Reklama

masturbace vdaných žen

Radka38 (Út, 5. 4. 2011 - 13:04)

chci být jen coura, v tomto okamžiku, jen ted , ted !!!

Karel (Út, 5. 4. 2011 - 13:04)

No to je jasný, já si to taky často dělám a myslím při tom hlavně na manželku. :-)

Radka38 (Út, 5. 4. 2011 - 13:04)

Ano , jsem tak plná , plná, projíždím se , miluji to. Dělám si dobře často a myslím u toho na muže, více mužů, ale nevěrná nejsem.

Karel (Út, 5. 4. 2011 - 13:04)

Tak co Radko, to si ji tak drandíš, že nemůžeš ani psát?

Karel (Út, 5. 4. 2011 - 13:04)

Ty budeš Radko asi pěkná dračice. :-)

Karel (Út, 5. 4. 2011 - 13:04)

Každá bohužel ne, třeba zrovna moje žena je jedna z těch, co ne. :-(
Ale já klidně jo. :-)

Radka38 (Út, 5. 4. 2011 - 13:04)

Mám tu dva umělé pomocníky. Je to super, cítit je oba naráz.

Radka38 (Út, 5. 4. 2011 - 13:04)

Ahoj Karle, hraji si sama a mám fantazie coury. To asi každá.... ?

Karel (Út, 5. 4. 2011 - 13:04)

Ale jo, odezva by byla, ale nemám moc času. :-)

Radka38 (Út, 5. 4. 2011 - 13:04)

asi žádná odezva? Mějte se.... Vaše vdaná blond, Radka

Radka38 (Út, 5. 4. 2011 - 12:04)

je to krása a mé fantazie, každá něco chce ne? Zajíždí do mě, vím že je manžel chápající!!! Jak Vy ostatní?

Radka38 (Út, 5. 4. 2011 - 12:04)

A ted je v práci a já musím sama s dildem, miluji to!!! Co na tom?

Radka38 (Út, 5. 4. 2011 - 12:04)

koupila jsem umělou vagínu a ráda se dívám na manžela, masturbuji také.

Karel (Út, 29. 3. 2011 - 13:03)

Teda dámy? Napište...Svitavsko jen se ptám zdali by se našla dáma která je také sma a něha ji schází[email protected] myslím to vážně pá Kája foto pošlu..sš rozv. slušný a zdráv...179 77 a čtyřicet už mi bylo...

Marat (Pá, 7. 9. 2007 - 19:09)

Moje žena je vedená z domu dost asketicky,tvrdí,že až do svých 33 let nikdy nemasturbovala,učila se touhu potlačovat jako něco nemravného.Ani se o tom nedokázala bavit.Změnila ji až návštěva gynekologa.Léčil ji nějakou banální poruchu cyklu spojenou s migrénou.Při vyšetření se ji ptal na všechno možné.Přiznala mu,že je v době menstruace hodně vzrušivá a má velkou chuť na sex,ale nijak to neřeší.Doktor ji doporučil masturbaci na uvolnění,nejlépe pod sprchou.Přišla celá rozčilená,že to dělat nebude,ale při dalším cyklu to zkusila a světe div se,zabralo to,bylo po migrénách.Pak ji asi půl roku trvalo,než se k tomu přiznala a řekla mě to.Já to stejně věděl,panelák má papírové stěny.Jsem velice rád,že poznala,že onanie je normální doplněk intimního soužití a že se nemá za co stydět.Já onanuju občas taky,ona to ví,několikrát mě viděla,ale už se nepohoršuje.A naše milování funguje líp než předtím.

Anna (Út, 22. 6. 2004 - 21:06)

Taky ten rozdíl nechápu, to jako že když se žena vdá, je z ní už jen jakás asexuální manželka? Já se ráda miluju s mužem a ráda masturbuju, obojí mě baví.

katae (Út, 27. 1. 2004 - 15:01)

Co Tě vedlo k průzkumu masturbace právě u VDANÝCH žen? Já jen prostě nechápu jaký je v tomto směru rozdíl mezi ženami vdanými a ženami v ostatních stavech (svobodné, zasnoubené, rozvedené nebo vdovy...).

laura (Út, 27. 1. 2004 - 14:01)

som vydata a velmi rada masturbujem ci uz sama alebo s manzelom.je to nadherne ak si to robime obaja naraz.velmi to zblizuje.samozrejme nam funguje aj spolocny sex ale je to super ked na na nho pozeram ako si to robi alebo ked sa on diva na mna.obaja sme pritom velmi vzruseni.odporucam vyskusat

ivka (Čt, 21. 8. 2003 - 15:08)

milé vdané, zajímalo by mne jak prožíváte svoji chuť po ukojení, jestli upřednostňujete samomazlení osamotě nebo raději před manželem. Moje žena k onanii nemá kladný vztah, ale mám vdanou přítelkyni, která si to doma dělá dost často sama a nemůže bez toho být... asi spíš sama aby se lépe uvolnila a užila si to. Já osobně se kromě společného sexu potřebuji vymazlit sám dost často... s přítelkyní se často takhle vzájemně předvádíme a je to krásný doplněk našeho milování... tak neváhejte a rozepiště se trošku

Reklama

Přidat komentář