Reklama

masturbace vdaných žen

Maja (Po, 29. 6. 2020 - 12:06)

Je zajimave ze kdyz jsme venku tak jak ma voditko jakoby vedel ze nesmi nic delat a jak dorazime domu tak ma cumacek stale blizko pipiny a ceka az mu ji nastavim,je to usmevne ale je kneutakani a toho si cenim nejvic.

Maja (Po, 29. 6. 2020 - 12:06)

Mate u orgasmu taky ten pocit ze vam vylitne cely spodek,ja se musim neceho vzdy drzet nebo jinak silim rozkosi,je to takovy mazec ze se nekontroluju a vim ze dost kricim ale hlavne se uvolnim tolik ze az prdim,to se mi nikdy nestalo a mam strasne hostou stavisku,nevim z ceho to taha ale takove huste kremove kapky z pipinky mi kapou.

Jaro (Ne, 14. 6. 2020 - 19:06)

Masturbace je příjemná. Velmi. Nejlépe společná. Pohled na masturbující ženu je super. Sbližuje. Stříkám při tom jak divý.

Maja (Pá, 22. 5. 2020 - 10:05)

A ty jsi vdana? Ja jsem byla ale byl to normalni srac co chodil jen po automatech,byl zavyslak a doma hovno,jenom prachy v prdeli a on taky a nechal mi aspon dite,syna a pejska ktery mi ukazal jiny spusob si ulevit,chce stale,nekeca blbosti a neutraci.

Návštěvník (Ne, 14. 6. 2020 - 23:06)

Pravda , chce to jen zapomenout na předsudky . Službu udělá a v hospodě nekecá .

Maja (Po, 22. 6. 2020 - 07:06)

Tat tak,a ten sikovny jazycek kdyz zasune a dotkne se studenym cumackem postevacku,je to jak zasah proudem.

Maja (Út, 19. 5. 2020 - 15:05)

Zazila nektera mamina lizani od pejska?jestli ne tak to zkuste,nerucim ale za to ze potom nakopete chlapa do prdele protoze tak jak to umi psi jazyk to neumi nikdo,dlouhy a drsny a rychly..

Majo (Čt, 30. 4. 2020 - 13:04)

Trapas?aby treba neojel mamu kdyz ty jsi uzoucka a potom muzete si dat trojku ne??

Vdaná (So, 2. 5. 2020 - 00:05)

Děkuji za radu. Už se stalo. Máma si nechala tu jeho kládu ukázat a taky mu nedala. Já se honila jejím vibrátorem a máma honila toho mýho. A moc dobře. Zatím jsme se uspokojili.

ha (So, 2. 5. 2020 - 00:05)

Tak jste se nakonec dohonili a ty jsi se probudil a měl nohu v nočníku.Ha

Vdaná (Pá, 22. 5. 2020 - 01:05)

Není to o masturbaci vdaných žen?

Vdaná (Út, 5. 5. 2020 - 01:05)

???

JirM (Út, 5. 5. 2020 - 06:05)

Docela vzrusujici. A kolik je vam vlastne roku?

Maja (St, 8. 4. 2020 - 10:04)

Musela jsem koupit vybracni vajicko ady si taky neco uzivala,prdelka moje,je to tak vzrusujici kdyz ji slisim jak heka a stena,udelam se hned taky.

Abe (Čt, 26. 3. 2020 - 23:03)

Matka masturbovala často různými způsoby a netajila to. Táta totiž nebýval doma, protože měl spousty milenek. Manželka to tají a já ne.

Maja (Út, 24. 3. 2020 - 14:03)

Tak,uz to probehlo a v klidu,davala jsem do pracky spodni pradlo a ona byla v koupelne se mnou a kdyz jsem drzela jeji kalhotky tak byli v rozkroku jakoby tvrde,zaschle neco a kdyz jsem se va ni podivala tak jen rekla,taky jsem si hrala s pipinkou,osmileta holcina a uz ma sekret nebo co,jsem uplne odkecana,takhle mne nikdo jeste nesetrel teda.

Maja (Út, 24. 3. 2020 - 11:03)

V osmi letech predce neumi masturbovat,byla docela vydesena a jeji pohled zustal na robertu celym mokrym zpenenym sekretem az do bela,mazu hodne,chudinka mala,musim neco vymyslet jak ji to rict,ted jsme stale doma tak to dam,treba v koupelne nebo az budeme zase spolu lezet jen tak na posteli,uvidim

Maja (Po, 23. 3. 2020 - 10:03)

Stalo se ze jsem si myslela ze jsem sama doma a tak jsem si lehla na postylku a robertkem si pekne pomalu protahovala muslicku a kdyz jsem se udelala tak proti mne stala moje dcera a celou dobu mne pozorovala,strasne se pred ni stydim,musela prijit domu kdyz jsem zacala,vubec jsem neslisela cvaknout dvere,chodi do treti tridy a asi ma v hlave zmatek,chudinka.

Abe (Po, 23. 3. 2020 - 21:03)

Promluv s ní a vysvětli jí to. Dost možná, že to potají dělá též. Určitě to pochopí. Moje matka to předemnou dělala často nejrůznějšími způsoby. Několikrát jsem z ní robertka vytahoval, protože už neměla sílu to udělat sama. Žádné trauma jsem neměl. Jen to vzrušení a neovladatelné nutkání onanovat.

Lenka (St, 11. 3. 2020 - 15:03)

Nikdy nechodím osobně do sexshopu, vždy si vše objednávám z internetového obchodu e-kondomy .cz, mám ověřené, že tam mají dobré ceny, a také mají tak diskrétní balení, že nikdo nemůže poznat, že jde o balíček ze sexshopu. Nechávala jsem si to posílat i do práce v pohodě.

Reklama

Přidat komentář