Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Kača (Po, 6. 4. 2020 - 20:04)

Nevím, proč se tak uvolňují restrikce. Lidi si pomalu začali zvykat a prásk...jděte ven, hrajte tenis, jezděte na kole...sport je ok, ale lidi se budou scházet i po něm, na pokec, na jedno pivo,...to uvolnění si vysvětlí jinak. Doufala jsem, že virozu nechají projít, pak vymizí jako všechny předešlé. Mezi tím se zabezpečí soběstačnost státu zdravotnickými ochrannými pomůckami (z českých firem), abychom na případný návrat Covidu byli připraveni. Mám strach, že 10- 14 dní po Velikonocích v tom budeme až po uši.

bianka (Po, 6. 4. 2020 - 19:04)

No a mně ztuhl úsměv na tváři, když jsem si přečetla jen titulek: Nechceme anglický model, ale nákaza je žádoucí, míní Prymula. :-( Takže všechno vypínám a jdu si zaluštit sudoku.

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 20:04)

Titulek zní děsně, ale z hlediska budoucnosti populace je to v pořádku. Z hlediska jednotlivce není.

bianka (Po, 6. 4. 2020 - 19:04)

:-) Děkuji... pobavilo.....:-)

Miluna (Po, 6. 4. 2020 - 19:04)

To neni písnička Bianko,tak to prostě mam.A o promořování souhlas,mě se líbí nejvíc názory Hamáčka

bianka (Po, 6. 4. 2020 - 18:04)

bla bla bla pořád stejná písnička Miluno

povídka, která… (Po, 6. 4. 2020 - 19:04)

Vinako, už to jednou pochopte. Koťatko jasně už několikrát vysvětlilo, že se nepotí. Neprobíhají v jejím těle žádné chemické procesy a ty co proběhnou se promění v parfem Si zn. Giorgo Armani . Co se týká jejích děr ty jsou naplněné rajským plynem, který omamuje a zároveň pronikavě páchn...ech voní. A tato vůně prostupuje nejen ložní prádlo koťátka Jituny ale veškerý její interier, ve kterém se matrace s Jitunou nachází.

Mia 22 (Po, 6. 4. 2020 - 19:04)

Tak jsem se snažila se do té atmosféry vcítit ........ no ......žádný vzruchy, jen se mě obrátil kufr.

Miluna (Po, 6. 4. 2020 - 18:04)

Protože já se nepotim.Kdybych se spotila tak tovíže se hned vysprchuju.Ale když se ten den nespotim tak já prostě vonim tak nemam důvod denně se koupat.To sem dělala dřív a zjistila sem že je to zbytečný když na mě vydrží vůně.Ale když začne horko tak pak tam denně chodim.Tady ale nejde o koupání ale vadí mi že ho napadlo něco tak debilního a ještě se u toho vyhonit.Já jemu bych to neudělala abych si vzala jeho použitý trenky a jezdila si s nima po hubě a dělala se u toho.Připadá mi to debilní ale vim že takový úchylky existujou ale za celý rok sem se u něj ničeho takovýho nevšimla že by tohle udělal tak mi to zarazilo a tim to nekončí je toho víc.A provokuje mi jak to dělá tajně,já když sem něco chtěla zapojila sem ho do toho.Ale teď už stejně nechci nic,moje tělo je sexuálně vyplý,asi tři dny spíš cítim nechuť,včera to bylo vynucený.Teď mi víc baví že za chvíli pojedem do přírody a fakt sem šťastná za to teplo a že se teď během dne nehádáme.On pořád šije ty roužky a já nakupovala a vařim takže byl klid.

bianka (Po, 6. 4. 2020 - 18:04)

Ještě jsem ráda, že se nebude promořovat.

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 19:04)

Uvolňování restrikcí není promořování?

bianka (Po, 6. 4. 2020 - 18:04)

Nepochopím, jak můžeš v klidu spát v blízkosti špinavých kalhotek. Nebo upocená, neumytá. A vedle muže.
Mě by hanba fackovala. To není lenivost Miluno.

bianka (Po, 6. 4. 2020 - 18:04)

Milu?
A co tvoje prasárny? Jinak se můžeme jít proběhnout do lesa bez roušky, huráááá....jen nikoho nesmíme potkat. Asi ani neusnu.

bianka (Po, 6. 4. 2020 - 15:04)

To, že lidé vykoupili droždí chápu, ale že vykupují badián ne. Nějaký pud sebezáchovy?

MÍT (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

tak tvoje starosti ......

bianka (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Kéž by jsme je všichni měli. Já chtěla oživit diskusi. A Milu. Použité kalhotky se dávají večer do prádelního koše, nebo pytle se špinavým prádlem a ne vedle sebe na zem. To je ráno zase oblékáš? Večer máš uléhat vymydlená.

Miluna (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

To já je tam Bianko dam jen jednou za čas když lehnem v noci a už se mi nechce vstávat ale ráno už je pak hážu do pračky.Ale pořád mi leží v hlavě proč to on udělal tuhle prasárnu co sem psala.A vymydlená někdy uleham a někdy ne prostě jak se mi chce.A jak se máš? Neni ti tim teplejšim počasim líp jako mě?? A pro Andy dnes vařim čočku s uzenym.

Miluna (Po, 6. 4. 2020 - 10:04)

To máš jedno,my matracím říkáme postel.Matrace se nám nerozvrže a nepraská.A co jaký hovada oba!! A co si ty zač??! Psala sem že se mi nelíbí co udělal s kalhotkama a tim sem hovado jo!!? A nepsala sem že ho nechci jako člověka ale sex se mi s nim teď moc nechce.Ja nevim co mu je jak neni v práci tak má chuť denně ale mě to denně s jednim stejnym chlapem už pak nebaví.Přejí se mi to a nemam pak už chuť.Ale včera opět si to vynutil tak sem to nějak přečkala i když mi to prostě nebavilo!! A to se zlepšil a dělá mi tak jak sem dřív chtěla ale prostě mi to nebavilo.Když bylo po sem si řekla tak konečně jdem spát a když sem byla v usínání koukam že zase na mě chce lézt znova!!! Tak sem ho už vyhnala, ty vole to už je i na mě moc tohle!! Co to začal dělat tohle!!! No už fakt nevim co s nim,už si připadam jak v nějakym zvěřinci!!

hele (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

a opravdu si myslíš, že někoho zajímají ty vaše prasárny?

Miluna (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Tak to nečti.když už o sobě píšu s těma s kterýma si píšu tak se prostě svěřuju a jestli ti to vadí tak mi nepiš.

Reklama

Přidat komentář