nezvladatelný paňár by se sice dal pomocí plenek snadno zvládnout, ale dítě proti nim bude protestovat hlavně tím, že se bude snažit své močení za každou cenu zadržovat a v tom je kámen úrazu. Močový měchýř se mu přeplní a moč z něj pořád nebude mít kudy odtékat a tak se začne vracet zpátky do ledvin a dítě pak může i umřít na selhání ledvin. Pokud budete chtít své dítě umravnit nějakým podobným způsobem tak maximálně vyloženě dětským oblečením typu klasické bavlněné punčocháče nebo třeba i existují kojenecké dupačky pro větší děti http://www.footedpajamas.com/Kids-Fleece-Footed-Pjs-s/115.htm - ale pleny z toho opravdu radši vynechte!!!

Kuba (Po, 14. 6. 2010 - 13:06)

Me tohle delala ma teta kdyz sem byl u ni na prazdninach. Kdyz sem zlobil nebo sem proste neposlouchal tak sem dostal plenku jako male decko pry abych si uvedomil ze sem opravdu jeste male decko (bylo mi 9). Byl to neprijemny trest a hodne sem se stydel kdyz sem musel chodit v plyne, ale zase to byl trest učiný. Vždycky tak týden potom jsem byl jako svatoušek než sem se otrkal.

marie (Út, 8. 6. 2010 - 11:06)

dávala bych jí bavlněné

blbost (Po, 7. 6. 2010 - 22:06)

víš jak jsou plínky drahý

marie (Po, 7. 6. 2010 - 13:06)

jaký máte názor na trestaní pubertáku plínkama?

plenkař124 (Pá, 2. 4. 2021 - 19:04)

Já mám s trestánim pubrťáků plekami.

jan (Pá, 19. 4. 2013 - 22:04)

Ahoj Peti, já z toho měla...Ahoj proč ti máma dávala na cestování plínky a nezastavovala ti?CO na to říkali ostatní?A když jsi se hned první noc počurala nijak to neřešila a rovnou ti dala plínky i na spaní?Neměla jsi strach že ti plenky zůstanou napořád,jak jsi se jich zbavila?

Kate (Po, 11. 3. 2013 - 16:03)

Já to měla to samo na...Ahoj Peti, já z toho měla nejdřív strašně negativní pocity, hlavně proto že stačilo častěji mi zastavovat a nutné by to nebylo. Tahle ale díky tomu že jsem měla plíny pauzy s ohledem na mě moc nebyly, když se mi chtělo, rpotžoe jsem to přece mohla pustit. Časem jsem se smířila s tím že jít na malou znamená čurat po cestě do plíny, ale hlavně před těma sousedčinýma dětma jsem se citila dost trapně. Jak tobě máma měnila plenku? U mně právě dost často na zadním sedadle auta nebo na lavičcce odpočívadla, protože záchody byyl dost plné. Byla jsem z toho všeho dost vystreslá vůbec jsem se pak moc necítila jako gymplačka ale spíš jako nějaká malá holka. Po příjezdu jsem se pak hned první noc asi z toho stresu ve spánku počurala a druhou noc taky, takže plínky přišly i na noc. Podobně jako u tebe mi pak na noc i na cestování zůstaly až do maturity. Ráda si s tebou popovídám jak jsi to měla ty a tak.

Petra (Ne, 3. 3. 2013 - 11:03)

Já to takhle měla když...Já to měla to samo na dlouhé cesty většinou jízda na dovolenou do zahraničí.V tomhle mně mamka měla pořád za malou holku. Někdy to ale bylo docela praktické a asi od 14 jsem cítila že mně to i trochu vzrušuje to počůrání a pak to přiznání mamce a její pomoc s výměnou plenky. Měla jsem to tak skoro celou střední školu. Byla to pro mně tak nějak samozřejmost při delším cestování.

Kate (Čt, 28. 2. 2013 - 06:02)

Teď jsem v jiné diskuzi...Já to takhle měla když jsme jeli autem na dovolenou do Itálie. Právě v 16ti. Nesla jsem to docela blbě, protože to jela mamka s kamarádkou a jejím podobně starým synem a dcerou. Oni nic takového neměli, ale mamka u mě na plenkách bohužel trvala.

Reklama

Přidat komentář