Reklama

masturbace vdaných žen

Návštěvník (Út, 15. 3. 2022 - 17:03)

Holky to mají každá jinak.Některá musí mrdat denně,třeba i několikrát.Jiné to stačí 1x za měsíc.

Návštěvník (Út, 15. 3. 2022 - 17:03)

Kluci taky, a někteří si na tom rozdílu postaví morální kredit, a "jiné" odsuzují a vyhodnocují jako nemravné zrůdy. Přitom jsou oni nenormální.

Pavkol (Po, 14. 3. 2022 - 18:03)

myslím že jo

Anna (Po, 14. 3. 2022 - 14:03)

Ano jsem vdaná. Manžel bývá na dlouhých služebních cestách a tak se většinu utěšuju sama.Už jsem sem psala o svém vztahu s mami. Honiči se můžou kouknout výše. Nejdřív popíšu svojí píču. Jsem blondýna, ale na manželovo přání si barvím hrmu na tmavě zrzavo. Chlupy zasřihuji do tvaru srdíčka. Poštěváčka mám, když vyleze z kapucky tak centimetr velký a dost silný. Vagína je růžová a při použití trošku zčervená. Pochvu mám průměrnou, ale vejde se do ní i silnější okurka, nebo kukuřice, ale raději jí moc nevytahuji. Manžel má penis 16 cm dlouhý a 5 cm silný a zcela mi vyhovuje, tak jako vibrátor, který je stejný. Masturbaci začínám poklepáváním na poštěváčka, až se postaví a šťáva zalije kundu, tak si projíždím žlábek a strkám prsty do pochvy většinou za použití obou rukou. Udělám se tak za půl hodiny a mám hodně dlouhý orgasmus. Sténám a podlamují se mi nohy. Pochva se mi stahuje a hodně teče. S robertkem se udělám dřív, někdy za deset minut, ale taky víckrát za sebou, když ho nechám zapnutýho. Když mne to baví vydržím hodinu i dýl. S robertkem musím ležet, protože orgasmy bych neustála. Pak se jdu osprchovat a někdy se ještě dodělám masážní sprchou. Stačí vám to pánové?

:-))) (Po, 14. 3. 2022 - 19:03)

Se děláš tak dlouho jo :-) hmm ten poštěvák bych ti opatrně stáhl a honil bych ti ho jako malý penis i kouřil tak to dělám manželce někdy :) jsme spolu už 13 let tak to musíme nějak oživovat já musím šukat skoro každý den už jsko mladý jsem se honil furt!!!Moje žena taky masturbuje nechá si roztahnute pysky a já ji něžně plácám na celou kundu něžně se začátku i přes poštěvák dokud není mokrá nemá mokré oragsmy ale má za šukačlu ( ne pokaždé ) 5-6 orgasmů vaginalních a přes poštěvák mám šikovné ruce jsem prostě prase !!! Miluji přirozenou vůni ženy jak po fitlu nevyholené a neumyté tvrdne mi s toho čurák 16 Cm délka průměr 4 záleží jak jsem vzrušený a jak je nalitý krví ale chtěl bych 20 Cm někdy se nechám ponižovat ze mám malého a ze ona chce pořádného chlapa s velkým klecim na 4 řech ona u toho vypráví a honí mě jsko koně a u toho masturbuje a prý má ty obrazy před očima jak se nechává vystříkavat u toho mě honí 2 prsty a čichá mi k análu dokud se neudělám jsko děvka .... stačí Dámy :-)

Anna (Po, 14. 3. 2022 - 19:03)

Erotomane. Na rychlovku to taky umím, hlavně v práci, ale doma si to užívám, když syn není doma. Nic mi nemusíš nabízet. Já jsem svá. Velký čůráky jsem taky měla, ale někrerý to měli měký a nic moc z toho nebylo a ti co ho měli tvrdýho mě zase tlačili. Průměráci jsou nejlepší. Asi bys byl jako milenec dobrej, ale já mám svý návyky a nechci je opouštět. Vím co mě nejvíc potěší.

Erotoman :-DDD (Út, 15. 3. 2022 - 13:03)

Erotomane jo :-D nápisu odpoledne dneska toho mám hodně v práci promiň maličká

Anna (St, 15. 9. 2021 - 13:09)

Manžel bývá dlouho mimo domov, tak dost často a vydatně masturbuju. Manžel mne v tom podporuje, protože není blbej. Přivezl mi z Německa vibrátor podobný jeho penisu. Krásně si s ním užívám. Pokud není ve mě, tak ho mám stále po ruce. Nedávno za mnou přijela matka a všimla si ho. Po chvilce stydlivého zdráhání, se mne zeptala jestli si ho může půjčit. Nečekala jsem, že to udělá předemnou. Byla asi moc nadržená. Jak jsem jí ho podala, kalhotky dolů, roztažení už mokré vagíny a netrpělivé zasunutí, trvalo jen pár vteřin. Hned následoval hlasitý orgasmus. Slýchávala jsem jí jako malá masturbovat, ale nikdy jsem to neviděla a teď úplně z blízka. Neodolala jsem a přidala se rukou. Obě jsme se udělaly několikrát. Pak jsme se spolu sprchovaly a při tom se osahávaly a líbaly. Nahé jsme šly s Robertkem do postele. Tam jsme se lízaly, prstily a znásilňovaly se vibroušem dlouho do noci. Netušila jsem, že mám tak náruživou a zvrhlou maminku. Jsem moc ráda, že je taková. Ve dvou se to lépe táhne. Přemýšlím jak do toho zapojit manžela až se vrátí.

Návštěvník (St, 6. 7. 2022 - 21:07)

Zazvonil zvonec a výmyslů je konec.

Karel (St, 15. 9. 2021 - 14:09)

Možná by bylo dobré do toho zapojit i tvého psychiatra.

Zita (Út, 22. 2. 2022 - 07:02)

Proc psychiatra,ti si to neumis predstavit? Ja to taky tak mam ale bylo to opacne,ja nasla robertka u mamky v posteli kdyz byla ve sprse,koukala jsem na neho a potom cuchala,krasne vonel a ja citila jak mne svedi picka,zkousela jsem si ho zastrcit ale mnela jsem pocit ze to bude bolet a tak jsem lezela,nohy od sebe,zavrene oci a jezdila si snim po picce az najednou jsem pocitila jak mi mamka rozevira picku a prstem zajizdi dovnitr,potom vzala robika a pomalu ho zasunula na kousek,byla jsem tak vzrusena ze jsem se sama posouvala proti a najednou to bylo,zastipalo to,ja vyjekla a byla jsem zena,mamka mi ho nechala zasunutyho a sedla si vedle mne,ja rekla ze krasne voni a ona se otocila tak ze jsem ji mnela prez celou pusu,byla tak strasne dobra ze jsem nemohla prestat lizat a sat tu jeji stavicku,takovou hustou a klouzavou a sladkou dobrotu,jeste dnes to vidim,potom mne dodelala robertkem a bylo vlastne zahajene nase spolecne milovani.

Anna (St, 15. 9. 2021 - 16:09)

Něco mi říká, že máš spíš problém ty.

pírko (St, 16. 3. 2022 - 16:03)

nejsmutnější je ženská,... smutný je chlap, který si nebrkne ženskou s mylýma kozama, hubená jako chcípůl koza a chlastající jako doga.

Návštěvník (St, 6. 7. 2022 - 11:07)

A co tlustá s malýma kozama, velkým břichem a šílenou chutí na sex???

jindra2345 (Ne, 12. 9. 2021 - 09:09)

Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L meil:[email protected]

Janina (So, 26. 12. 2020 - 13:12)

Rada pohonim i ve svatecni dny. Pekne si roztahuju pysky a jezdim si pres postevaka, az se udelam a tecu u toho jak niagara.

David (Út, 15. 12. 2020 - 12:12)

Simco a Katko. Dvěma slovy " No fuj ! " Hrabat se v kuňdě a ještě se tím chlubit. Jste prasata a zasloužíte nasekat na holou. Copak vás maminka neučila že na frndu se nesahá !?

zdenek (St, 25. 11. 2020 - 19:11)

Najde se žena, která by si chtěla psát o masturbaci?Moje adresa: [email protected]

Ladislav (Pá, 11. 9. 2020 - 13:09)

Ahoj,taky si ho často honím v práci

Lenka (Pá, 11. 9. 2020 - 13:09)

Fak vypadáš dobře na vdanou ženu Ladislave.

Reklama

Přidat komentář