Reklama

TAJEMNO - Paranormální jevy.

Honza (Po, 27. 3. 2006 - 15:03)

K Majce. Nevím, jaký je tvůj konkrétní případ, ale možná že k Tobě chodí, proto, že je vidíš a vnímáš. Třeba chtějí předat nějakou informaci nebo chtějí pomoci odvést do SVĚTLA. Nevím jak jsi daleko s esoterickými technikami, ale třeba by pomohlo cvičit meditace a napojovat se na ABSOLUTNÍ TVŮRČÍ SÍLU VESMÍRU na ZDROJ z nějž vše pochází a poprosit ho o ochranu a vedení. já jsem před čtxřmi lety takhle odváděl do SVĚTLA zbloudilého duch, který jedněm lide, strašil v domě. Šlo to bez problémů.

Honza (Po, 27. 3. 2006 - 15:03)

K Majce. Nevím, jaký je tvůj konkrétní případ, ale možná že k Tobě chodí, proto, že je vidíš a vnímáš. Třeba chtějí předat nějakou informaci nebo chtějí pomoci odvést do SVĚTLA. Nevím jak jsi daleko s esoterickými technikami, ale třeba by pomohlo cvičit meditace a napojovat se na ABSOLUTNÍ TVŮRČÍ SÍLU VESMÍRU na ZDROJ z nějž vše pochází a poprosit ho o ochranu a vedení. já jsem před čtxřmi lety takhle odváděl do SVĚTLA zbloudilého duch, který jedněm lide, strašil v domě. Šlo to bez problémů.

Honza (Po, 27. 3. 2006 - 14:03)

Paranormálních zážitků už jsem v uplynulých dvaceti letech zažil tolik, že je beru (bez nadsázky) jako běžnou součást svého každodenního života. A vzhledem k tomu, že existuje stále ještě spousta lidí kteří se skrytě uchechtávají, a nedokážou to strávit, nemám potřebu to příliš ventilovat. Nicméně, kdyby přece jen někdo chtěl něco slyšet, pár jich stručně popíšu. Před sedmi lety si naše auto samo od sebe jen tak přeparkovalo k sousedům. Auto bylo zamčené a sousedi bydlí přes cestu. V létě 98 jsem viděl UFO. Má neteř před čtyřmi lety potvrdila, že vidí auru kolem lidí. Já sám se aktivně zajímám o esoteriku, občas experimentuji s astrálním cestováním, telepatií a jinými jevy. Tak, kdo chce ať si to přebere a kdo se tomu bude smát, jeho problém.

Majka (Po, 27. 3. 2006 - 12:03)

Jsem narozena 2.11.73a mám problém vždy když se stane v okolí smrtelný úraz tak ke mě ti mrtvý přijdou nevím co chtěj a dost mě to děsí neumím stím pracovat hledám pomoc.Vysvětlí mi někdo co se se mnou děje.

Mája (Ne, 26. 9. 2004 - 09:09)

Zdravím všechny. Já jsem měla taky jeden podobný zážitek, který se mi stal asi před dvěma lety. V noci jsem se probudila a vedlé mé postele stála černá postava. Vypadala jako muž v dlohém plášti a jasně jsem viděla, že měla na hlavě vysoký cylindr. Měla jsem z toho hrozně zvláštní pocit, ani ne strach, ale ani ne nějakou chuť blíže zkoumat, co to bylo. Raději jsem zavřela oči a hned jsem zase usnula. A moje maminka měla taky zajímavý zážitek. Tu noc, kdy zemřela babička na rakovinu, se s ní setkala ve snu. Potkala ji prý v nějakém krásném parku, babička vypadala jako za mlada, smála se a řekla mámě, ať se o ni nebojí, že už se má dobře a nic ji nebolí a je šťastná. A teprve druhý den jsme se dozvěděli, že babičku tu noc zemřela. Myslím si, že to je překrásný důkaz toho, že posmrtný život existuje!

jitka (Pá, 24. 9. 2004 - 17:09)

Ja jsem mela babicku,ktera vzdycky vedela, ze nekdo umrel. Bud praskl porcelanovy hrnicek na policce, nebo se rozsvitil vanocni stromek, prestoze snura nebyla v zasuvce.Jednou mi take vypravela, jak u nich zazvonil zvonek a u dveri stal stryc a nebo bratr(uz si nepamatuji)cely domlaceny a povida ji, ze se prisel rozloucit.A pak se otocil a zmizel...Nikdy jsem o techto vecech nepochybovala i kdyz si to neumim vysvetlit.Zvlaste po tom, co jsem par prihod zazila i ja.Poprve (a naposled), kdyz mi bylo asi 10 jsem se v noci z niceho nic probudila a vedle me postele, hned vedle svetla z mesice, ktere pronikalo do pokoje,stalo neco. Ani ne cela postava.Nejak jsem vedela, ze je to prababicka, ktera uz byla asi 3 roky po smrti.Pamatuji si, ze jsem byla uplne v klidu, jen jsem se na ni nechtela koukat, tak jsem se otocila na druhou stranu. Pak jsem se zase podivala a porad tam byla, ale kdyz jsem se otocila podruhe, tak to bylo pryc. Rano jsem to vypravela rodicum, ale oni me presvedcovali, ze se mi to zdalo. Vim, ze ne.Jeste pro uplnost. Stalo se to na chalupe, kde prababicka prozila svuj zivot a my jsme spali v jejich loznici.

Jandula (Čt, 16. 9. 2004 - 11:09)

Mam 10ti leteho syna. Zrejme videl take neco, co nam dospelym, zustava utajeno. Muj otec zemrel kdyz byly synovi 4 roky. Meli se opravdu moc radi. Muj otec se v nem videl a naopak. Kdyz zemrel, tak syn zacal obcas rikat, ze videl dedu. Kdyz jsem se ptala kde, jak, tak odpovidal, ze si k nemu nekdy seda v noci na postel... To trvalo asi pul roku. Od te doby uz nic, ale presto si na to pamatuje. Samozrejme, ze to nemusi nic znamenat , a ze se mu to mohlo zdat....A ja jsem tak v peti letech take zahledla priserku, ktera nakoukla oknem a zase zmizela. Bylo to neco mezi malym certem a skretem. Ale take vim, ze jsem to jasne videla.

Monk (Čt, 16. 9. 2004 - 11:09)

1. Mám jeden zážitek, když mi bylo asi tak 5 (dnes je mi 20)- viděla jsem příšerku, která vypadala jako ty chlupatý koule z filmu. Dodnes si pamatuju, jak seděla u nás za oknem v bytě. Bylo to asi 2 dny po tom, co jsem ten film viděla. Dodnes ale vim, že jsem to fakt viděla.Mám známeho, živí se jako psycholog a ten mi k tomu řekl, že dětská fantazie je tak silná, že to nejsou ani halucinace, ale že to tam skutečně je. Takže tohle paranormální jev jistě nebyl. Ale Další přízraky jsem viděla a to už jsem byla starší - zhruba 8 nebo 9 let, vídala jsem různý bytosti u nás na chatě - jednou to vypadalo trošku jako bílá paní - viděla jsem to když jsem šla po zahradě. Nic tam nebylo, pak jsem se z ničeho nic otočila čelem vzad a v místě, kterým jsem vteřinu před tím prošla jsem to viděla. Nemělo to tvář, bylo to vyšší než tehdy já, ale ne o moc, barva něco mezi bílou, šedivou a stříbrnou a mělo to něco jako špičatý klobouk - jak mívá v pohádkách bílá paní a z toho viselo něco jako závoj(cca 30 cm dlouhý). Vznášelo se to přede mnou asi tak 2 vteřiny a pak to jakoby zmizelo - ne najednou, ale postupně, jako by se to schovalo za zeď, ale žádná zeď tam nebyla.Později jsem tam viděla (tak 2 krát nebo 3 krát) podobné bytosti, ale byly hnědé až černé a byly moc daleko - nejsem si dodnes jistá, jestli se mi to jen nezdálo. Ale kamarádka se mi(aniž bych jí já něco řekla) jadnou svěřila, že tam vídá nějaké hnědé bytosti(taky ale jen z dálky)Nevím, jestli to byla nějaká předzvěst, ale během následujících 3 let se tam staly ošklivé nehody - jeden kluk spadl ze stromu, dodnes je na vozíku, jeden pán se zastřelil, jedna paní si zlomila páteř, 2 lidi zemřeli na rakovinu, 1 paní na infarkt. Lidi umírají denně, takže nechci řikat, že v tom je souvislost, ale bylo tam asi 40 osadníků (asi 15 chatek) a na tak málo lidí je toho poměrně dost.Pokud tam ty hnědé bytosti opravdu byly, to nevím, mohl to být nějaký zrakový klam. Ale fakt, že jsem se setkala s tou vznášející bytostí světlé barvy mi nikdy nikdo nevymluví.Jsem blázen, nebo tam něco opravdu bylo?Z této osady má zážitek i jedna důvěryhodná osoba - tehdy jí bylo asi tak 45 let - byla přesvědčena, že ji někdo ze spaní dusil. Pak se probudila (2 hodiny v noci, ale světla plno, jako ve dne) slyšela zvuk, jako by kachna ťapala po lině) a pak slyšela prásknutí oknem a zase usnula. Příští den psali v novinách, že nad obcí (nedaleko které ta naše osada je) spatřili lidé z té obce létat UFO.Osoba, která toto zažila je důvěryhodný člověk, nepochybuju o pravdivosti jejích slov. Zdálo se jí jen něco a cítila vše jen ze spaní, nebo to byla pravda?Podotýkám, že ani tahle osoba ani já nejsme blázni a tyto ,,halucinace,, nebo ,,zážitky,, - jak chcete byly ojedinělé. Nikdo nebyl pod vlivem chlastu ani drog, ani po úrazu hlavy.

Beruška (Čt, 22. 4. 2004 - 17:04)

Ahoj Zdeňku!!!A je to škoda,viď,že my dospělí už tyhle schopnosti nemáme,tedy spíš máme,ale hodně hluboko uložené v podvědomí.Někdy bych chtěla být malým dítětem a všechno to,co jsem prožívala,prožít znovu,ale už vědomě.Třeba jednou nastane doba,kdy toho budeme schopní.Měj se moc krásně.

Zdeněk (Čt, 22. 4. 2004 - 10:04)

Ahoj Beruško!Díky za příspěvěk.Já si také myslím, že malé děti vnímají více než dospělí, ještě nejsou tak otupělé a mají smysly a instinkty, které "dospěláci" už dávno nemají.

Beruška (St, 21. 4. 2004 - 16:04)

Zdeňku,věř tomu,že Tvoje holčička opravdu viděla to,co popisuje.Malé děti ještě nemají bloky způsobené takříkajíc těžkostmi života a opravdu vidí věci,o kterých se některým dospělým může jen zdát.Já mám kamarádku,která má také malou dcerku,a ta nejenže vidí Auru všech lidí kolem sebe,ale je prostě přesvědčená,že má dvě maminky.Jednu tady na zemi a jednu,která je bílá a chodí za ní jen občas,když je jí samotné v postýlce smutno.I já si jako dítě pamatuju střípky toho,co jsem vídávala a byly to bytosti,ketré mě chránily a já je měla moc ráda.Bohužel,ted když bych je chtěla vidět,můžu je jen intuitivně cítit.

Zdeněk (Út, 20. 4. 2004 - 05:04)

Přidávám nové téma - snad se hodí na doktorka.cz...Setkali jste se OSOBNĚ s nějakým paranormálním jevem, s něčím neobvyklým - s nádechem tajemna?Začnu od sebe: naše malá dcera tvrdí, už od malička, že viděla "ducha". Jasně, také jsme to přičítali dětské fantazii :-) Ale dcerka celou událost i s odstupem let, popisuje stále stejně, beze změn, tak intenzivně si na ni pamatuje. Viděla u sebe v pokoji jakousi bytost, která měla nejasné obrysy, nezřetelný obličej.Nepříkládal jsem tomu žádnou důležitost, až jsem se kdesi dočetl o zjevování bytostí, tzv."stříbrňáků", i u nás v Česku. Také se jedná o bytosti, které se nijak neprojevují, jen jakoby visí na místě a pak zmizí.Nechci tady vymýšlet nějaké "Akta-X". Spíše by mne zajímalo, zda i ostatní mají nějaké podobné zážitky a jsou ochotni se o ně s ostatními rozdělit.Děkuji a těším se na Vaše příspěvky.

Jana Mikulikova (So, 1. 2. 2020 - 23:02)

V 15 letech se mi na stěně objevil světle modrý kříž.

Reklama

Přidat komentář