Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Trampolína (Pá, 7. 11. 2014 - 19:11)

Lidi, dlouho tu nikdo nic nepřispěl. :) Dámy a páni, máme nějaké zkušenosti, příběhy či touhy ohledně drcení věcí od dámských nožiček?

Katerina (Čt, 23. 10. 2014 - 22:10)

Ahoj, zítra budu natáčet video. Tak kdyby měl někdo zájem, zašlu ukázkové foto a po domluvě i video ;) [email protected]

Tom (St, 24. 9. 2014 - 21:09)

no nevim muj byvaly chtel at...Markéto,včera jsem viděl v obchodě pání na jehlách.Byly to docela pěkný lodičky.Pokud máš takový podobný,tak to musí být masakr.Jak tady už někdo psal,těma stoupnout někomu na nohu tak musí kosti praskat.

Davjous (Po, 15. 9. 2014 - 21:09)

5 minut je dost dlouhá doba.. Pokud nikdy předtím jsi to Marki s ním nepodnikala, nedivím se, že to nevydržel.. Dle mě už po 30 sekundách mohl být v "hájí".. Ze začátku se hodí trénink.. Zkrátka naboso, pak začít skotačit naboso, položit v další fází už na dotyčného desku a zkusit lodičky a pak od nejmenších podpatků postupně nahoru.. :) U mě překvapivě rovnou byla fáze s podpatky, problém je u mě, že krve se nedořežeš.. :D Ty vájo snad ještě jednou to někdy zažiji.. :)

jirka (Po, 15. 9. 2014 - 19:09)

no nevim muj byvaly chtel at...Presto musi byt hezky nech zenou po sobe slapat. Pro ten pocit, ze zena je pozicne nad muzem.

marketa (Po, 15. 9. 2014 - 18:09)

no nevim muj byvaly chtel at na neho stoupnu v lodickach a nevydrzel ani 5 minut a to byl tvrdak. Je fakt ze to byly jehlaky a tekla mu krev a to jsem se snazila abych do neho neudelala diry

Davjous (Po, 15. 9. 2014 - 17:09)

Kdyby nějaká mě chtěla mučit, či chodit,... Jsem ochotný její přání splnit, oč si jen řekne.. Kdyžtak [email protected] :)
Mimochodem Marki, chodit je málo, dupnutí, či poskok, to by stálo za hřích.. :))

marketa (Po, 15. 9. 2014 - 17:09)

myslis ze bys vydrzel , kdybych po tobe chodila v podpatcich ?

chci dostat nak (Po, 15. 9. 2014 - 11:09)

muj skype je pomocnikCZ jestli nejaka chce si poradne zakopat rozkopat mucit atd. jsem volny klidne me muzete pouzit jako wc tak piste

?? (Ne, 7. 9. 2014 - 08:09)

??

Jméno není důle (Po, 25. 8. 2014 - 23:08)

Já si myslím, že většina...A myslím si, že Holka, která to udělá svému příteli, bude asi celkem divná, a jestli chce po něčem chodit, tak ať řekne nějakému kamarádovi, a může skákat po něm.....

Jméno není důle (Po, 25. 8. 2014 - 23:08)

Já si myslím, že většina příběhů je vymyšlená. Kdyby to udělal přede mnou, asi bych mu natáhl.

. (So, 16. 8. 2014 - 00:08)

No ja mel pavouka a ten byl u postele sedla si na tu postel moje holka a dala si vedle toho pqvouka nohu byl primo uprostred jejich nohou vypadal jak kdyby byl zaseklej ja si vlezl pod postel ona hrala xbox a chtel sem aby toho pavouka zaslapla tak sem ji tuknul do nohy na jednu stranu od druhy nohy a delal sem to tak dlouho dokut obe nohy nedala uppne k sobe primo na pavouka .. A povedlo sr dala obe nohy primo na pavouka bylo to neuveritelky a husty

. (Pá, 15. 8. 2014 - 20:08)

Ja mel sest krecku prisli ke me dve kamosky jrdna hubena blondynka druha cernovlasa mely sebou pouta takze mi to doslo ale bylo to blbejsi takze me pak tajne pripoitali kdyz jsem byl na zemi jedna si na me sedla a druha vyndala krecka a hodila ho z okna vivadel jsem alr nemohl jsem nic delat druhyho rozslapla atd az pak byl jenom jeden toho jedna holka podrzela za zadek a druha si na nej sedla a rozsedla ho takzr .. Foot fetishistky bych zabil maj stesti ze to bylo davno ted bycb je zabil

Karel (Čt, 14. 8. 2014 - 10:08)

Ženy dovedou být opravdu velmi kruté

http://pardubicky.denik.cz/zlociny-a-soudy/jak-se-bavily-dve-opile-divky-ukopaly-jezka.html

ja mel (St, 13. 8. 2014 - 14:08)

Ja mel cviceny krysy ktery skakali atd a jednou když u me byla holka tak sla na zachod a rozslapla ji ale nerekla my to a schovala ji ale jedna ji kousala botu tak se nasrala hodila ji do boty a rekla ze jde tak jsem sel sni venku ji vyndala ja se o tu krysu bal .. No hodila ji na zem a celou vahou na ni stoupla proto se my tahle uchylka neliby kur a

Neco horsiho al (Po, 11. 8. 2014 - 23:08)

Mel jsem teprve narozene kote a to vletzlo pod koberec ani nebylo videt ten koberec byl pritloukly nevim kudy tam vlezla ale povazoval jsem to jako vadu podlahy ta kocka asi spala no byla u me holka stihla bruneta s hnedyma ocima no sedly jsmr si na postel a ona na stranu ty boule (pak se zjistilo ze to byla kocka alr je to uz par let a nedorozumeni) dala si na tu bouly nohy kecaly jsmr a ta kocka byla asi vzhuru ale pres jeji nohy se nemohla hybat tam jsme tak blby a ona tu bouly chtela narovnat tak si na to dala nohu a tlacila ale nic tak se na to vysrala pak na to dala prkno a sedla si na to prkno uz to kleslo uz to bylo mensi tak jsme se rozhodly ze si na to lehnu a ona na me skoci a uz to byla docela placka tak na to jeste dupala a hotovo a pak jsme videly krev omdlel jsem pak jsmr vse zjistily atd byla to hruza!

smůla no .. (Po, 11. 8. 2014 - 21:08)

Byl jsem u sebe doma a měla přijít kámoška tak zaťukala já otevřel a přímo před ní jsem našel svýho křečka ale pozdě mela converse boty no a udělala krok přímo na křečka a já už jen viděl jak ho rozšlápla

Standa00 (Po, 11. 8. 2014 - 15:08)

Pamatuji si na reportáž na tv nova, asi před osmi lety. Byla o jednom obecním úřadě kde se ve velkém množství vyskytovali šváby. Jedna mladá úřednice v sexy lodičkách v té reportáži stříkala biolit na prchajícího švába. Šváb byl ale proti němu evidentně imunní. Pak se smíchem řekla, že normálně s kolegyněmi zabíjí šváby tak, že pěkně křupou. Tam bych chtěl pracovat.

KM (Pá, 8. 8. 2014 - 23:08)

Moje mladá přítelkyně...TO MOHLO BÝT KRÁSNÉ! Jak ty vagónky pod ní křuply a co z nich zbylo? Kolik ona váží?

Reklama

Přidat komentář