Reklama

TAJEMNO - Paranormální jevy.

Niktka (St, 4. 4. 2007 - 18:04)

Když mi bylo asi 9 let, jednou v noci jsem se probudila a mamka-soudě podle něčeho bílého, co měla na sobě, v noční košili došla k mému stolu naproti oknu a stála uády. Vypadalo to, jako by něco psala. Já si jasně pamatuji, jak jsem se probudila a ptala jsem se jí, co se dejě a co tam dělá. "Mamka" se otočila a bez jediného slova opustila můj dětský pokoj. Já ještě chvíli přemýšlela, co asi dělala. Druhý den ráno, první co mě napadlo, jsem se podívala na můj stůl, kde jsem vážně čekala něco napsané, nebo tak...Jenže tam nic, tak jsem utíkala za makou, co tam jako "včera večer dělal" a ona na mě vytřeštila oči. Dělala jsem, že je trapné, jak si vymýšlí, ale ona fakt nekecala... Tak mě potom zajímá, kdo se to tenkrát procházel po mém pokoji... Co vy na to? Nechápu...

durman (Ne, 4. 2. 2007 - 12:02)

je mi jedna dvacet let a vcera jsem se o tom poprve bavil s prateli.ja tzv stribrnaky vidam u sebe v pokoji uz od malicka.jsou vzdiv jednom roho v mim pokoji ale vzdi dva.nic nedelaji,jen tam tak stoji.ani nevim jestli zady nebo celem.jelikoz jsou to jenom siulety.proste tam jen tak stoji.jednou jsem to rikal mamce ata mi na to rekla ze to vi.nevim jestli se toho-respektive jich-mam bat ale je fakt ze doposud tam jen tak stai,vzycky.

TerezaK (Út, 23. 1. 2007 - 21:01)

Můj tříletý syn mi před nějakou dobou vyprávěl příběh o tom, že u nás doba byla paní, celá černá, jen vlasy měla bílé, jakoby skleněná a vysoká až do stropu. Seděla v rohu, nic neříkala a ani nedělala. Po chvíli se zvedla, vzala prý synka celého do pusy, uvnitř byla tma a teplo a prý se vůbec nebál. Pak ho vyplivla, pohladila po vlasech a odešla z bytu pryč a odjela výtahem.
Je obvyklé, že syn fantazíruje a vypráví mi smyšlené příběhy, ale tohle mělo úplně jinou formu i způsob podání - říkal mi to jen jakoby mimochodem při oblékání na procházku a pak byl ještě dva-tři měsíce na požádání schopen to zopakovat (což se o jeho fantaziích říct nedá, ty navíc podává zásasdně dramatickým způsobem). Od té doby přemýšlím, zda jsme měli doma ufona či co to mohlo být.

6ter (Út, 23. 1. 2007 - 20:01)

zvláštní....

Cerberos (Po, 22. 1. 2007 - 22:01)

okolo 5ti let se mi taky neco podobneho stalo myslel sem si ze je to živí sen ale bylo to až moc realisticke . Postava byla stejna až na to že rachotila a byli tři

6ter (Ne, 21. 1. 2007 - 15:01)

mě se stalo...a to je fakt dlouho....dnes je mi 15 ale tehdy mi bylo 4-5, ale s jistotou to neřeknu. Ráno jsem se probudil a podíval směrem ke skříni, bylo děsivé ticho...takové to veliké až to píská v uších. Bylo to divný.... od skříně letělo cosi co mělo hlavu klauna a tělíčko složené z modrého hadru a bůh ví kolik nožiček... a tahle věc letěla svým směrem ve výšce 2.12m a ani se nepodívala....jen vím, že jsem křičel jak šílený a schoval se pod deku....když jsem to risknul a podíval se, tak na místě nad kterým se ta věc vznášela, stála má mamka a ptala se co se děje....a ještě dneska bych vám odpřísáhl, že jsem nespal a byl ledově svěží...ne unaven, ne ve spánku.....zážitek který mi bude ležet v hlavě snad na dosmrti...

Lucca (Pá, 19. 1. 2007 - 16:01)

to MONK: heej co hulis,ja chcu takyyyyyyyyyyyyyyy

marci (Út, 16. 1. 2007 - 13:01)

zkuste si zajit na stranky www.wahlgrenis.cz

bibix (Út, 16. 1. 2007 - 07:01)

Honza a Majka: Jak ty duše poznají, že zrovna Majka je vůči nim vnímavější, když jsou to původně materialističtí exoti a jsou tak zmatení, že ani neví co mají dělat. Jak to, že zrovna o Majce ví?

Verča (Út, 16. 1. 2007 - 03:01)

To je dost ujetý...

vojta (Út, 9. 1. 2007 - 18:01)

BERUŠKA-příliš velké snění,že snad možná?
MONK-vté oblasti bych radši nebydlel a moc kolem toho nepátral./nemají to rádi.
ALEXANDR-příliš naivní.
CÉVKAŘ-tak toje 100% parauchyl.!
ZDENĚK-nemusíš vymyšlet žádné akta x,to jsou jevy o kterých nic neví 99% lidí.U dětí seto bere jako fantazie,u dospělých jako blázni.Znám spoustu lidí,kteří by mohli povídat a já něco taky.Opuštění těla,hlas s hora,následky z vyvolavání a klasické předtuchy které se vyplní.Tito lidé jsou už staršího věku a neradi otom mluví.Když však poznají že je nemáte za blázny,tak se dozvíte teprve věci!Mladí lidé si hodně vypráví otom,co viděli na lsd a tak.Tohle ale nemá stím nic společného,to je uplně neco jiného.Rád bych poslehl taky pár vašich zážitkú,ale ti co viděli nějaké ufo,by měli psát o stránku vedle.
JÁ SE OZVU.
Jsou lidé kteří............oni ví!

Návštěvník (Čt, 21. 12. 2006 - 03:12)

.

..

..

Fox Mulder (St, 20. 12. 2006 - 18:12)

Spíš odduchovnělý...

Ynnos (Út, 19. 12. 2006 - 20:12)

Paranormální cévkař: To je oduchovnělý až běda teda :D:D:D

Paranormální cé (Út, 19. 12. 2006 - 18:12)

Praktikuji to asi 2 roky. Začínal jsem trubičkami prům. 3 mm, postupně jsem přidával a teď používám orig. silikonové cévky.Močová roura se přizpůsobí, používám lubrikační gel s Tea Tree oil. Ze začátku po aplikaci to při močení trochu řezalo ale teď je to bez problémů. Je to nepopsatelně příjemný pocit, když cévkou projíždíte zúžením v místě prostaty.Tak se vlastně dráždí prostata. Takto se můžete dráždit "jak dlouho" chcete a nedojde k ejakulaci a při tom zažíváte nepopsatelné pocity. Už ten pocit, že máte v penisu zastrčenou takovou trubku, která vás příjemně dráždí je rajcovní a když si jdete např. zaběhat!!!

Alexandr (Ne, 17. 12. 2006 - 21:12)

jsme tady na světě v tom nejhrubším stavu....pomalí,neteční ,zamlžení,každým životem se připravujeme do dalšího stavu a když projdeme všemi stavy tak splyneme s bohem....vesmírem

bibi (Čt, 31. 8. 2006 - 18:08)

Martino, najdi si někde na netu kontakt na paní Martu Foučkovou, zabývala se regresemi.

martina (Čt, 31. 8. 2006 - 11:08)

A nakoho se mám obrátit, můžeš někoho doporučit? Děkuji

Z (So, 19. 8. 2006 - 21:08)

Podivej se do minulého života,snad tam najdeš odpověd?.

Martina (Út, 15. 8. 2006 - 13:08)

Chtěla bych se zeptat jestli má někdo i zkušenosti s jinými jevy něž s duchy a zbloudilými dušemi! Bude to znít asi divně a upřímě to neumím ani sama slovy přesně vysvětlit nebo popsat ale již od malinka co se pamatuji tak od nějakých čtyř peti let kdy děti nemají na smrt ani pomyšlení nebo ji ještě pořádně nechápou mám zvláštní vidění ale co vidím to je otázka i pro mě... Vysvětluji to tak že vidím pocit který ve mě vyvolává paniku! Když jsem byla malá tak jsem vždy začala křičet že nechci umřít a že se bojím smrti to přiběhla maminka vzala mě do náruče a utěšovala mě. Dokonce mě vzala i k psychologovy který mi v podstatě nepomohl vůbec... Akorát když už jsem byla větší tak jsem se prostě už trochu ovládala a nekřičela jsem, tak to bylo tak nějak pro rodiče vyřešeno a zapomenuto a jsem za to ráda alespoň se s tim už netápí. Jenže ten pocit smrti a konce je stále se mnou a to téměř každý den- projevuje se to tak že se začnu klepat nevnímám okolí, neuvěřitelně mi buší srdce a dělám nějaké rychlé pohyhy, prostě musím do něčeho bouchnout nebo strčit. Už jsem s tim sžitá vím že musím začít zhluboka dýchat a postupně se uklidním a je to vyřešeno už mě to neděsí ale ovládat se to nedá!!! Musím také přiznat že určité podněty to zřejmě vyvolávájí intenzivněji všimla jsem si totiž že nejčastěji se mi to objevuje když jsem v kontaktu s vodou. A pravda je že vody se tedy nebojím ale mám z ní opravdový respekt. Ještě k tomu pocitu není to strach z mé smrti nebo smrti nějakích lidí nebo tak podobně ale je to vize konce pro mě je to vidění úplného konce prostě vidím co bude na konci a o tom jsem přesvědčená. Jediné z čeho mám obavu je to, že mi tato vize chce něco zdělit ale já stále nevím co, myslím tím něco co bych mohla předat dál něco co bych mohla ovlivnit, nějaký důvod to mít musí!!! Celou tu dobu mě to každý den nepronásleduje přeci jen tak...

Reklama

Přidat komentář