Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Neco horsiho al (Po, 11. 8. 2014 - 23:08)

Mel jsem teprve narozene kote a to vletzlo pod koberec ani nebylo videt ten koberec byl pritloukly nevim kudy tam vlezla ale povazoval jsem to jako vadu podlahy ta kocka asi spala no byla u me holka stihla bruneta s hnedyma ocima no sedly jsmr si na postel a ona na stranu ty boule (pak se zjistilo ze to byla kocka alr je to uz par let a nedorozumeni) dala si na tu bouly nohy kecaly jsmr a ta kocka byla asi vzhuru ale pres jeji nohy se nemohla hybat tam jsme tak blby a ona tu bouly chtela narovnat tak si na to dala nohu a tlacila ale nic tak se na to vysrala pak na to dala prkno a sedla si na to prkno uz to kleslo uz to bylo mensi tak jsme se rozhodly ze si na to lehnu a ona na me skoci a uz to byla docela placka tak na to jeste dupala a hotovo a pak jsme videly krev omdlel jsem pak jsmr vse zjistily atd byla to hruza!

smůla no .. (Po, 11. 8. 2014 - 21:08)

Byl jsem u sebe doma a měla přijít kámoška tak zaťukala já otevřel a přímo před ní jsem našel svýho křečka ale pozdě mela converse boty no a udělala krok přímo na křečka a já už jen viděl jak ho rozšlápla

Standa00 (Po, 11. 8. 2014 - 15:08)

Pamatuji si na reportáž na tv nova, asi před osmi lety. Byla o jednom obecním úřadě kde se ve velkém množství vyskytovali šváby. Jedna mladá úřednice v sexy lodičkách v té reportáži stříkala biolit na prchajícího švába. Šváb byl ale proti němu evidentně imunní. Pak se smíchem řekla, že normálně s kolegyněmi zabíjí šváby tak, že pěkně křupou. Tam bych chtěl pracovat.

KM (Pá, 8. 8. 2014 - 23:08)

Moje mladá přítelkyně...TO MOHLO BÝT KRÁSNÉ! Jak ty vagónky pod ní křuply a co z nich zbylo? Kolik ona váží?

Jarek (St, 6. 8. 2014 - 22:08)

Moje mladá přítelkyně rozšlápla 2 vagónky z mého nového modelového kolejiště v ceně asi 4000 Kč. Stalo se včera a ještě pořád jsem vzrušený. Už chápu, jak dochází k domácímu násilí. Tentokrát jsem se ovládnul. Příště si zahraju na dominu s pořádným bejčákem.

KM (St, 6. 8. 2014 - 21:08)

Ahoj, jmenuji se Kateřina a...Rozšlápneš například plechovou krabici od kafe, čaje a pod.?

Johny (Út, 5. 8. 2014 - 23:08)

A ještě jsem si to mohl nahrát jak já chtěl

Johny (Út, 5. 8. 2014 - 22:08)

Pche díky Eva2 mám crush fetish zadarmo a setkal jsem se s ní a bez problémů

Katerina (Po, 4. 8. 2014 - 21:08)

Ahoj, jmenuji se Kateřina a...málem bych zapoměla na email. [email protected]

Katerina (Po, 4. 8. 2014 - 21:08)

Ahoj, jmenuji se Kateřina a je mi 30 let.
Jsem dominantnější povahy a ráda drtím pod svými sexy botkami cigarety, rajčata, hračky a někdy i zatoulaného neposlušného broučka :)

Pokud, bys měl zájem, mohu pro tebe natočit téměř cokoliv na přání.
Mám různé botky, silonky apod.

Dlouhodobější odběr vítán (sleva:)
Osobní setkání nepřipadá v úvahu.
Fotografie sebe a nožiček brzy doplním.

Mílo (Po, 4. 8. 2014 - 15:08)

Já jsem zvykla rozšlápnout...Ahoj Maja, mne tiež žena rozšlapáva plastové hračky. Strašne ma to vzrušuje keď má na nohách pančuchy a vysoké podpätky a to autíčko sa rozpadáva na drobné kúsky pod jej nohami. Aj si to natáčame nakameru. Ty nenáš nejaký záznam z tejto práce?

Alda (Pá, 1. 8. 2014 - 22:08)

Mě se zase hrozně líbí v...Tak z toho jsem hotovej taky, když něco takového žena dělá...jen jsem si to přečetl a jsem tvrdej :-)

petr (Čt, 31. 7. 2014 - 12:07)

Mně se také líbí rozšlápnutí hraček.Líbí se mi jako ta slabá hračka praskne pod nohama žen.

Maja (Út, 29. 7. 2014 - 14:07)

Já jsem zvykla rozšlápnout plastové hračky, protože se to líbí mému manželovi.Keď mi to poprvé řekl, že ho to vzrušuje, vzdalo se mi divné, ale pak jsem to oblíbila.Líbi se mi, jak ty hračky prasknou pod mojí váhou a zůstane z nich hromádka plastové drtě.

WOW (So, 26. 7. 2014 - 15:07)

legendarni jana je tu

Jana (So, 26. 7. 2014 - 09:07)

tak sex se dvěma nebo více...Nespletl sis náhodou diskusi a téma? Zabloudil jsi někam jinam.

to ester (So, 26. 7. 2014 - 01:07)

tak sex se dvěma nebo více muži vzrušuje poměrně hodně holek, bývalku třeba vzrušovalo pri sexu představy, jak jí znásilňují a nebo jak někoho pozoruje při znásilňovaní :) ale jen při sexu ji to vzrušovalo, v realitě více chlapu nechtěla, radeji holky :)

.... (Pá, 25. 7. 2014 - 17:07)

miluješ svojí mámu ?...-_-

KMB (Pá, 25. 7. 2014 - 07:07)

Balada o křečkovi:

Na podlaze před koupelnou
krvavá je břečka,
máma v noci jak šla čurat,
rozšlápla tam křečka.

Těch šedesát kilogramů
váhy mojí mámy
křečka zcela rozmačkalo
tak jsme zase sami.

Máma byla zcela nahá
protože je léto,
napadrť jej rozmačkala
její váha netto.

Občas v šeru mámu vidím
pod dekou se dívám,
tajně žasnu nad tím tělem,
když jej nic neskrývá.

Když z postele vstane nahá,
mám dušičku malou,
chlupy v jejím hustém klínu,
značí ženu zralou.

Nahá prdel mnohem větší,
než je dětská moje,
obrovská je, když ji vidím
při chůzi a vstoje.

Stehýnka má proti jejím
jak párátka tenká,
její stehna v dětských očích
strašně silná, velká.

I já v noci občas chodím
když se křeček plíží,
ovšem těch mých třicet kilo
křečku neublíží.

Zato moje milá máma
váží mnohem více,
chudák křeček, který se jí
vplížil pod střevíce.

Její váha křečka zmáčkla,
rázem je z něj sajrajt,
ještě že že ten křeček nestál
veškerý můj majland.

Máma váží šedesát,
křeček stojí dvacku,
musím šetřit na nového,
z tohoto mám placku...

Petr (Čt, 24. 7. 2014 - 13:07)

No kdyby vám raději ta kámoška šlápla na toho stříkajícího ptáka :)

Reklama

Přidat komentář