Reklama

TAJEMNO - Paranormální jevy.

Janča (Po, 21. 8. 2017 - 17:08)

Já čumim jako trubka. Já...ty nemáš svého draka????Jsi divnej

Roman (Po, 21. 8. 2017 - 11:08)

Já čumim jako trubka. Já zatím žádného draka neviděl!! natož abych se ho pokoušel cvičit. Asi to bude tím že nehulim.

Janča (Po, 21. 8. 2017 - 11:08)

Na toto téma se mi líbí...já sem četla publikaci o výchově dětí,velmi vtipně popsanou,jsme savci o které se matky starají nejdéle na planetě,pod tím byl dovětek o někoho celý život,hrozně mě to pobavilo,taky hy,hy nevíme proč....

chorten (Po, 21. 8. 2017 - 11:08)

Na toto téma se mi líbí diskuse o Bohu,je,či není a nevíme,proč člověk škytá,čím kočka vrní aj....

chorten (Po, 21. 8. 2017 - 11:08)

Ahoj,lidský mozek,prý využíváme pouze z jedné třetiny,což je podle mne dost málo,prospíme polovinu svého života a naše orgány jsou nastaveny na 2OO-3OO let,nevíme přesně proč,to samé je v paralelním světě,děje se to a nevíme proč..je to zajímavé a šokující zároveň jak veliké ho...o všem víme

Janča (Po, 21. 8. 2017 - 11:08)

Musíš chytit mládě....tak to není pravda,vycvičit můžeš každého draka-mám svoje zkušenosti,chce to jen trpělivost!

Karel (Po, 21. 8. 2017 - 06:08)

někdo jak vycvičit draka?Musíš chytit mládě. Velcí draci už vycvičit moc dobře nejdou.

nevíte (Ne, 20. 8. 2017 - 22:08)

někdo jak vycvičit draka?

Waltr (So, 19. 8. 2017 - 10:08)

A co takhle padesát Angličáků?

Jaj ty okot (So, 19. 8. 2017 - 10:08)

lóže Golden down

jo, tak to je fakt "opravdu dobrá adresa".

Asi jako v tom úsloví - "ten ti pomůže" - "ale tak leda do hrobu".

guru Jára (So, 19. 8. 2017 - 10:08)

Tibeťani...

Já už místo "5 Tibetaťanů" radši cvičím "5 Frankfurťanů". Je to praktičtější.. :-)

Karel (So, 19. 8. 2017 - 06:08)

Tibeťani zasraný,já to...To je fakt, nejlepší je se povalovat a o nic se nezajímat. Já to říkám pořád.

hy (So, 19. 8. 2017 - 02:08)

Tibeťani zasraný,já to říkám pořád,nezabředávat do vod ve kterých nemáme co dělat,ne ,ne gaučing-a nic se nikomu nestane,pokud neusnete s cigaretou zapálenou

Karel (Pá, 18. 8. 2017 - 20:08)

vyšší síla,to...Jo, to bude ono. :-)

Nějaká (Pá, 18. 8. 2017 - 12:08)

vyšší síla,to vypadá,tolik smůly v jeden den.

Karel (Pá, 18. 8. 2017 - 06:08)

Se mi něco vybavilo,jak to...He, he, he. :-(

chorten (Čt, 17. 8. 2017 - 22:08)

Např. adepti starověkých...Se mi něco vybavilo,jak to Karle čtu,kámoška ,pro sebe chtěla udělat něco duchovního a tak našla na netu cvičení 7 Tibetˇanů,no a u třetího jí rulo v zádech a kámoš jí vezl na pohotovost,tam byl mladý doktor a ptá se jí jak se jí to stalo a ona za to může třetí Tibeťan a on na to ,tak na něj podejte trestní oznámení,to není všechno,když se vše vysvětlilo,doktor jí píše tablety na bolest a ona,pane doktore to mi nepomůže,já to znám ,já bych potřebovala,aby jte mi to opíchal,to zas koukal on jak debil,Ukrajinec mimo chodem a ještě příběh nekončí,na chodbě byl automat a ona ,že má žízeň a že chce čaj automat sežral prachy a čaj nic,tak že kafe automat sežral prachy a kafe nikde,to se Honza,kámoš nasral a kopnul do automatu a zlomil si dva prsty na noze,za dvě hodiny to bolestí nemohl doma vydržet a na pohotovost jel on,doktor říká ,nebyl jste tu už dneska s tím Tibeťanem?Když to u piva vyprávěl málem jsem se pochcal

Karel (St, 16. 8. 2017 - 07:08)

Např. adepti starověkých mystérií (viz Jamlichos z Chalkidy, O mysteriích egyptských - je volně na netu v pdf) páchali vyvolávání Bůžků které uctívali, aby v dalším životě přešli mezi ně a ne mezi duchy obyč. smrtelníků.
Podobně Indiští bhaktijogini páchají vyvolávání bůžka na kterého se obrací (viz Joga od staré Indie k dnešku, volně v pdf, nebo viz Ramakrišna a jeho vize bohyně Kali) aby přišli k němu.
Stejně tak páchají vyvolání někteří křesťanští mystici, viz spisy Karla Weinfurtera....etc
V Bhagavadgitě se pro příklad píšed:" Kdo se obrací na bohy, přijde k bohům, kdo se obrací na démony, přijde k démonům, kdo se obrací na duchy zemřelých, stane se strašidlem. Viz pro př. Janíčkův překlad z roku 1948.

magie pardon (Út, 15. 8. 2017 - 22:08)

důvod mluvit...omluva za překlep

magie (Út, 15. 8. 2017 - 21:08)

znám ze svého okolí příběh ženy,jež přišla o dítě,po jedné seanci,přišla naprosto o rozum,něco se nepovedlo,dalších pět let seděla v jednom ps.zařízení a dívala se do zdi,potom spáchala sebevraždu.Ne není to film,je to realita,měla ještě dvě děti,byla to tragédie.Prostě jí šíblo v hlavě

Reklama

Přidat komentář