Reklama

masturbace v práci

Petra (Út, 18. 11. 2003 - 11:11)

Moje vytížení v práci je dost nárazové. Třeba několik hodin nic a potom se tvrdě pracuje. Je to takové odreagování. No a co ?

lucka (Út, 18. 11. 2003 - 11:11)

Asi jsem trochu úchylná, ale vzrušuje mě, když před partnerem jdu na velkou. A taky samozřejmě, když jde on a já jsem u toho. Pak se většinou udělám a mám parádní orgasmus. Vzrušujou mě nahatý chlapi, to zas jo, ale tohle víc. Je na tom někdo podobně?

r.b. (Út, 18. 11. 2003 - 00:11)

Patriku to jsem ty, kdo taku diskutuje o incestu? Jestli ano, tak bych rekl, ze mas moc bujnou fantazii :-)

Patrik (Po, 17. 11. 2003 - 20:11)

ja masturboval ve skole na wc a najednou tam prisla ucitelka ja nevedel co rekne a ona mi ho zacala kourit bylo to super.pak kdyz sem prisel do tridy tak me ucitel sprdl kde sem byl a pani ucitelka na to ze me potrebovala ve sklade.

E-mil (Ne, 16. 11. 2003 - 16:11)

Stalo se to v létě, bylo docela horko, všichni už dávno doma - měl jsem nějakou delší práci. Už mě to unavovalo, tak jsem se díval z okna a cítil se dost nadržený. K autu na parkovišti přicházela nějaká mladá žena ve velmi slušivých krátkých šatech a v černých punčochách - jako by šla z divadla. Rozepnul jsem si zip, vysvobodil penis a při pohledu na ni se začal trochu vzrušovat. Bylo to velmi příjemné. Úplně mě ale dostala, když otevřela dveře vozu, zvedla sukni a začala si punčocháče sundávat. Pohled na její stehna, nohy a rajcovně zvedlou sukni mě dostal. Měl jsem toho plné ruce, podlamovaly se mi nohy a bušilo srdce. Děvčata, dopřejte nám častěji podobnou podívanou.

misak (Po, 3. 11. 2003 - 11:11)

ahoj, ja nevim cim to je, ale asi je nas moc malo, kdo masturbuje v praci, najde se nejak divka zena, ktera by si dopisovala o masturbaci,,,misak232"seznam.cz

katka (Pá, 31. 10. 2003 - 12:10)

moc si ma vzrusil, rada by som ti to urobila

Kamil (Pá, 31. 10. 2003 - 06:10)

Koukám, že si sám odpovídáš? Ty jsi dobrej.

pan K. (Čt, 30. 10. 2003 - 22:10)

Standíku, já dělám u soustruhu a jde to je jednou mně to mále, utrhlo pindíka, dej si pozor

Standa (Čt, 30. 10. 2003 - 22:10)

Můžu masturbovat při práci u pásu v Kolbence?

Kamil (Út, 21. 10. 2003 - 10:10)

A v tom ses probudil a ruka v nočňáku, co!

Radek (Út, 21. 10. 2003 - 09:10)

Já se honím v práci celkem pravidelně. Když kolegové odejdou domů, svléknu se do naha a masturbuji na chodbě a na schodech. Občas zajdu i na dámské záchodky a tam se třu o ručník. Nikdo už v budově není, jen později odpoledne přicházejí uklízečky. Jedna z uklízeček mě jednou nachytala na dámském WC, moje vyholené péro mi trčelo a já byl celý nahatý, jen boty jsem měl. Tak chvíli koukala, a pak mi řekla, ať si ho vyhoním, že jinak to ohlásí. Tak jsem tedy poslechl a vystříkal se před ní. Bylo to docela vzrušující. Pak jsem radši zmizel. Naštěstí už tady nedělá. Takže zase masturubuju na chodbě a stříkám to na schody.

misak (Po, 20. 10. 2003 - 13:10)

Ahoj, taky jsem amsturboval v praci, dostkrat, jen ale ted v zimne je to horsi, v lete to nebyl problem, myslim ze prave to teplo nas, tedy alespon mne pruzilo natolik, ze jsem si to v praci udelal. Ted v zimne jsem klidnejsi, uz masturbuji jen doma, rano, kdyz se probudim, je to takovy zahrati.. kdyz clovek vstava brzo rano a je zima, tma.....Co vy holky, divky, zeny?

Ivča (Po, 29. 9. 2003 - 09:09)

no s váma tady je to paráda. Párkrát jsem si to v práci taky udělala a bylo to perfektní. Hodila jsem nohy nahoru na stůl a už jsem rejdila a rejdila...

Patrik (Ne, 28. 9. 2003 - 15:09)

Já se v práci dráždím každý den,mám kolem sebe plno kolegyň ale ještě jsem nezpozoroval, že by některá měla ten pohled do dáli a oddávala se laskání své kočičky.Já to dělám buď na svém pokoji,nebo v šatně.Mým snem je si to krásně udělat v přítomnosti ženy,která by seděla naproti mě a dívala se na to jak si s ním pohrávám.

Petr (Čt, 21. 8. 2003 - 18:08)

No teda.Tak klidně si brouzdám po Netu a co nenajdu?....Nádherně si povídáte o sexíku a o mazlení.Jen tak houšť.Taky sem to nemohl vydržet a při čtení vašich příspěvků sem se nádherně udělal.Kéž bych měl taky takový spolupracovnice....to by byly pracovní výkony hnedka o 100% vyšší:)Mimoto miluju rozhovor se ženou na téma sex...škoda že nejste tak otevřené a upřímné i v reálu....no možná se to někdy změní....

ivka (Čt, 21. 8. 2003 - 14:08)

Ahojky holky, já jsem tu dneska poprve a nestačím zírat jak je to s vámi hezký

petr (Po, 18. 8. 2003 - 03:08)

Mazlil jsem se v kanceláři každý den. Ve velkoprostorové kanceláři oddělené jenom skříněmi.Párkrát mne kolegové málem přistihli.Prohlížel jsem si fotka a představoval si, jak mne přistihne kolegyně.Nepředstavoval jsem si ani tak rychlovku jako vrušené pochopení a vzájemné předvedení. Mlčky, jen cítit ten krásný pocit na jejích očích.To se bohužel nestalo a já odešel na domácí kancelář.Jsem celé dny u počítače sám a nutkání je stále silnější. Pouštím si video, prohlížím obrázky, vymýšlím lechtivé situace.Přečetl jsem si tuto rubriku a najednou se necítím tak sám a nenormální. Potěšilo mne, že i kolegyně si umí udělat dobře. Představa, že kolegyně nemá kalhotky, že cítím její vůni, že se na sebe díváme a oba s rukama pod stolem, bez jediného slova, jen dech a oči... je nádherná.Přeji všem krásné horké chvíle s ruměncem na tváři, který opadá jen zvolna.A pánům radím: papírové utěrky či kapesníky, popřípadě kondom nejsou zase tak špatná věc, pokud nechcete mít tak jednoznačně poznamenaý koberec pod stolem, jako jsem mívalů já.

? (Út, 12. 8. 2003 - 14:08)

Právě sedím v kanclu, všichni zmizeli na koupák, mám strčený prstík v dírce a pomalu s ním pohybuji. Čtu si příspěvky a je to stále lepší. Špatně se ale píše jednou rukou. V práci je to super, protože doma není moc soukromí. Stále někdo prudí, hlavně brácha a navíc spíme v jednom pokoji. Tady je boží klid. Jdu na to naplno oběma. Zdravím všechny, které to také provozují.Čauky!!!!!

Kamil (Pá, 8. 8. 2003 - 12:08)

Jednoznačně souhlasím.

Reklama

Přidat komentář