Reklama

masturbace v práci

Standa (Út, 15. 7. 2003 - 10:07)

Mirko, rozepiš se trochu, určitě nejsem sám, kdo čeká na Tvoje sexyzážitky. Dík.

Mirka (Út, 15. 7. 2003 - 09:07)

To taky, hlavně jsem se tam krásně prsty udělala.

??? (Po, 14. 7. 2003 - 14:07)

Tam se Mirka vyčůrá.

Kamil (Po, 14. 7. 2003 - 10:07)

...no a tam CO!!!!

Mirka (Po, 14. 7. 2003 - 10:07)

Už nejsem sama v kaneláři, takže mám po příjemně stráveném týdnu. Mohu si jenom občas nenápadně přes kalhotky přejet po čárce. Při pomyšlení, co jsem tady prováděla minulý týden asi budu dnes muset několikrát na WC a tam.....

Libor. (So, 12. 7. 2003 - 13:07)

Dámy a pánové... Tak já to dělám tak, že své přítelkyni zavlám do práce a tak dlouho jí slovíčky vzrušuju až to na ní přijde a dosáhne vyvrcholení. každý den si nosí do práce jedny kalhotky navíc:-)))

(Čt, 10. 7. 2003 - 14:07)

To já klidně popíšu. Když to na mě přijde tak jdu na WC.Stáhnu kalhotky a jednou rukou si ji pěkně projíždím až je celá mokrá.Pak si začnu mačkat bradavky a to už se celá chvěju a orgasmus se blíží. Musím se kousat do rtu aby mě nebylo slyšet. Parkrát zasunu prsty do kundičky, trošku přitlačím na poštěváček a je to tady. Prostě nádhera. Je fakt, že můj přítel mě moc udělat neumí tak si to užívám tady.Takže jdu na to....

Standa (Čt, 10. 7. 2003 - 14:07)

Mirko, to mě mrzí, že nemáš momentálně přítele, ale možná by se s tím dalo něco dělat. Neměla bys zájem se seznámit?

mirka (Čt, 10. 7. 2003 - 10:07)

Zase se nudím a nedámi, abych nenavštívila tyto sránky. Pro Standu: Nemám momentálně přítele,protože nejsem moc atraktivní typ.O to více myslím na sex. Používám i pomůcky, to co je po ruce. Momentálně si propiskou jezdím po kalhotkách. Včera při psaní jsem si to udělala strašně moc. Nějak mne tady ta anonymita bere. Na kalhotkách už mám docela velkou vlhkou skvrnu a asi půjdou dolů. nebudu popisovat detaily, aby se nikdo nepohoršoval.

Pavel (St, 9. 7. 2003 - 19:07)

pro babiznu: Kdyby si ji pořádně v práci vyhonila, nemusela by číst příspěvky o akné.

Standa (St, 9. 7. 2003 - 14:07)

Souhlasím s Tebou Jendo, že to nemáme tak jednoduchý jako děvčata, navíc je na nás to vzrušení více vidět Hezky se to čte, co holky píšou, jen víc takových vzrušujících řádků. Čau holky

Jenda (St, 9. 7. 2003 - 14:07)

Mirka a Jája mě dostaly, odcházím na WC (jó, my chlapi to nemáme tak jednoduché:-). Je hezké, že jste ochotné o tom aspoň psát, když už ne mluvit... je to rajcovní, napište ještě něco!

Standa (St, 9. 7. 2003 - 10:07)

Ahoj Mirko, popsalas to hezky. Používáš při masturbaci také nějaké pomůcky a děláš si to i před mužem či přítelem? Jsem zvědavej, ale sama jsi napsala, že se se svými zážitky podělíš. Čtení Tvých odpovědí mě nenechává chladným, a kdybych nebyl v kanclu s kolegyní, určitě bych si také zahonil.Pro babiznu: Vzhledem k tomu, že se jedná o diskuzi na téma "Masturbace v práci", nechápu, co to má společného s akné či jinými nemocemi. Nemusíš to číst a můžeš se zapojit do jiné diskuze, která Tě nebude pohoršovat.

babizna (Út, 8. 7. 2003 - 11:07)

To teda jseš !Myslím, že v tvém případě by si "měla přepnout " na nějakou erotickou stránku.Nebo tě vzrušuje, když si čteš o akné, ječném zrnu nebo bulce v prsu ?

Mirka (Út, 8. 7. 2003 - 10:07)

Jseš ale zvědavej, naštěstí zde můžu psát o věcech, o kterých bych s nikým nemluvila.Zase se nudím. Zpočátku si čtu a začínám tak trochu vlhnout.Postupně si šahám přes kalhotky na dírku a občas lehce přejedu celou štěrbinku. Postupně stoupá vzrušení a prstík jde pod kalhotky. To už dělám jednou rukou a druhou listuji v článcích. Při některém článku, anebo obrázku už používám obě ruce, jednou si ji roztahuji a druhou kmitám po poštěváčku. Toto psaní mne tak rozjelo, že už zase to dělám. Jsem hrozná.

Jenny (Po, 7. 7. 2003 - 15:07)

Kamil sice není kolega, ale doprovodit by mne mohl. Proč ne?

Jája (Po, 7. 7. 2003 - 15:07)

A jak to delam v praci? Obcas primo u pocitace, kdyz procitam nejake povidky nebo tak. V lete je to supr, kdyz mam saty, obcas sem na ostro, nebo jen odhrnu kalhotky. Zadny napadny pohyby. Jen pak ty zvuky :-o haha... Ale kdyz tu sem sama, je to jedno. Kdyz tu sama nejsem, jdu na zachod. Obcas si najdu nejakou pomucku. Treba sroubovak :-) Ale vetsinou si jen drazdim postevacek a projizdim sterbinku jen lehce prstikem. Nadhera...

Jája (Po, 7. 7. 2003 - 15:07)

nechapu, co je divnyho na masturbaci v praci....je to tak prijemny...a cloveku se pak chvili zas lip pracuje :-) ... normalni sex mam a i presto mam rada i autoerotiku...a masturbaci pred pritelem...a jeho masturbaci prede mnou...to milujeme....je to obohaceni...vzrusujici

Standa (Po, 7. 7. 2003 - 12:07)

Ahoj Mirko, až se z toho superorgasmu vzpamatuješ, napiš podrobnosti jak sis to dělala. Standa

mirka (Po, 7. 7. 2003 - 12:07)

zkusila jsem to u těchto stránek, protože jsou všichni na dovolené a já jsem sama.V klidu jsem si ji proháněla asi hodinu. Přidejte nějaké zážitky, já taky napíši, ale momentálně jsem vyřízená. Superorgasmus!!!

Reklama

Přidat komentář