Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jana Hrušková (So, 25. 4. 2020 - 12:04)

Venku to čůrat nepůjde,opravují tady lidi omítku a tak chodím jen na záchod.

Honza (So, 25. 4. 2020 - 10:04)

Kláro v pondělí mám tu prohlídku domku v Mikulášovicích,tak ti pak sem dám zprávu . Hezký den!

Aneta (So, 25. 4. 2020 - 10:04)

Budu čůrat taky venku přes den. Ráno jsem čůrala normálně na záchodě a jsme tady ve Svojanově a budeme dělat na zahradě a kamarádky tu opravdu nejsou,ale byly tady o velikonocích.

Pissík (So, 25. 4. 2020 - 10:04)

A kde tam venku chodíš čůrat nejraději?

Pissík (So, 25. 4. 2020 - 10:04)

A kde tam venku chodíš čůrat nejraději?

Klára (So, 25. 4. 2020 - 09:04)

pozdravuju z chaloupky a zase mám problém. Jako by se počínaje Ťufíkem začaly na nás valit drobné nepříjemnosti. Minule mikrovlnka a včera jsem s hrůzou zjistila,že jak jsme spaly v novém domečku a pak se připravovaly na cestu sem, tak jsem si zapomněla v Mimoni prášky co beru jako antikoncepci. Říkala jsem to mamče a ta zase mně uklidnila, že když se vysadí na jeden, dva dny ,tak to nenívelké riziko, ale byla ochotná tam se mnou zajet dnes jako, že jedeme na nákupy ,aby to Libor nevěděl. Jenže já jsem to Liborovi večer stejně řekla potom ,když se chtěl spojit do pipinky a tak jsem ho nejprve provokovala co má rád a nabídla jsem mu své nožky aby si s nimi hrál od prstů až nahoru a on to opravdu nevydržel a stalo se mu to hezký ještě než byl v pipince, na moje nohy.Pak jsem mu to ale ne rovinu řekla, co se stalo, protože já nedokážu se přetvařovat. On to ale neřešil a že si prý pomůžeme jinak a když budu čůrat jemu do pusy tak si mám hrát a vzít do ruky jeho mužství a tak si budeme hrát. Já se ale přiznám, že jsem natolik teď vnitřně stažená a neklidná, že bych se nedokázala ani uvolnit a prožít si milování naplno. Dokonce i ráno když jsem šla čůrat tak jsem potřebovala hodně a šla jsem ven na zápraží a čůrala do trávy a taky mi to šlo jen pomalu a až později normálně jako když čůrám běžně. Ale je tady krásně a tohle zvládneme. Niki je taky v pohodě a spinkala dole s Ťufíkem a prý čůrala do nočníku někdy k ránu a ještě pak chvíli chrněla.

Zdena (So, 25. 4. 2020 - 12:04)

Klárko a jakou ochrannou antikoncepci máš ?

Martin (So, 25. 4. 2020 - 09:04)

Tak buď opatrná,ale neboj ,myslím,že kdyby ti udělal Libor dítě, asi by se o vás hezky staral,ale jsi mlaďounká, takzatím si užívejte. Libor je takový trochu bych řekl rychlejší a tak ty jako holka už víš jak ho udělat a při tom ho ještě nemít v pipince.

Martin (So, 25. 4. 2020 - 08:04)

Holky dobré ránko. Tak se zase těším na vaše příběhy jak jste čůraly.

Ja (So, 25. 4. 2020 - 08:04)

já mám pipinku,protože jsem holka, jen jsem si ji osušila na záchodě,

Jana Hrušková (So, 25. 4. 2020 - 06:04)

Už jsem ráno vyčůraná a vzbudila jsem se před chvílí a s plnou pipinkou běžela na záchod a stihla jsem to a hned to šlo hodně,jinak bych se počůrala .Přes den budu čůrat i venku.

Návštěvník (So, 25. 4. 2020 - 08:04)

A ptáka sis oklepal...?

Návštěvník (Pá, 24. 4. 2020 - 22:04)

...chybí mi tady nějaká zkušená slečna , co nemá už předsudky a dokáže se odvázat v sexu a piss ji vzrušuje. Tahle diskuze s vyjímkou Kláry mi spíše připomíná sraz nezkušených kuřátek mezi desátým až osmnáctým rokem, co ještě neví skoro nic o skutečném orgasmu a vášnivém sexu jako takovém.

! (Ne, 26. 4. 2020 - 16:04)

A pak taky - píše to jeden chlap za všechny, tak co bys chtěl za výmysly. Už tak toho má dost aby to všechno uhlídal!

Návštěvník (Ne, 26. 4. 2020 - 16:04)

Chachá,proc by to dělal, tolik času a nápadů. Nějak mi to nesedí. Navíc jako žena si dovolím posoudit co je a co není dívčí rukopis

ups (Ne, 26. 4. 2020 - 18:04)

tak to nejsi žena, jestli nepoznáš, že by tohle ženy takhle natvrdo nikdy nepsaly. Ty chachá

Bibi (Ne, 26. 4. 2020 - 18:04)

A proč ne? Já se s tím taky moc nepatlám

! (Ne, 26. 4. 2020 - 17:04)

Jaký nápady máš na mysli? Je to jak přes kopírák. A já, jako holka, tam vidím ty blbosti, o kterých si kluk myslí, že to tak holky mají, ale není to tak. Měl se víc ptát, než začal psát. A za druhý - ty holčičky kolem dvanácti....jo hoch to trochu přestřelil. Píše taky za kluky - vlastně sám se sebou, žije svými představami.

Návštěvník (Pá, 24. 4. 2020 - 23:04)

Ale tohle vlákno, jak už z názvu vyplývá, je jen o čůrání.

Martin (Pá, 24. 4. 2020 - 20:04)

jjo, užívejte a napište. Dnes poděkuju za hezký čůrací okamžiky také i Anetě a Janě. Přidá se některá další dívka?

Reklama

Přidat komentář