Reklama

masturbace v práci

Yvetta (St, 6. 8. 2003 - 08:08)

K čemu? Že jsem kdesi cosi obšlehla? To se teda nepřiznám! TO by byla lež, víš? Pověz, proč se ti zdá tak neskutečné, že mluvím pravdu? Tak jako všichni tady jsem jen přispěla opisem svých sexuálních aktivit. A do vínku mi bylo dáno skládat slůvka ladně jedno za druhým. Vyzkoušej si mě. Opíši ti, co chceš. Baví mě to. Víš, milý Kamile? :-) Hezký den.

Kamil (St, 6. 8. 2003 - 07:08)

Ale no tak, Yvetto, přiznej barvu. Pro Pavla - BLBEČKU.

Natálie (Út, 5. 8. 2003 - 20:08)

Jsem na téhle stránce poprvé, ale líbit se mi začala hned po přečtení prvního příspěvku... Je to tady takový příjemný. Žádný prasárny, jen tlachání o tom, co všichni v práci děláme..a jinde o tom moc nemluvíme ;o) Občas na to dostanu v práci taky chuť. Naštěstí mám kancelář sama pro sebe, takže to není problém. Jen mám pak občas pocit, že to příchozí klienti musí podle vůně vytušit. A možná malá rada na závěr pro ženy..když si mokré kalhotky sundáte, dávejte pozor, kam je dáte.. já sem je jednou položila vedle své židle na fax...byly krajkové, růžové, hodně vlhké...no a zaměstnanec, který přišel ke mě s nějakými podklady na ně dost udiveně a zvrhle koukal. Tak bacha.

Pavel (Út, 5. 8. 2003 - 20:08)

Kamil a Paul by si určitě rozuměli v Gay seznamce.

Yvetta (Út, 5. 8. 2003 - 13:08)

To si teda vyprosuji, mily Kamile! Neznas me ani dost malo, tak nesud. Jsem zamilovana a miluji se k zblazneni rada. To laska a skutecna chut k sexu probouzi mou fantazii. Povidky nesleduji, ziji v ralite. PS: zkus ji nekde najit...

Kamil (Út, 5. 8. 2003 - 13:08)

AMEN... a povídka je opsaná. To sem, prosím Vás netahejte.

Yvetta (Út, 5. 8. 2003 - 12:08)

Zcela náhodou jsem našla tyto stránky o masturbaci v práci. Potešilo mne, že je nás tolik :-) Netrpím nedostatkem sexu, ale tady, v práci se mi často stává, že pocítím neskutečnou chuť na sex. Snad je to tím horkem, kdy vzduch hřeje, tetelí se a rozpaluje mě. Osvěžuji se větrákem a vlasy mi poletují a příjemně mě šimrají na ramenou, krku, na zádech. Snad je to i tím, že si v těchto tropických dnech uvědomuji svou skoronahotu, kdy moje chřípí zasáhne vůně ženského těla, vůně sexu. Chuť k fyzičnu se ve mě zvedá pomalu a zlehka a já si ji víc a více uvědomuji a vnímám ji všemi smysly. A hýčkám si ji třeba celý pracovní den, protože nejsem v kanceláři sama. Občas se šroubuji tím, že pod sukní také odhrnu kalhotky a polaskám svůj poštěváček prsty a i štěrbinku si pohladím a prsty prozkoumám její hloubku. Dráždím se a úmyslně bolestně si stupňuji svou touhu. I já už kráčela nekonečnou chodbou na toaletu za účelem rychlého uspokojení sebe sama. Miluji však počkat si, až všichni odejdou z práce, zamknu barák a pomalu kráčím vzhůru po schodech zpět do své kanceláře samozřejme s rukou mezi svýma nohama, abych se nepřipravila ani o kousíček slasti slibující sladké vyvrcholení. Nebudu opakovat, co už dívky přede mnou řekly, že občas použiji nějakou tu pomůcku, kterých se v kanclu najde vždy dost. Nebo že se úspěšně uspokojím svými prsty... Líbí se mi ještě jeden způsob uspokojení, který jsem již několikrát použila. Jsem tedy navýsost připravená.. Svléknu si kalhotky zcela a přistoupím k rohu mého psacího stolu. Trošinku pokrčím nohy, roztáhnu své závojíčky a na roh stolu namířím svůj poštěváček. A pomalu, pomalounku přirážím a každým tímto pohybem mi do těla vystřeluje neskutečná slast. Vlhnu víc a víc. Pro pocit plnosti, pro nepřítomnost penisu si do kundičky zasunu cokoliv, co je po ruce a odpovídá to tvarově penisu. Jednou rukou si tímto předmětem lehce masíruji štěrbinku a pravou laskám svá prsa a stále, stále přirážím.. A když cítím, že už budu, udělám v kundičce místo právě rohu stolu a napíchnu se na něj a prsty přitlačím poštěváček ke stolu a mnu si ho a v přirážení zrychluji a zrychluji a sténám si nahlas... a pak mě pohltí krásný, dlouhý, všestravující orgasmus....

Kamil (Po, 4. 8. 2003 - 23:08)

ahoj, neni vase vzruseni pak moc citit v kancelarich? Mylsim ze kazdymu musi byt jasny co se tam delo, ne?

paul (Po, 4. 8. 2003 - 20:08)

mirko ty jsi chlap

mirka (Po, 4. 8. 2003 - 15:08)

Tak jdem si konečně koupila malý vibrátorek. Poobědě jsem si ho zasunula na WC do dírky a šla do kanclu. Celou dobu jsem se bála, že to na mně někdo pozná a byla jsem nervózní, protože vrěnl a bála jsem se, že to někdo uslyší. Nic se však endělo a jak jsem seděla, začalo to být příjemné. Toto se stupňovalo a já si četla povídky o sexu. Po asi 30 minutách mi jsem už byla rozdrážděná tak, že stačilo sáhnout prstem pod kalhotyk a přimáčknout poštěváka. Proejla mnou krásná křeč a já se dívala na ostatní, zda nic nepozanli. Vibrátor ale jel dál. Musela jsem utéct si ho vyndat, protože jsem ji měla tak citlivou, že to začalo být nepříjemné. Ale stálo to zato. Doporučuji.

Tom (So, 2. 8. 2003 - 22:08)

Ahoj Petro,pokud nejsi chlap,tak jsi strasne prijemna holka s velice peknym vztahem k sexu,moc mne to cteni vzrusilo a hlavne predstava,ze se na tebe divam.V teto cinnosti,ktera je velice prijemna a vzrusujici se nenech rusit a vyuzivej kazdou volnou chvilku.Ahoj Tom.

Petra... (So, 2. 8. 2003 - 01:08)

Jsem zrovinka na dovce a jsem v pokoji uplne sama a tyhle veci o kterych tu vasnive slecinky a bodnuti chtivy muzi pisete desne vzrusujou a tak si ctu neco dokola a dokola a zajizdim si u toho do svy jeskynky a prohanim postevak a je to parada...je cela vlhka a vzduch okolo me uz voni. A jak to sem pisu tak me to cim dal vic vzrusuje a dala bych si fakt neco velkyho a dlouhyho pekne ze zadu.Vrtim se na posteli a rejdim si v kacence jak o zavod jen trochu ztezka se mi u toho pise.Dala bych si poradnyho ptacka pekne ze zadu s poradnym prirazem. Skoda, ze u sebe nemam vibrator uz by mi tam pekne vrnel.A ted si to uziju az do konce ale bohuzel potrebuju obe rucky...hodne si ji vzdycky rosahnu a projizdim a projizdim. Tak zase nekdy!!! Uzivejte tehle chvil jak jen to jde.

misak (Pá, 1. 8. 2003 - 13:08)

Ahoj vsichni, holky, kluci, zeny a muzi. Pros devcata/zeny neco nenapisete, coz pak uz se v praci nedeate? clovek by rad spestril svoji masturbaci v praci lechtivym ctenim neceho erotickeho napsane slicnou divkou, ale zde nic neni.Nebo si to uz devcata a zeny delate jen rukou stereotypne, porad stejne, zadna zmena, pouzivate na to obehrany zpusoby ukajeni?Hm? nebo experimentujete? no proc to nenapisete?Hm???tesim se az sem nejak divka naco vzrusujiciho napise......misak

Lucian (St, 30. 7. 2003 - 19:07)

Říkají mi malý "Roco" a ty divoško pokud napíšeš, kde pracuješ taky se budu ohánět svým JUNIOREM.

misak (St, 30. 7. 2003 - 16:07)

ja myslim ze to neni o jidle ze to je o tom "podrbat" si muslicku, ci pindika, ja myslim ze v praci/zamestnani se najde plno chvil na to uspokojit sve choutky a to jak bilogickou potrebu ukajeni se, tak "zraci",, to se vzdy nejak zvladne. Ono jedno bez druhyho neexistuje!

Kamil (Út, 29. 7. 2003 - 12:07)

Mirko, pozor na anorexii - něco k jídlu si občas dej.

misak (Út, 29. 7. 2003 - 11:07)

ja jsem tu ztratu kontroly bral, ci si ji vysvetluji jako tak, ze jsem prave "nadrzeny" a proste to musim mit za kazdou cenu, a kdyz si to neudelam je zle, blbnu z toho, silim, delam chyby, takto jsem to myslel

iva (Út, 29. 7. 2003 - 11:07)

Misaku, ja myslela, ze to ztraceni kontroly nad svym telem funguje tak, ze clovek opravdu ztrati kontrolu...ale asi se to rika...nevim...ja mam sve telo stale pod kontrolou

misak (Út, 29. 7. 2003 - 11:07)

Nejak mi to povidani o tom jak si prohanela svoji muslicku vzrusilo, mne se nejak pri tom postavil, taky bych potreboval neco jako vaginu na penis ktera by mi ho zdimala:-). A co nosis za kalhotky ze si je muzes poodhrnout? Asi nosis sukni? Co si oblikas?

Jenda (Út, 29. 7. 2003 - 11:07)

Misak je mi sympatický svou upřímností. Tak já jsem byl teď o víkendu na koupališti a musel jsem opět dát zapravdu tomu, co se někdy říká - ženská v plavkách je hezčí než bez nich. Nemusí to být kráska v obličeji, ale když má pěknou postavu (dělám kulturistiku, tak asi proto je to pro mě důležitý), tak je to moc vzrušující... a to je potom masturbace! Ahoj všichni.

Reklama

Přidat komentář