Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (St, 3. 6. 2020 - 06:06)

Maminku odvezli před chvílí do nemocnoce!!!! Byly jsme čůrat a našly jsme mamču v ložnici vedle postele,když jsme zjistily,že nikde není v kuchyni jak bývá. Nevím co se stalo se, nemohla se zvednout,dýchala,ale skoro nevnímala. Pozděi to napíšu. Všechno se zhroutilo,nevím co dělat. Nikolka sesypala se

Matlák (St, 3. 6. 2020 - 00:06)

Holky dáte mi čůrání?

Tamara (Út, 2. 6. 2020 - 23:06)

Ó,tys básník!

... (Út, 2. 6. 2020 - 21:06)

a pohoněníčko a vystříkáníčko. Že Pissíku?

Martina (Út, 2. 6. 2020 - 20:06)

Pozdravuji Klárko a jestli ještě nespinkáš,tak já mám na to jiný názor než se na něj vykašlat. Kdyby se tam objevil tak mu slušně, ale jednoznačně dát najevo ,že jeho cesta za láskou vede jinudy. Myslím,že pak už si to uvědomí. Hezký večer a těším se na sobotu.

Klára (Út, 2. 6. 2020 - 19:06)

Jardo , moc děkujiza tu informaci. Já to třeba tady nakonec napíšu,kdy tam budem a třeba si s ním promluvím i s Liborem aby se netrápil, kdyby tam přijel,ale nejsem zatím rozhodnuta. Pissíku nevyčůrala jsem se, vyčůrám se až se půjdu osprchovat . Nikolka už je z koupelny u sebe,ale ještě nechrní,ale čeká na mně. Tak k ní přijdu a bude se jí líp usínat a já možná už zůstanu u ní taky.

Pissík (Út, 2. 6. 2020 - 20:06)

Klárko nevadí. I tak je hezký usínáníčko ,když je čůráníčko........

Kimi (Út, 2. 6. 2020 - 20:06)

na toho kluka se vykašli.

Klára (Út, 2. 6. 2020 - 18:06)

Opravdu jsem to odpoledne s tím psem nenapsala já ! Ani pejska nemáme jen Ťufíka a to je zakrslý králíček. Pomáhala jsem v krámku a když přišla ségra tak jsme šly domů. Ségře se chtělo čůrat a tak jsme to vzaly trochu oklikou a Niki se hned rychle musela vyčůrat za prvním plotem za zahradou u jednoho domu kam nebylo vidět a měla prudký a rychlý čůrání. Já jsem se nakonec přidala k ní,ale vyčůrala jsem se jen normálně a domů bych to vydržela určitě. Libor nakonec přijede až v pátek asi na chaloupku,protože mají hodně práce a dělají něco ve Smržovce klientovi a ve Frýdlantě a chtějí to mít tento týden hotové. Libor mne zval ,abych se přijela s ním podívat jak jejich práce vypadá,ale asi bych tam spíše překážela. Tenhle měsíc si to vynahradíme na Ještědu a Libor tam objednal dvě noci, Já to sem radši zatím nenapíšu kdy, protože vím, že by mně tam ten kluk,co tam byl minule, znovu hledal a nechci ho trápit. Dnes je zase Nikolka trochu unavená a bez energie,ale ona žádný alkohol nepila,jen je víc asi po dnešku v útlumu a tak zase asi bude chrnět dřív než já a já jí slíbila,že za ní přijdu se přitulit a budu se pelíškovat s ní. Teď mně mamča ještě posílá ven pro nějaký věci, tak já běžím to koupit, ať jsem brzy u Nikolky. Vietnamec tady má otevřeno ještě a tak to stihnu.

Jarda Kvasnička (Út, 2. 6. 2020 - 19:06)

Kláro děláš dobře. On by tě tam určitě asi hledal. Ale jsem s nim v kontaktu (občas),

Pissík (Út, 2. 6. 2020 - 19:06)

Jéje, Klárko, vyčůrej se ještě venku než se vrátíš.

Matlák (Út, 2. 6. 2020 - 14:06)

Já nechci zvíře, dáš my čůrání Klárko jako holka?

Ha!!!!!! (Út, 2. 6. 2020 - 13:06)

Matláku, patláku, nechceš se zastavit u nás na zahradě v Berouně? Seznámil bych tě s naším kocourem.

Matlák (Út, 2. 6. 2020 - 12:06)

Klárko a ty jsi holka,že jo? Ta mi dej čůrání jako abych si to přečtetl a já pak mám pnutí jako,že to musím číst znovu a pak teču s tebou taký

Klára (Út, 2. 6. 2020 - 13:06)

Matláku, a nechtěl by sis vzít čůrání od našeho vlčáka. Ale nevím, jestli by tě místo toho nehryznul.

Zdena (Út, 2. 6. 2020 - 15:06)

Tak tohle by Klára nenapsala. Někdo si asi udělal legraci. Blbou legraci i z toho nešťastného kluka.

Podpíčník (Út, 2. 6. 2020 - 17:06)

Souhlasím taky.

Návštěvník (Út, 2. 6. 2020 - 12:06)

Ta se na tebe vykašle. To nevíš, že je Klára zadaná?

Matlák (Út, 2. 6. 2020 - 12:06)

Klàrko dáš mi čůrání?

Pissík (Út, 2. 6. 2020 - 09:06)

Hezké vstáváníčko ,když je čůráníčko....

Reklama

Přidat komentář