Reklama

lupus erytematoides

hanka (Po, 29. 11. 2010 - 12:11)

no to teda!!!!!
Stres je...no ono se strsovat v tomto případě co popisuje lalala tak to bychom se asi také stresovali mít nemocné děcko ono se nám to píše a radí aby se nestresovala že na lupus je to velmi špatné ale myslím kdybychom byli v její kůži tak bychom ten stres jako matky také měli.
no Símo já už má4druhy ale jsem asi blázen tak brzo a stejně ho mám schované neb by mi ho rodinka zbaštila i tak zatím neslepené zatím se mějte děvčata pokud možno bez stresu a krásný ADVENT všem!

síma (St, 24. 11. 2010 - 15:11)

no to teda!!!!!
Stres je neco jako vyráběč protilátek - to je teda dokázané....proč se stresovat, znáš přísloví od Dalajlámy?
Má problém řešení, netřeba si dělat starosti.
Nemá řešení? Starosti nepomohou...:O)))

Já se jím celkem řídím, ale chce to vědomě na tom makat a ne lítat ve stresu, nervovat se a pak si stěžovat,jaký mám stresy...
Já na to přišla pomocí eft metody ...technika emoční svobody a moc se mi "rozsvítilo".

AHOJ!(nekdo už pečete,holky?)

hanka (Po, 22. 11. 2010 - 14:11)

tak mě je 41 a někdy si...na Lupus se nesmíš stresovat to je jeden z faktorů onemocnění!

lalala (Po, 22. 11. 2010 - 13:11)

Je mi 52 a na SLE se léčím...tak mě je 41 a někdy si připadám na100let!BERU mEDROL 16MG A DOKTOR NA MĚ ZÍRÁ JÁ TOTIŽ TAKY NEPŘIBÍRÁM JEŠTĚ SE LÉČÍM se štítnou žlázou a jsem stále hubená tu nespavost mám také a stres taky a někdy dosti stršnej mám totiž dítě s nevyléč.nemocí cukrovkou 1tipu takže stres je u mě kyždý den a u Lupusu jak říká doktor by neměl být vůbec ale copak to jde?!někdy opravdu jsem na odstřel ale někdy bych mohla skály lámat ale to je jen opravdu málokdy
chodím taky k psychyatr.beru Cipralex
Přeji vám krásný nástup zimy které se já ocela obávám a krásné vánoce!

sína (So, 20. 11. 2010 - 23:11)

Mě je 42 a na žádný pokročilejší věk se teda necítím.....ale ono je to hodně spojené s problémama,když je mi blbě, taky jsem na prášky..:o))

Tereza(starší) (Ne, 14. 11. 2010 - 18:11)

Je mi 52 a na SLE se léčím 12 let celou dobu na Medrolu 8mg obden jediné co mám do plusu,že nepřibírám na váze spíš musím dost papkat abych si udržela váhu trochu to mám opačně než většina pacientů na kortikoidech to svědčí o tom,že vedlejší účinky léků působí na každého úplně jinak.Na jogu se podívám to neuškodí,nespavost mám také dost od nervů a stresu.Taková je holt doba neušetří nikoho ani nás nemocné snad bude někdy lip.Dík za tip a PA PA PA

síma (So, 13. 11. 2010 - 23:11)

...jen poznámka: co je to "být v letech" -smím-li se zeptat...:o)))))

síma (So, 13. 11. 2010 - 20:11)

Terezko-starší,co tohle??

http://www.yogapoint.cz/o-joze/jak-lepe-spat-diky-joze/

Mě se joga velice libí,dnes jsem byla na sobotní vyjímečné hodině a jsem nadšená. Zkus taky něco, třeba v okolí někdo cvičí a nebo na www.youtube.com určitě najdeš nějaké videjko!

Tereza(starší) (So, 13. 11. 2010 - 20:11)

Ahojky jak se máte nějak to tu moc nefrčí,škoda také se občas juknu na revma tam si hodně píší nechápu proč zde nikdo moc nechodí.Letos jsem nejela do lázní z rodinných důvodů tak jsem zvědavá co můj vlk na to hlavně přes zimu jak vše zvládnu.Mám poslední dobou problém s usínáním občas beru Stilnox nemáte některá lepší radu já vím jem už v letech a přechod přináší nejednu obtíž.Mějte pěkný víkend a PA PA PA

Petra 30 (Ne, 7. 11. 2010 - 00:11)

Terko, je fajn, že ses do toho pustila, máš tu odvahu vystupovat veřejně, anonymy nelze brát vážně. Taky si říkám, proč to nefunguje, zvlášť když to porovnám s jinými diskuzemi, holky na RA by se samou láskou pomalu snědly, stejně tak diskuze k totální endprotéze je moc fajn, všichni se tam povzduzují a pomáhají si.
Je to vážně zvláštní. A není to jen otázka posledních setkání, prý už dřív se někdo pokoušel dělat osobní setkání, a dopadlo to velmi podobně.

Tereza2 (St, 3. 11. 2010 - 11:11)

Koukám, že jsem se zase překlepla ;) "zřejmě"

Tereza2 (St, 3. 11. 2010 - 09:11)

Srázek, co o tom napsat...Když na první setkání přijely čtyři holky, byla jsem nadšená. V květnu nás bylo dokonce deset. A teď jsme seděly ve Slavii dvě. Možná, že to bylo i tou panikou těsně před setkáním - Slavie ano nebo ne. Mimochodem Slavie i přes poledne není zakouřená. (Ty anonymní zprávy mě ničí). Takže jsme si daly výborný kafíčko a dortík, prošly Prahu a odjely domů. No ale nevadí, příští (květnový sraz) je plánován do Pardubic. Praha zřejmně nikoho neláká ;)

danka (Ne, 31. 10. 2010 - 18:10)

Děvčata jaký byl srázek zajímá mneto já opět nemohla

agata (Ne, 31. 10. 2010 - 10:10)

odkaz na zajímavý článek o vlivu jogy na revmaticke nemoci:

http://www.revmaticke-nemoci.cz/novinky-revmatoidni-artritida/joga-pomuze-ulevit-od-revmatickych-bolesti-436

agata (Pá, 29. 10. 2010 - 23:10)

Hmusna nemoc je každá nemoc....to si nevybereš, miroslave - naklepni si do vyhledávače stránky bud
www.lupusinky.estranky.cz
nebo
www.lupus-sle.cz

žádná jednoduchá rada ale není, nečekejte zázraky nebo jednoduché vysvobození z nemoci - jen číst a zjštovat informace, řídit se radami doktorů a taky zkoušet, co komu vyhovuje (mě třeba enzymoterapie, rybí tuk EPA a joga...vše se dočteš na uvedených stránkách...).
Pak je taky diskuse na FB (zkratka pro zkopirovani do vyhledavace:
http://www.facebook.com/group.php?gid=102657393543

motivuj přítelkyni, at si zjistuje sama info a je aktivní, holky si na stránkách nebo na FB hezky raděj a podporujou se,dokonce se scházej-at přijde mezi nás.:o))) papa
agat

Miroslav (Pá, 29. 10. 2010 - 17:10)

Je mi 34, Lupus mám asi 12...Dobrý den,moje pritelkyne ma tuhle hnusnou nemoc a rad bych ji nejak pomohl. Poradite mi jak?Dekuji (tady je kdyztak email [email protected])

agata (St, 27. 10. 2010 - 20:10)

zuzanko prostudujte si stranky
www.lupusinky.estranky.cz
nebo
www.lupus-sle.cz
či diskuse na FB
http://www.facebook.com/group.php?gid=102657393543
a budete moudřejší :)důchod lze, ztuhnuti j obvykle-vice info proste tam. agata

Zuzana (Út, 26. 10. 2010 - 16:10)

Je mi 34, Lupus mám asi [email protected]

Zuzana (Út, 26. 10. 2010 - 16:10)

Je mi 34, Lupus mám asi 12...Dobrý den Renato, mojí mamce je 52 let, lupus jí objevili před 2 lety, ale měla ho už dřív, jen jsme nevěděli, co to je. Natékají jí klouby tak, že ztuhne a nemůže se hnout, pak nemůže jít do práce. Když už tu nemoc máte tak dlouho, můžete se hýbat? Nemáte na to důchod? Co zásadního bychom o té nemoci měli vědět? Děkuji za rady, Zuzka

Šárka (Pá, 22. 10. 2010 - 13:10)

Koukám, že překlep :)...Díky Terezko.

Reklama

Přidat komentář