Reklama

masturbace vdaných žen

Návštěvník (St, 18. 1. 2023 - 21:01)

Také jsem to zažila že manžel nemůže a tak pozval známého a od té doby soulož 2+1 provádíme a je to super.M

AP (So, 14. 1. 2023 - 11:01)

Možná to sem přímo nepatří. Nikdy jsem na tuto stránku nepsala. Já mám zvláštní způsob masturbace. Mám o dost staršího muže. Má problém s erekcí a tak mě nabídl že si mám dovést někoho domů. Napřed jsem nechtěla ale on na mě tlačil tak jsem začala o tom uvažovat. Stalo se že jsem potkala lásku z mladí. Potom jsme se párkrát sešli a já mu svůj problém popsala. Napřed posezení u kávy i s manželem. Pověděl mu že to byl jeho nápad a že chce abych si užila sexu a nemusela jenom masturbovat. Po několikáté návštěvě k tomu došlo a musim uznat že to bylo něco úžasného. Manžel přitom masturboval a je to už téměř 2roky a užíváme si to všichni 3. Mám pocit ze je to uchylné , ale jsme spokojeni všichni. Zvláštní masturbace před manželem.

Návštěvník (So, 14. 1. 2023 - 12:01)

Takže ty jsi souložila s jiným mužem a manžel se při tom ukájel. Na tom není nic úchylného. Vypomáhal jsem takto staršímu manželskému páru, kde muž neměl erekci. Také mladší kolegyni jejíž manžel byl impotentní po úrazu. Vdané ženy masturbují když manžel není nablízku aby jí uspokojil, zcela pochopitelně. Některé náruživější si to dělají samy i při souloži na poštěváčku, když se partner nedovtípí. Já poznám, že manželka masturbovala, když nechce abych jí lízal nebo masíroval klitoris. Je mi jasné že si ho "odřela" sama. Jinak ale poševní orgasmus má vždy parádní.

Návštěvník (Út, 10. 1. 2023 - 21:01)

Já nevím. Určitě manželka masturbovala, když jsem nebyl doma. Její mamka, moje tchýně mi říkala. Byla ti věrná, dělala si to sama. No, tchýně byla vdova, ta na to měla zaděláno pořád a taky se tím moc netajila ani přede mnou. Jsme jenom lidi a každej se musíme nějak potěšít, když je život tak těžkej. Vždyť ty taky.....Říkávala, když jsme se tolerovali.

Eva (Út, 10. 1. 2023 - 22:01)

Proč jste se tolerovali?

Návštěvník (Út, 10. 1. 2023 - 23:01)

Ona na mne neprozradila, že se honím a já na ní taky.

Eva (St, 11. 1. 2023 - 02:01)

Aha. Tak jste masturbovali spolu?

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 02:01)

Nejdřív přistihla ona mne a slíbila že to nikomu neřekne. Pak mne zavolala, jestli chci vidět jak si to dělá ona a já se přidal, byl to jen důvěrný vztah. Nic víc. Jen jsme se na sebe dívali jak si to děláme, ale oba jsme měli hodně silné orgasmy.

Návštěvník (Út, 10. 1. 2023 - 20:01)

Mončo máš pravdu. Když jsem byla svobodná tak jsem masturbovala skoro pořád. Teď jsem vdaná a soulož plus masturbace vyjde skoro stejně. Chci se promasturbovat až do smrti. Je to úžasné.

jindra (Út, 5. 7. 2022 - 20:07)

Nevím jestli je vhodné mezi vdanými hledat svobodnou nebo rozvedenou ženu co ráda masturbuje,že se to líbí i chlapovi.Krátce jsem žil právě s ženou co si to velmi ráda mimo sexu dělala i sama sobě a bylo to bezva.Třeba tu takovou ženu najdu?Já 58/176/84 Na ten email se již nedostanu tak tel:777447885

jindřa (Ne, 26. 6. 2022 - 11:06)

Nevím jestli je vhodné mezi vdanými hledat svobodnou nebo rozvedenou ženu co ráda masturbuje,že se to líbí i chlapovi.Krátce jsem žil právě s ženou co si to velmi ráda mimo sexu dělala i sama sobě a bylo to bezva.Třeba tu takovou ženu najdu?Já 58/176/84 [email protected]

Nata (Út, 5. 4. 2022 - 18:04)

Nejsem ženatý, je mi 16 let a masturbuji každý den.Podívejte se na mé nahé fotky zde: www.xvieeos2.com/dd

Návštěvník (Út, 5. 4. 2022 - 13:04)

Já si tajně mastím píču, a jediný kdo mě sleduje je náš Harik. Někdy mě začne ojíždět nohu, a pak se ho nemůžu zbavit, tak mu ho vyhonim ale šukat se od něj nenechám

jhmhm (Út, 5. 4. 2022 - 11:04)

…--Nejsmutnější zvířátko...nejsmutnější je ženská, která si nabrnkne chlapa s 6 centimetrovým penisem. Potom to takhle dopadne.

Návštěvník (Út, 5. 4. 2022 - 09:04)

A co takhle pořádnej vocas strčit do tý mokrý kundy

Jarka (Út, 5. 4. 2022 - 09:04)

Moc ráda si tady čtu na Doktorce.cz všechny možný témata a dělá mě to moc dobře. Tak po hodině čtení si sundám kalhotky a moje kundička je připravená na divoké prstění. Moc ráda poslouchám to čvachtání, někdy jsem tak roztažená, že dva prstíky nestačí, úplně jsem tomu propadla, nikdy jsem si ji tak nehonila

Bony (Út, 5. 4. 2022 - 09:04)

Mám to moc ráda vždy poránu si jí pohonit, když jsem ještě v postely a jsem celá horká. Zajedu rukou pod peřinu a začnu si jí hladit. Druhou si mačkám moje měkký kozičky. A když začnu vlhnout, namočim si prstík a začnu kmitat na poštěváčku. Pak dva prstíky zasunu do kundičky a přetočím se na bříško a hezky si přirážim. Těsně před se přetočim zpátky odhodím peřinu roztáhnu nohy a to už jedu na plný pecky prsty v kundě a palec na poštěváčku

Návštěvník (St, 16. 3. 2022 - 11:03)

Pokud si chce nějaká vdaná žena pokecat budu rád já 35 ženáč

[email protected]

Těším se pa :-)

vdaná (St, 6. 7. 2022 - 11:07)

Jenom pokecat? A co šuk, ten nebude?

Janina (St, 16. 3. 2022 - 11:03)

Taky jsem vdana uz dlouho a stejne se honim kdyz mam chut. Mam hodne vyrazne pizmo, moje kunda ma opravdu vyrazny az zapach bych rekla neco mezi desinfekci a slanosti ale citim, ze je vse v poradku, na vytoky netrpim, proste to mam takhle vyrazne od prirody.

Reklama

Přidat komentář