Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Denisa (Ne, 12. 4. 2020 - 17:04)

Tak nenosím sice pořád rifle, ale třeba třičtvrťáky. Navíc v práci stejně nic jiného než dlouhé kalhoty mít nemůžu, ať je jakýkoliv počasí, tak cesta domů v něčem jiném už by to stejně nezachránila.

G. (Ne, 12. 4. 2020 - 16:04)

Asi bolo. Čo ja viem.

E.B (So, 11. 4. 2020 - 18:04)

Protože jsem chlap,vole!

Julka (So, 11. 4. 2020 - 18:04)

V sukni to pustíš i nenápadně ve stoje když musíš. Já vždycky nenápadně dám nožky dál od sebe a když zatlačím tak čůrám jen přes kalhotky přímo rovně na zem. Chce to cvik když to necháš pozvolna než to jde naplno tak ti to teče i víc po nohách a po zadku, takhle jen málokdy.

Návštěvník (So, 11. 4. 2020 - 17:04)

Jsem rád, že jsem kluk a tak taková potřeba je pro mně jen záležitost nalezení vhodného zákoutí, nebo stromu. Ale kdybych byl v situaci holky a v kalhotách, asi bych přičupl, aby byl zadek co nejníž a nerozteklo se to po nohavicích až do bot. A v zimě, při delším kabátě by se to dalo skrýt.

Kikina (So, 11. 4. 2020 - 17:04)

Tak já na upnuté džíny troufám si tvrdit postavu mám ale nemůžu si pomoct v hodně těsných džínách si připadám uvězněná. Preferuji pohodlí a proto mám radši legíny ty jsou z příjemnějšího materiálu a taky pěkně tvarují postavu. Já třeba zase moc nechápu holky co se i v létě když je teplo paří v upnutých kalhotách. Nemluvě o tom že to není ani zdravé.

Jirka. (So, 11. 4. 2020 - 17:04)

Co máte stále proti těsným kalhotám-džínám. Jsou přece pěkně elastické a pokud máte postavu, tak v nich vypadáte skvěle. Některé feminy začnou ječet, že je to sexistické, ale tak se snad chcete líbit, nebo ne? Nechápu tu módu džíny po "mámě", nebo co byly ty nasrávací harémky. Beru, ne na všechny se ty těsné hodí, někdy to je odstrašující. Nebo proč zase ty děsné kabáty, v bundách vypadáte mnohem líp. Možností je víc, nebudu je tady vypisovat.

Laura (So, 11. 4. 2020 - 17:04)

Zajímavé. Ono to těsné skinny oblečení je takový prvoplánový úspěch. Není jednoduché je nosit tak, aby nevypadalo vulgárně. Dle mě vypadá daleko lépe oblečení slim, tedy kalhoty např.

Kikina (So, 11. 4. 2020 - 16:04)

Tak já ráda i kalhoty (především legíny) v zimě džíny ale teď když je takhle teplo a pěkně tak jedině sukýnky to je jasná věc.

E.B. (So, 11. 4. 2020 - 16:04)

Proč sukně? Protože my ženy, které máme potíže s delším udržením moči to máme v sukni jednodušší. Zvlášť v létě. kdyby Iva měla kalhoty, měla by ostudu mnohem větší, protože silonky za chvíli uschnou, ale na kalhotech by jí to bylo vidět až domů. Vím o čem mluvím, já jsem vždycky měla ráda sukně, ale v tomhle případě je sukně dar nebes. Několikrát jsem si musela někde odskočit, neumím si předstvit vysoukat holý zadek ze džín, ale v širší sukni to je hned, dají se obětovat i kalhotky. Horší je to punčocháčema v zimě, ale pořád lepší než těsné kalhoty. Já si zvykla na punčochy, když spěchám na WC v práci tak jsou dolů jenom kalhotky. Navíc pravá dáma vždycky nosí v kabelce rezervní punčochy a kalhotky.
Ivano, příště až budeš v čůracím problému, nedrž to, včas někde si sedni, třeba v postanní uličce mezi auta a i když tě někdo uvidí tak se z toho nezblázníš. pořád menší trapas než se pak počůrat mezi lidmi.

Igor (So, 11. 4. 2020 - 18:04)

E.B. Zajímalo by mě kolikrát jsi čůrala takhle v sukni přes kalhotky. třeba na ulici Proč tedy nosíš gatě? znám holku, ta v létě nosí jenom sukni a úplně nic pod ní. A to děláš na poslední chvíli jinak by ses pochcala? Jak to víš že už někam nedojdeš? Proč si nedojdeš včas? A když nenosíš punčocháče, to nosíš punčochy na krajku, nebo podvazky? To je rajc! Doufám že nemáš metrák

Anka (So, 11. 4. 2020 - 13:04)

Souhlas, chlapi ať se paří.

Jirka. (So, 11. 4. 2020 - 12:04)

Je zajímavé vy honiči, že máte vždycky sukně :-)))))))

Radek (Ne, 12. 4. 2020 - 06:04)

Pobavilo :)))))))))

Marie (So, 11. 4. 2020 - 13:04)

V tom teple chceš nosit co???

Jirka. (So, 11. 4. 2020 - 15:04)

Podle situace kalhoty a nebo kraťasy. Jiná možnost není. Sukni teda ne! Ženské to v tomhle mají lepší.

Hafana (So, 11. 4. 2020 - 13:04)

Ale ty taky.

ivana (So, 11. 4. 2020 - 11:04)

Už dřív jsem psala, že mám problémy s močákem, vloni jsem byla vyšetřovaná, už při menší náplni se mi najednou začne hrozně chtít a musím na záchod. Mám určitou formu urgentní inkontinence. Měla jsem i příhody, že jsem nestačila dojít domů a už před vchodem jsem se počůrala. Podle doktorky cvičím pánevní dno a doma se snažím chodit až když se mi opravdu chce hodně a když si dávám pozor, abych odcházela z domova nebo z práce s prázdným močákem příhodu jsem od té doby neměla. Někdy nemusím jít třeba 4 hodiny, jindy taky už za hodinu najednou přijde nucení, že musím během 10 minut. Občas jsem musela i po městě si dojít do restaurace, protože jsem se styďěla jen tak vběhnout na WC, tak jsem si třeba dala pak kafe. Jenže teď jsou hospody zavřené a jak to mám psychické, že když vím, že že není kam jít, ještě se mi nucení zesílí a už jsem se 2x počůrala. Ve čtvrtek jsem se zdržela z práce na poště, kde byla hrozná fronta a po cestě domu se mi v tramvaji začlo strašně chtít, že jsem musela vystoupit, že snad někam zaběhnu, jenže když jsem viděla, že není kam, tak jsem se na té zastávce počůrala mezi lidmi. Měla jsem sice sukni, ale pode mnou louže. Strašná ostuda. V mokrých silonkách jsem šla domů, cítila jsem jak se lidi za mnou otáčejí.

Anonymní (So, 11. 4. 2020 - 12:04)

Já jsem to dala včera do trávy cestou z práce večer.Nevydržela bych domů a tak jsem mírně roztáhla nohy a ve stoje přes kalhotky to dala pod sukní ven. Už se stmívalo a sem tam jsem sice potkala nějakýho člověka, ale sukně neměla na sobě skoro nic jen trochu vzadu a mokrý kalhotky a nohy jsem neřešila. Tohle se mi stalo naposledy loni.Ale to jsem měla asi zánět dole a bylo to nemožný držet dýl.

Majka (So, 11. 4. 2020 - 09:04)

počůraná jsem byla včera večer,u kámošky jsme to přehnali a prý jsem se jí vychcala v kalhotkách na zem. Ani o tom nevím. Ani jak jsem doma,je to jen o dvě patra hore a ještě teď se dávám do linie. Kafe potřebuju

Reklama

Přidat komentář