Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Návštěvník (St, 15. 4. 2020 - 17:04)

Tak v létě je to jedno a ve sprše je to dobré, ale nejlepší je to venku.

Návštěvník (St, 15. 4. 2020 - 18:04)

Jak už jsem tu psala tak v létě mě baví počůrat se v upnutých legínach a pak v nich hupsnout do rybníka nebo do řeky. To jsem pak mokrá úplně celá a tak už nesejde na tom že jsem se před tím počůrala. Ale je to paradox líbí se mi koupání v oblečení ale pak mě moc nebaví v těch mokrých hadrech zůstávat.

Návštěvník (Čt, 16. 4. 2020 - 07:04)

To jsi dobrá. Já sice preferuji džíny, ale taky dobré. Jedna z mála má ráda koupání v oblečení. Já, když se namočím, tak v tom funguju celý den, ono to na mě uschne. Musí být samozřejmě teplo. Prostě neřeším. Zajímavé bylo, že když jsem se namočil v nových černých džínách, tak večer po celodenním nošení byly v rozkroku vydřené do šeda. Asi se jim to moc nelíbilo. Dal jsem jim pokouřit v pračce a byly šedé celé.

Pulec (St, 15. 4. 2020 - 19:04)

Takže máš sebou náhradní oblečeni

Návštěvník (Út, 14. 4. 2020 - 20:04)

Pravda starat se o takovou holku jako o malou holčičku

Zuzka (Po, 13. 4. 2020 - 15:04)

Občas si schválně trochu učúrnu do kalhotek, třeba po náročném dnu nebo v zimě cestou domů a samozřejmě mám na sobě kalhoty. Když už to trochu pustím, tak chci, aby se mi to s každým krokem trochu ,,připomnělo". Co bych z toho měla, kdybych to pustila jen v sukni.

Návštěvník (Po, 13. 4. 2020 - 15:04)

Tak s takovou bych chtěl žít a užívat si. Ale kde ji sehnat? Každá se za tohle stydí a přitom je to tak hezké.

Zuzka (Út, 14. 4. 2020 - 12:04)

Víš většina holek, co tohle provozuje, si to asi nejlíp užije sama. I já se za sebe trochu stydím, když cítím, že mi to pomaličku teče do kalhotek nebo když vím, že jsem to trochu přehnala a někdo si toho může všimnout, ale většinou ty příjemné pocity převáží.

mik (So, 18. 4. 2020 - 04:04)

Nemas uplne pravdu na chatu jsem nasel vic holek co do toho sly ve dvou a o samote tomu neholdovaly i kdyz si to pred setkanim zkusily o samote a taky vetsinou mely nechtenou prihodu kdy to proste nevydrzely
Ono je to taky hezci kdyz to neni umyslne ,,tedy zadrzovani umyslne je ale pak to pretece samo

Návštěvník (Út, 14. 4. 2020 - 13:04)

Co bych za to dal, kdyby to dělala ta moje. Jen jsem si vyslechl přednášku o čuňatech. A přitom to vypadá tak hezky, jak se na těsných džínách začne objevovat skvrna mezi nohama a potom to pokračuje dál nohavicemi až do bot. Tajně jsem si to zkusil a je to příjemný pocit zakázaného. Večer cestou domů ji v tom přitom nic nebrání to udělat a hned bychom na to vlítli. No, tak nic, budu jen snít v představách.

David (St, 15. 4. 2020 - 14:04)

Taky jsem několikrát zkusil úmyslné se počůrat a bylo to docela příjemné, ale nikdy jsem to neudělal na veřejnosti - to by byla fakt ostuda. Vždy jsem udělal doma ve sprše, abych pak hned mohl to počurané ze sebe sundat a osprchovat se.

Default User Image
Petr (Čt, 9. 11. 2023 - 17:11)

Můžeme si o počurání pokecat. Napiš na [email protected]

Zlata (Po, 13. 4. 2020 - 14:04)

Mám minisukni a chcát se mi chce taky.

mik (Po, 13. 4. 2020 - 03:04)

A co minisukne ty uz vysly z mody nebo co ? nebo minisaty a jako chlapovi se mi libi elasticke dziny nebo leginy co vsechno hodne obepinaji a je to hezky vsechno vyrysovane .pravda v takovem obleceni je flek videt na prvni pohled a minisukynka s holyma nohama zase zajisti pekne velkou louzi ,,,,,

Iveta (Ne, 12. 4. 2020 - 18:04)

V práci nejsem nijak limitovaná oblečením a jsem v tom co normálně nosím. Třičtvrťáky nemám, ty se mi nelíbí, ale mám pár džín zkrácených asi tak 10cm nad kotníky a otrhané, jinak normální délka. Ostatní klasika, mikiny s kapucí trička a taky otrhané džínové bundy, obuv spíš sportovní. Já nijak v módě nevyšiluji, přítel se tomu ze začátku podivoval a je prý spíš rád. Občas si od něho něco půjčím. Pochlubil se že bejvalka na oblečení byla hrozná, stále pobíhala po obchodech a něco kupovala. Ne že bych se nepodívala, ale mám už svůj styl a jsem spokojená, když se staví brácha, tak mě popichuje, že jsem jak houmlesačka. Na rozdrbané džínovině není snad nic špatného, on má taky džíny s dírama a to už nevadí.

Kikina (Ne, 12. 4. 2020 - 16:04)

Tak jasný no každýmu vyhovuje něco jinýho. Já osobně jsem džíny nikdy moc nelovískovala. Mám troje čtvery s větší příměsí elastanu ve kterých se cítím pohodlně a ty nosím přes zimu. Jinak legíny a v létě zásadně jenom sukýnky. No prostě asi sto lidí sto chutí.

Iveta (Ne, 12. 4. 2020 - 16:04)

Já třeba taky vůbec nemám v šatníku sukni a nebo šaty. Jen skinny džíny bílé a modré s černými v různém seprání a až na pár kousků všechny s dírami potrhané a několikery džínové kraťasy. V létě to v pohodě dávám buď v kraťasech a nebo roztrhaných normálních.

mik (Ne, 12. 4. 2020 - 14:04)

Skoda ze je to tady celkem porad stejne kolem dokola a zrejme prevazne chlapi co je to vzrusuje Drive jsem chodil na chat a skutecne i nasel holky co se jim to stalo v dospelem veku a kdyz jsme to probrali tak jsme dosli nekdy k tomu, ze je ty veci kolem vzrusuji
Pro nekoho jsou chlapi uchylaci kdyz se jim to libi ,ale ono se to libi obcas i holkam
Pochopitelne je to hodne o studu o psychice ,o napeti ,adrenalinu ovladani .jiste je rozdil jestli je to opravdu nehoda, nebo proste takove netvrdim uplne schvalne ,,ale takove zadrzovani, kdy uz ona vi ze by si mela dojit ale nejde az je najednou pozde ,,, Rozhodne ty pocity jsou jine ,kdyz to ovlada a pusti umyslne a jine kdyz se to snazi porad nejak vydrzet a ono to samo pretece Ta uleva a uvolneni prekona i ten stud a kolikrat si i uvedomi ,ze je to vlastne prijemne ,nebo dokonce ze ji to vzrusi ze se jako dospela pocurala jak mala holka Na te verejnosti to mnohym prijde jako silena ostuda a ze se na ni kazdy diva ,,neni to pravda , rekl bych ze je dost lidi co se to snazi nevidet a dalsi takovi co se stydi za to ,ze je to vrusilo
Kdyz tu je v nekolika psanich zminka zda kalhoty nebo sukne ,tak loni jsem videl mladou dospelou holku jak si na namesti v centru Brna stahla uzke tesne dziny i tanga drepla si a curala ,divala se do zeme proud tekl a tekl muselo se ji chtit predtim silene uz ,nevidel jsem jak to zacalo ,no nevim kolik lidi ji pozorovalo ,ani nevim jestli nebyla treba sjeta .. prece jen primo v centru mesta na namesti .. prece musela uz driv citet ze je to uz uplne kriticke a rekneme za 5 -10 minut se da dojit na prihodnejsi misto ... Nevim jestli v sukni ,kdby to poustela pres kalhotky by nevzbudila vic pozornosti ..
V zadnem pripade bych to neodsuzoval at je to umyslne nebo jako nehoda ..

Denisa (Ne, 12. 4. 2020 - 14:04)

Tak jelikož sukně nikdy nenosím, tak v případě nehody mám docela smůlu.

Kikina (Ne, 12. 4. 2020 - 16:04)

A to se i v létě když je třeba přes třicet stupňů paříš v kalhotách? Tak to upřímně moc nechápu ale tak tvoje věc...

Reklama

Přidat komentář