Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

teda (Po, 6. 4. 2020 - 14:04)

ty jsi hérčka, Miluno. Když s někým nechceš sex, tak nehodíš kalhotky vedle postele na znamení, že pod přikrývkou jsi připravená, ne? A když děláš, že spíš, tak potajmu koukáš, co budou za prasárny, ale když to nejsou echt prasárny, které by tě zaujaly, tak to na Sergeje ještě práskneš ( jakože on fuj )? Kritizovala jsi lyžaře, jak si mohli dovolit, ale ty s hygienou moc nekámošíš. Takže nejdřív se podívej na sebe a pak kritizuj někoho jiného, když náhodou najdeš něco, v čem ty bys byla lepší

Miluna (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Ne já tam dávam kalhotky běžně a když se sprchuju tak rovnou do pračky protože já nespim v kalhotkách takže to tak neni jak píšeš že bych to dělala kvuli tomu že sem připravená.A nečíham prostě usínam a on mě tim vzbudí.Prostě mi to teď nebaví ten sex jinak to jde protože je teplo a on nepije tak během dne to jde teď.

Miluno (Ne, 5. 4. 2020 - 22:04)

drž se Sergeje, jste oba stejný hovada, proto si tak vyhovujete. Ty večer sudnáš po celodenním nošení kalhotky, hodíš je k posteli a jdeš spát bez hygieny. Jsi prase, ale to už tady všichni víme.

haha (Ne, 5. 4. 2020 - 22:04)

Kdepak k posteli, oni spějí na zemi a bez povlečení prej. Kdepak hygiena

Andrea (Ne, 5. 4. 2020 - 18:04)

Milu, cítím z tebe energii a to je fajn.V práci jsem v přímém kontaktu se 3 lidmi,jinak tak 15 lidí jen letmo,no samozřejmě pracují v roušce,na tu jsem zvyklá i na respirátory,no a celý den pracoviště dezinfikují, zkrátka se chráníme.Ty vaříš samé dobroty, já vařím většinou klasiku,tu si tlupa vyžaduje,tak buď zdravá a v klidu

Miluna (Ne, 5. 4. 2020 - 18:04)

Poznala si to dobře že je mi dnes v rámci možností nejlíp.Je to díky tomu počasí,strašně mi slunce a teplejší vzduch uklidňuje a díky tomu že dneska Sergej mluví míň a že nepil.Akorát moc se mi nechce sex a on když neni v práci tak ho chce pomalu denně ale mě se teď nějak nechce.Byla bych radši aby ho teď tolik nechtěl.A trochu mi znechutila ta prasečina jak sem včera o ní psala jak sem ho nachytala.Ale on neví že to vim ale člověk by to do něj neřekl.Hrátky s Otou mu pak vadili když si vzpomenu ale zároveň dělá tyhle prasečiny.Tak to Andy jde že to neni tolik lidí že nejsi až z tolika v kontaktu.To už je horší když jde člověk nakoupit co.

Andrea (Ne, 5. 4. 2020 - 09:04)

Milu,dnes vařím chlupaté knedlíky se zelím a uzeným,jak jsi to včera prožila? Víš, já si jdu zítra psychicky odpočinout do práce, velení převezme manžel,pracuje z domu

Miluna (Ne, 5. 4. 2020 - 18:04)

Včera sem to prožila hlavně venku jak si mi radila Andy,jen už chci aby bylo tepleji ve stínu,aspoň jako dneska.Jinak sem byla nakoupit a donesla nákup rodičum a teď akorát vařim Mexickou omáčku s červenýma fazolkama a rýží.Dnešek byl díky teplu nejlepší za všechny ty dny.A s kolikana lidma tak v práci přijdeš do kontaktu? Ale je to skvělý že to tam máš jako psychický odpočinek.

Andrea (So, 4. 4. 2020 - 11:04)

Milu,jdi ven, třeba půl dne choď venku,do přírody,to je fakt balzám,plecko se povedlo, děkuji za tip,mlaskání bylo slyšet až u sousedů.My jedeme se smečkou do přírody, máme tajná místa,nasbirame výhonky z jehličnanů a děti budou dělat koupelnou himalájskou sůl do koupele, běž ven, uleví se ti

Miluna (So, 4. 4. 2020 - 12:04)

No Andy kdybych ti to měla popsat tak já se tady doma s nim už doslova psychicky dusim.Znáš to ten pocit?? A to nemusí být ani hádky ale prostě se mi to děje samo.Ale nemůžu ho vyhnat pryč že jo když se mu nikam nechce.Kdyby aspoň bylo ve stínu už přes dvacet stupňů aby se někde na lavičce dalo vydržet sedět dýl.Jako někam pujdu dneska ale já se prostě bojim že se něco stane.Buď že se zbláznim nebo že se nakazíme.To je dobře že máte tajná místa.Škoda že tady moc zatim neni slunce.Tak já ti denně napíšu co zrovna jíme kdyby zase sem dala něčim tip budu ráda.Jestli chceš můžeš mi to psát taky a aspoň si občas ty jídla prostřídáme;-) ..aspoň nějak se zabavíme.Dnes budu vařit přírodní kuřecí plátek s hranolkama a tatarkou.

Miluna (So, 4. 4. 2020 - 11:04)

Jo Andy měl včera svátek.A to si mi překvapila že si uvařila podle mě.Jak ti chutnalo? Já bych si zas dala ty buchty s povidly.Jinak už to nějak nezvládam,začínam cítit depresivno i přes prášky.A prostě už i Sergej mi začíná vadit,jeho přítomnost.Jak nemá stálou práci ani kamarády už tak je jen uplej na mě.Ani na ten sex už s nim nemam chuť.Včera si dal něco s příchutí česneku a když sem usínala tak na mě začal hrabat a do toho z něj táhl ten česnek.Já v duchu křičela a nadávala ale dělala že spim.Protože když nemam na to chuť tak nechci spolupracovat ale on mi ani tak nedá pokoj.A ještě sem zjistila že je úchylnej.Viděla sem že se honí a jednou rukou na mě hrabal a pak sahl i po mých kalhotkách který sem měla ten den nošený a sundaný u postele a viděla sem jak si s nima jezdil po obličeji a hlavě.Přišlo mi to hnusný:-( ..jak píšu dělala sem že spim ale přijde mi to hrozný.V minulosti sem ho tohle udělat nikdy neviděla.Já nevim Andy já se už asi utrápim.Dneska chci zase někam utéct ale to neni takový jako bych byla doma sama.Já nevim co mam dělat už.

Andrea (Pá, 3. 4. 2020 - 15:04)

Milu,zítra vařím podle tebe to bratislavské plecko,nikdy jsem to nedělala,snad se povede,no a kynuté buchty s domácími povidly, těším se, že se nabastim, váha mě zase trošku klesla, bohužel,no ono je to s těmi dětmi náročné, neustále něco s manželem vymyslime,abychom je zabavili, má se chodit po dvou,no ale my jsme smečka,tak pojedeme někam do lesa,kde snad nikdo nebude

Andrea (Pá, 3. 4. 2020 - 15:04)

Milu, nemá dnes synek svátek?Jestli ano,je to podnět k radosti

Miluna (Pá, 3. 4. 2020 - 12:04)

Tak pište už něco normálního.

Miluna (Čt, 2. 4. 2020 - 23:04)

Tak to se omlouvam,nechala sem se zmást.Jestli to fakt psal řidič tak jedině dobře.Už na ty kecy že něco píše nějaká Joska nebudu reagovat

Kikina (Pá, 3. 4. 2020 - 01:04)

Miluno, ty jsi opravdu někde viděla narvaný autobus a unavené řidiče??? Ona si s tebou nehezky hraje. Je to psychopat.

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2020 - 23:04)

Psal ti tady nějaký řidič a docela hezky a ty z něj hned uděláš podvodníka

jee (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Tady jsou nový lidi, snad to tu oživí. Už ani Aleš jistota dobrého čtení nepíše a převádá fňukání

Miluna (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Tak to si na hlavu asi když píšeš že si řidič autobusu a si nějaká bába.

Miluno, (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

nech toho. Nejsem žádná bába ani řidič. Nenadávej a přemýšlej

Reklama

Přidat komentář