Reklama

plenková disciplína

ash (St, 27. 2. 2013 - 21:02)

Teď jsem v jiné diskuzi...No je to trochu divné ale když má dítě problémy při cestě vydržet proč ne.

marian (Ne, 10. 2. 2013 - 18:02)

Ja tiez mam prihodu s...tvoja matka je pedofílna cundra.

Nelča (Ne, 10. 2. 2013 - 13:02)

Teď jsem v jiné diskuzi četla, myslím nějak "Mohou větší děti při cestování nosit plenky?" nebo nějak tak..
A četla jsem, že když prostě rodina jede na dovolenou, třeba do Chorvatska či Itálie, tak prostě 14ti nebo i 16ti leté dívce nasadí plínku, jako "prevence". Ale potom rodiči připadá zastavovat zbytečné, když má plínku, takže všechno 15tileté "děcko" musí pustit do plínky... Potom na zadním sedadle přebalit a jede se dál, fuuj. Mně je 12 a tohle bych fakt nedala... Ale četla jsem, že někteří si o to i řeknou.. Mami, dej mi prosím plínku, kdybych to nevydržel/a.
A některým pak mamka vyhrožuje, že nikam nepojedou, když si ji nenechají nasadit..v 16ti letech...
Je toto normální??? Nelča

Tomík (Út, 29. 1. 2013 - 11:01)

Trestání nošením plínek není nic nového,mě
tak mamka trestala taky,většinou za prospě
ch ve škole.Mám o dost mladší sestru,takže
vždy když jsem se zhoršil v prospěchu,nebo
udělal nějaký průšvich,musel jsem si po příchodu domů napsat ůkoly,potom lehnout
na přebalovák,dostal jsem mezi nohy balík
plen, přes to gumové kalhotky do pusy dud
líka a být v tom až do večera.Po vykoupání
následovalo totéž na noc a jako večeři jsem dostal sunar z kojenecké lahve.Délka trestu se odvíjela podle míry provinění,od
jednoho dne až po týden,včetně víkendu.Po
skončení trestu jsem si dával dobrý pozor.
Myslím že mě tak mamka naposledy trestala
když mi bylo šestnáct.

Nabijec (So, 20. 10. 2012 - 20:10)

Ja tiez mam prihodu s...Tohle si sem pis na aprila, takovy pitomosti...

A pokud je to nahodou pravda, pak mas vrodine neco v neporadku.

kamil (Út, 21. 8. 2012 - 15:08)

Ja tiez mam prihodu s plienkami. Moja mama mi ich dava. Vravi ze plienky su lepsie ako slipy a tak ich nosim do dnes. Dnes mam 18 rokov a som si na nich zvikol, ale uz by som chcel zmenu. Rad by som uz nosil slipy ako ostatni, ale ona vzdy namieta. Raz ked som mal 14 rokov a bo u mna na prazdninach bratranec tak ma prisla do detskej izby prebalit, rovno pred mojim bratrancom. Velmi som sa hnabil. Najprv ma vyzliekla a povedala, ze nech si tak polezim ja zatial zajdem po druhu plienku a prisla az o 15 min. a dovtedy sa bratranec namna dival. Potom sa vratila a mi vymenila plienku a medzi tym sa este pohrala s mojim pipikom. Strasne som sa hnabil a este bratrancovi povedala, ze na druhyraz zeby ma on prebalil a tak potom musel mo 11 rocny bratranec ma prebalit a este mi musel napidrovat zadok a pipika a pomasyrovat. Strasne som sa hnabil. Poradte mi ako mam svoju mamu presvedcit, zeby si nemyslela ze som male decko ale ze uz som 17 rocny chlapec.

Luca (Út, 21. 8. 2012 - 11:08)

Když tu čtu o trestání tímto způsobem musím se přiznat, že mě mamka v 16 taky pěkně potrestala a nebyl to klasický výprask. Bylo to asi ve druháku na střední. Byla chřipková epidemie a mladší sestra ležela doma nemocná. Mě se do školy vůbec nechtělo a tak jsem se rozhodla trochu to nahrát. Použila jsem klasický způsob teploměr do čaje. První den mi to vyšlo a mohla jsem zůstat doma. Druhý den mě, ale mamka chytla jak vytahuju teploměr z čaje a bylo zle. Dostala jsem kázání o podvádění a na závěr mi mamka řekla, že když podvádím jak malá bude tak se mnou i jednat.Nejprve jsem myslela, že slíznu pár na zadek, ale ne. Musela jsem si sundat pyžamové gaťky lehnout si na záda pokrčit nohy na břicho trochu je roztáhnout a držet si je rukama. Mamka pak vzala teploměr a pokoušela se mi ho vsunout do zadečku. Moc to nešlo. Tak mi přikázala ať uvolním prcku a zatlačím jak při kakání. Fakt jak s miminem. Pak už tam teploměr šel. Nechala mě tak ležet asi 5 minut. Nejhorší bylo, že kousek ode mne na druhé posteli ležela mladší sestřička a měla z toho ohromnou srandu. Ležela jsem tam vystavená s teploměrem v zadku jako malá. Bylo mi hrozně trapně. Pak máma přišla vytáhla teploměr teplota samozřejmě žádná. Tak mně rukou parkrát plácla přes stále vystavený holý zadek a se slovy ať si ještě někdy zkusím hrát na nemocnou mě poslala do školy. Upřímně víckrát už jsem se simulovat nepokoušela

Vzorný otec (Po, 20. 8. 2012 - 16:08)

Měla bys své matce poděkovat, že tě s největší pravděpodobností zachránila před otěhotněním, nebo pohlavní nemocí a vzhledem ke stylu tvého psaní je vidět, že dospělá nejsi ani dnes!

Bára (Po, 20. 8. 2012 - 08:08)

jaký máte názor na...Rozhodně je to nejhorší trest co jsem zažila. Je mi 17 a pamutuju si to velmi dobře. Mamka mně takto potrestala před 4 roky. Byla jsem pěkné kvítko a mamka mně načapala jak klukům ukazuji svoji pipinu a oni mně pindíky. Přišla zrovna ve chvíli kdy jsem jednomu z nich dala na pindíka pusu. Odtáhla mně domů byla strašně rozčilená dostala jsem pár přes zadek vařečkou s tím že o víkendu budu mít speciálního zaracha ať se těším. No netušila jsem co mně čeká. V pátek hned po příchodu ze školy mi oznámila že mám samozřejmě zaracha a až do neděle večer budu nosi plenky abych si uvědomila, že ještě nejsem dospělá a na takové věci mám dost času. Když zamkla wc a klíče si vzala k sobě pochopila jsem, že to myslí vážně a zkoušela ji uprosit ať to nedělá ať mně radši seřeže, ale neuspěla jsem. Musela jsem si svlíknout kalhoty lehnout na postel a nechat si potupně nasadit plínu stylem jak se nasazuje miminům. Stejným způsobem mně pak i přebalovala . No byla to hrůza. Když jsem si v tom věku čůrala a dělala bobek do plenky strašně jsem se styděla a pak to přebalování a utírání prcky spolu s výchovným výkladem okolo. No cítila se hrozně ponížená. Naštěstí mi to udělala jen jednou. Pak už jsem ji nedala důvod. Tohle nikdy to svým dětem nedělejte.

marian (St, 4. 7. 2012 - 08:07)

SADISTICKE MRCHY...

anoym (Út, 3. 7. 2012 - 22:07)

ja bych plenky daval at vedi za coto maji ze jse nema zlobit.ale ne jenom plinky ale i puncochace gum kalhotky apod.mymu synovi je trinact a zaprvni napomenuti dostane puncochace za jakeho koliv pocasi at zima ci leto a za druhe pak plenu den i noc i gumove kalh,a mame rovnou mimco ve 13letech.a toto nosi par dni cele kompletne ale obcas jsi rekne o plinku i sam.....

Hacker -/+ (Po, 27. 2. 2012 - 21:02)

To snad není možné! Tohle téma je opravdu realné?! Toto je maximalně v rozporu s lidskými právy! Ani bych se nedivil, kdyby jen tak náááhodou někdo zveřejnil IP adresy příspěvků a podle poskytovatele WEB připojení zveřejnil majitele připojky. Myslím si ,že tímto seznamem by si mohla Sociálka zpestřovat dlouhé zimní večery. ( tuto diskuzi bych okamžitě zavřel, protože je v rozporu jak s humánním tak i zakonným myšlením)..... Mimochodem pokud kašlete na výchovu 10 let, tak se nemůžete divit, že jedinci se silnější sociální zaostalostí se uchylují k této metodě! A jsme zpět u toho -tato uchýlka se dědí jako geny z matky na dítě! (Nedělejte ze svých psychicky zdavých dědí psychopaty.LIDI VZPAMATUJTE SE! JSME PŘECI VE 21. STOLETÍ A NE V DOBĚ KAMENNÉ!

Úchyl (Út, 14. 2. 2012 - 23:02)

Tak dneska mě dcera tak...To víš pokud necháš malé dítě, které se ještě počůrává do plínek byť jenom na malou chvilenku bez dozoru, tak to jinak než špatně ani dopadnout nemůže!

jistěže (St, 25. 1. 2012 - 06:01)

Plenková disciplína je skutečně výborná. Jeden z nejlepších způsobů, jak vychovat ze syna labilního neurotika se sklonem vraždit ženy podobné matce a z dcery potencionální oběť domácího násilí s gynekologickými infekcemi od deseti let

Fuu (Po, 23. 1. 2012 - 19:01)

Taky pouzivam tresty plenkami na syna a je to ucinejsi nez kazani a v necem lepsi nez vyprask.

------ (Čt, 5. 1. 2012 - 12:01)

V tomhle pripade uz je asi pozde i na tohle.

Dana (Pá, 16. 12. 2011 - 08:12)

Ahoj,ver ze to funguje :)...Tak dneska mě dcera tak naštvala, že jsem ji vyhodila z baráku. Ona si v mojí nepřítomnosti sundala plenu a vysrala se mě v obýváku před televizi, potom kus hovna rozmázla do pleny a tu přilípla na domovní dveře zevnitř. Vedle na zeď napsala mojí rtěnkou: "... to aby ses neposrala". Když přišla večer opilá domů, chytla jsem ji za krk a vyrazila z baráku. Takže to s trestáním s plenamy nezkoušejte.

Dana

k (Čt, 15. 12. 2011 - 14:12)

Vy jste fakt krávy,dávat holce plínu.Bude z ní úchyl a sebevědomí na dně.

Jarka (Čt, 15. 12. 2011 - 14:12)

Ahoj,ver ze to funguje :)...Ahoj, budu ráda když mi napíšeš víc. [email protected]

Dana (St, 14. 12. 2011 - 14:12)

Ahoj Dano, mám sama dceru v...Ahoj,ver ze to funguje :) rekla bych Ti vice ale podle reakci ctenaru by to nebylo zadane.Napis svuj email nebo nejaky kontakt.

Reklama

Přidat komentář