Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Martina (St, 8. 7. 2020 - 14:07)

Teda udělat to mně, dostal bys pár facek. Sahat holce při čůrání mezi nohy je svinstvo !

Mike (St, 8. 7. 2020 - 15:07)

Normálně asi ano,ale když je to tak vzrušující, ber to trochu i z té párové a sexuální stránky.

Martina (St, 8. 7. 2020 - 15:07)

Pro mně je to neakceptovatelné. Jsem asi jinak vychovaná. Sorry.

Milan (St, 8. 7. 2020 - 14:07)

Když jsem se chtěl dívat jak moje holka čůrá u stromů a sedl jsem si blízko k ní,tak mi dala svou dlaň před oči , abych neviděl jak čůrá, ale stejně jsem viděl jak to z její kundičky jde proudem ven všechno až do konce. Omluvil jsem se,ale příště už nebyla proti a vyčůrala se ikdyž jsem se díval zblízka. Ruku jsem se neodvážil ji při čůrání tam dát. To až o hodně později.

Pissík (St, 8. 7. 2020 - 08:07)

Klárko a Miško skvělý! A viadukt,to se těším taky!

Janek (St, 8. 7. 2020 - 07:07)

Violko já už nemohl dospat a těším se na naše dnešní setkání. Napíšeš mi jak jsi ještě čůrala třeba ráno ted?

Viola (St, 8. 7. 2020 - 08:07)

Ahoj Janku. Taky se těším, mám v sobě maličko nejistotu,ale jen maličko ,ale těším se. Já jsem se vzbudila na čůrání a hned jsem musela na záchod a ještě trochu rozespalá jsem jen automaticky sundala kalhotky a čůrala jsem a stále to chtělo ještě a byla jsem hodně plná. Asi jsem nedělala prudce to čůrání, ale pomalu a tak se mi stále chtělo a šlo to. Kdybych byla víc probuzená asi bych udělala rychle všechno. Tak se uvidíme ,pejska budu mít taky,on je hodnej takovej malej bílej. A jestli budu čůrat tak on neotravuje a čeká.

Janek (St, 8. 7. 2020 - 08:07)

Já když jsem rozespalej tak nečůrám na záchodě jako kluk ,ale jako holka a sednu si a pustím to a taky jen čekám až to bude a jde to samo ani nevím jak. Někdy dlouho a nemůžu dočůrat, dnes jsem čůral teda rychle a hodně .

Klára (St, 8. 7. 2020 - 07:07)

Já taky Liborovi věřím.Kdyby něco takového udělal já bych se utrápila. Já ho miluju úplně nejvíc a jestli se podívá na čůrací holku, budiž.Ale ,že by se nechal svést tomu nevěřím. Napadlo mne ho klidně poslat s Miškou na houby nebo tak,ale já ho zkoušet nechci,já mu věřím.A myslím si,že by Miška asi nečůrala v lese u něj,ale někde za stromem. Blbý myšlenky mám. Teď jsme se potkaly s Nikou a Miškou. Niki ale nešla čůrat s námi,protože měla i plný zadeček a tak šla na záchod a my jsme měly jen pipinky na vyčůrání a šly jsme ven. Oběma se nám chtělo hodně a Miška dostala nápad, že si sedeme na bobečky a budeme soutěžit v tom, kdo to čůránív pipince udrží déle. Mně se vždy chce po ránu hodně a pouštím to hned a Miška taky, ale tuhle blbost jsem přijala a snažila se tedy nečůrat. Nesměly jsme si na pipinku dát ruku a tak si pomáhat. Já vydržela asi pár možná deset sekund a už to nešlo vydržet.Moje pipinka měla v sobě takový nucení se vyčůrat, že jsem upustila pár kapiček a nesouvislý pramínek,a pak to nešlo a pipinka se mohla protrhnout a hned jsem čůrala velkým proudem. Miška se kroutila ze začátku taky,ale skoro stejně se mnou udělala trochu taky a jak jsem to pustila, ona taky a měla široký proud přes celou pipinku. Měly jsme to spíš změřit, která víc a tak jsme se domluvily že příště. Kluci k tomu viaduktu zajedeme dnes na kolech s Miškou nebo s Nikou a uděláme tam loužičky jestli to půjde. Libor mně večer v pelíšku krásně opipinkoval a já opravdu nevěřím, že by se nechal Miškou svést,jak tady kluci někteří psali. Zuzko s tím penzionkem tady je to skvělý nápad a určitě jak jsem ti slíbila v té polovině měsíce tě ráda uvidím,ale nechceš spinkat tady u nás? Pokud bys byla sama bez dalšího člověka, vejdeš se tady a nemusíš být mimo nás.Budeme jen rády. Jdu se podívat co maminka. Nika nepřišla tak asi je ještě v pelíšku nebo má to druhý hodně a moc ji to nejde a je ještě tam.Maminka je dobrá, včera jí pomohlo se podívat domů a teď budeme zase tady. Ještě nevíme jakto uděláme s tím týdenním pobytem tam,co nám rezervovala Miška nedaleko Dačic. Maminku tady nemůžeme nechat samotnou,ale ona říká ať jedeme,že bude v Mimoni a dohlédne na ni sousedka a teta,ale nevím. Ještě se o ni bojím.

Bibi (St, 8. 7. 2020 - 09:07)

Klárko, tebe ti dobráci tady dost znejistěli s tim Liborem,protože vnímám,že na to hodne myslíš. Na tvém místě bych taky Liborovi věřila,netrap se tím,co nenastalo a nenastane. Krásný den!

Návstěvník (Út, 7. 7. 2020 - 21:07)

Stejně si myslím,že by se Libor nakonec dal Miškou svést třeba v tom lese,kdyby potřebovala čůrat a schválně to pustila blízko něj aby ji viděl. Nic proti Kláře a jejímu vztahu,ale já jako chlap,který má 17 let doma partnerku jsem taky dvakrát selhal a nejsem na to pyšný. Bohužel líbí se mi čůrání u holek a v takové situaci jsem byl dost zranitelnej chtíčem.Snad se na tyto stránky moje žena nechodí.

Sedmnáctý (Út, 7. 7. 2020 - 22:07)

U Libora jsem si já naopak jistý, že má jasno.

Zuzka (Út, 7. 7. 2020 - 19:07)

Klárko,Miško a Nikolko zdravím na chaloupku. Klárko dívala jsem se na penzion U Vladařů a ráda bych si tam objednala několik nocí a mohly bychom se samozřejmě vídat podle vašeho času. Zatím tam jse celkem termínově ještě volno, myslíš,že když si dám třeba 4 nebo 5 nocí kolem dvacátého, nebude vám vadit,že bychom se viděly? Přizpůsobím se. Díky za zpětnou vazbu. Pa

Miška (Út, 7. 7. 2020 - 19:07)

S Nikou jsme čůraly venku taky a jednou jsem to měla já na honem a hned u cesty jsem se vyčůrala,že jsem udělala větší louži a podruhý Niki zase tady na zahradě asi na to moc nemyslela a pak se chytla za pipinku a odběhla ke stromu a čůrala taky rychle a hodně. Jsem moc ráda tady s holkama a užíváme si prázdniny se vším všudy.

Pissík (Út, 7. 7. 2020 - 20:07)

Miško ,kdybych tě chtěl poznat, nebyla bys proti? Pozdravuji tě i s holkama na chaloupku a těším se na další pipinky s čůráním

Klára (Út, 7. 7. 2020 - 18:07)

Už jsme zase na chaloupce, nakonec jsme se vrátili až kolem páté. Mamča se ještě zapovídala s paní Krejčovou a Libor dojel do Liberce za otcem na otočku,ale tento týden nebude pracovat a příští ale asi jo. Takže jsme dnes nečůrali spolu venku a ani cestou a tak nemám kromě čůrání na záchodě nic víc zajímavého. To Miška by mohla mít. Ale řeknu jí,ať napíše sama jestli s Nikou někde dělaly loužičku venku.

Návštěvník (Út, 7. 7. 2020 - 11:07)

Tak ještě sendvič tady neproběhl nebo pořádný áčko

Matlák (Út, 7. 7. 2020 - 10:07)

Violó jak jsi musela jak hodně čůrala já mě pnutí vylítlo pro tebe moc velký,já tě moc chci jako holku

Viola (Út, 7. 7. 2020 - 09:07)

Čůrala jsem jako Klára taky ráno venku a taky jsem musela hodně vyčůrat,protože jsem čůrala dlouho ale ne dnes dopředu ale pod zadeček,asi jsem byla jinak s pipinkou otočená nebo jsem měla tu gírku na čůrání nějak sevrenou

Tomáš (Út, 7. 7. 2020 - 12:07)

Violko,já jsem se u tebe z toho udělal. To bylo tak emotivní jà to musel udělat,to bylo tak silný, že mně to porazilo a já musel a musel až jsem se z tý nádhery postříkal....

Reklama

Přidat komentář