Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pissík (Út, 2. 6. 2020 - 20:06)

Klárko nevadí. I tak je hezký usínáníčko ,když je čůráníčko........

Kimi (Út, 2. 6. 2020 - 20:06)

na toho kluka se vykašli.

Klára (Út, 2. 6. 2020 - 18:06)

Opravdu jsem to odpoledne s tím psem nenapsala já ! Ani pejska nemáme jen Ťufíka a to je zakrslý králíček. Pomáhala jsem v krámku a když přišla ségra tak jsme šly domů. Ségře se chtělo čůrat a tak jsme to vzaly trochu oklikou a Niki se hned rychle musela vyčůrat za prvním plotem za zahradou u jednoho domu kam nebylo vidět a měla prudký a rychlý čůrání. Já jsem se nakonec přidala k ní,ale vyčůrala jsem se jen normálně a domů bych to vydržela určitě. Libor nakonec přijede až v pátek asi na chaloupku,protože mají hodně práce a dělají něco ve Smržovce klientovi a ve Frýdlantě a chtějí to mít tento týden hotové. Libor mne zval ,abych se přijela s ním podívat jak jejich práce vypadá,ale asi bych tam spíše překážela. Tenhle měsíc si to vynahradíme na Ještědu a Libor tam objednal dvě noci, Já to sem radši zatím nenapíšu kdy, protože vím, že by mně tam ten kluk,co tam byl minule, znovu hledal a nechci ho trápit. Dnes je zase Nikolka trochu unavená a bez energie,ale ona žádný alkohol nepila,jen je víc asi po dnešku v útlumu a tak zase asi bude chrnět dřív než já a já jí slíbila,že za ní přijdu se přitulit a budu se pelíškovat s ní. Teď mně mamča ještě posílá ven pro nějaký věci, tak já běžím to koupit, ať jsem brzy u Nikolky. Vietnamec tady má otevřeno ještě a tak to stihnu.

Jarda Kvasnička (Út, 2. 6. 2020 - 19:06)

Kláro děláš dobře. On by tě tam určitě asi hledal. Ale jsem s nim v kontaktu (občas),

Pissík (Út, 2. 6. 2020 - 19:06)

Jéje, Klárko, vyčůrej se ještě venku než se vrátíš.

Matlák (Út, 2. 6. 2020 - 14:06)

Já nechci zvíře, dáš my čůrání Klárko jako holka?

Ha!!!!!! (Út, 2. 6. 2020 - 13:06)

Matláku, patláku, nechceš se zastavit u nás na zahradě v Berouně? Seznámil bych tě s naším kocourem.

Matlák (Út, 2. 6. 2020 - 12:06)

Klárko a ty jsi holka,že jo? Ta mi dej čůrání jako abych si to přečtetl a já pak mám pnutí jako,že to musím číst znovu a pak teču s tebou taký

Klára (Út, 2. 6. 2020 - 13:06)

Matláku, a nechtěl by sis vzít čůrání od našeho vlčáka. Ale nevím, jestli by tě místo toho nehryznul.

Zdena (Út, 2. 6. 2020 - 15:06)

Tak tohle by Klára nenapsala. Někdo si asi udělal legraci. Blbou legraci i z toho nešťastného kluka.

Podpíčník (Út, 2. 6. 2020 - 17:06)

Souhlasím taky.

Návštěvník (Út, 2. 6. 2020 - 12:06)

Ta se na tebe vykašle. To nevíš, že je Klára zadaná?

Matlák (Út, 2. 6. 2020 - 12:06)

Klàrko dáš mi čůrání?

Pissík (Út, 2. 6. 2020 - 09:06)

Hezké vstáváníčko ,když je čůráníčko....

Návštěvník (Út, 2. 6. 2020 - 10:06)

Potvrzuji. Ale nějak ty další holky nepíšou.

Klára (Út, 2. 6. 2020 - 07:06)

Opět budu dopoledne sama a dnes chci jít pomáhat mamče do krámku,protože její paní,co tam má tam dnes nebude a tak za chvíli půjdu.Ještě se zastavím na domečku a zaleju kytičky co tam máme. Dnes jsem měla pipinku na čůrání opět zasetrochu línou,ale nebolelo mně. Jen jsem čůrala pomalu, ikdyž jsem byla s plným bříškem a potřebovala jsem hodně čůrat. Niki nevím jak čůrala,protože dost nutně potřebovala to druhý a tak jsem ji nechala samotnou. Miška se mi taky ozvala,že se s tím klukem nesešla,protože si pochroumal koleno někde a tak je asi doma. Tak půjdu za mamčou a Niki přijde pak ze školy za námi a půjdeme domů. Třeba se cestou vyčůráme někde venku jesli nepůjde ve škole. Ona většinou, když jde domů, tak se jí chce,ale když jde sama a ne s holkou,tak se nechce vyčůrat venku a snaží se to vydržet a pak jen sundá boty a běží s plnou pipinkou hned na záchod.

Bibi (Po, 1. 6. 2020 - 22:06)

Z toho nepoznáš jestli je Matlák s handicapem. Může to být i jen celkem vtipná recese normálního kluka nebo holky

Klára (Po, 1. 6. 2020 - 19:06)

Odpolene jsme jely s Nikolou na výlet až do lesa jako minule a na houby a našly jsme opět celkem hezký hřiby a klouzky a tak jsme se motaly v lese a pak zajely o kus dál a hezky nám uteklo celý odpoledne. Čůraly jsme dvakrát, protože jsme si vzaly s sebou každá láhev pití a tak se nám to v bříškách ukládalo rychle a první čůrání bylo hned jak jsme dojely do lesa,protože jsme už pily hodně doma a nedošly jsme si ,ale pak se nám začalo hodně chtít čůrat. Hned jsme seskočily z kol a u cesty jsme si stáhly kalhotky a šortky a pipinky se nám vypouštěly skoro stejně hodně a stejně dlouho a podruhé asi za dvě hodinky,když už jsme chtěly jet domů jsem potřebovala a tak jsem řekla ,já se tady ještě vyčůrám a u lesní cesty jsem hned pipinku uvolnila znovu a udělala další loužičku. Ségra , já taky a se hned přidala a udělala ještě větší proud než já, měla pipinku víc rozevřenou,protože měla na bobečku víc nohy od sebe a zadeček pod sebou vepředu a močová dírka jí byla vidět a čůrala přímo a ne přes celou pipinku,kdyby byla u sebe. Už jsme doma a budeme se pelíškovat. Libor má hodně práce ale jsme spolu v kontaktu a je rád,že jsem ten včerejšek překonala. Martino jestli přijedeš v sobotu, tak se dohodneme v týdnu na podrobnostech. My jsme tady směrem k Tomášovu,ale vždycky jsme počkaly před hospůdkou U vladařů. Tak to ještě doladíme.

Šišmiš (Po, 1. 6. 2020 - 21:06)

Moc pěkný. Zítra uděláte loužičky pod viaduktem? Nebo jinde? Krásně vám to čůrá.

Návštěvník (Po, 1. 6. 2020 - 21:06)

Ty už asi spí. Nech se zítra překvapit. Já bych taky čůral s nima. Je to výživný čtení na spodek.

Reklama

Přidat komentář