Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Čt, 2. 4. 2020 - 21:04)

No a já reagovala na toho kdo mi napálil že je řidič autobusu.Tak jestli to nejsi ty tak si to nevztahuj na sebe.A jestli si tu někdo dělá srandu,tak já to nepoznam.Ono to poznat nejde.

Miluno, (Čt, 2. 4. 2020 - 21:04)

proč si myslíš, že tě někdo napálil?

Miluna (Čt, 2. 4. 2020 - 22:04)

Vždyť jste to tu psali že nemam věřit že je to řidič autobusu.

Ne, (Čt, 2. 4. 2020 - 22:04)

psal to jeden člověk, který za vším vidí nějakou osobu, kterou nikdo nezná

Judita (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Co že ses usadila tady? A řidič autobusu? Pobavilas.

Josko (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Ale to víš, někde sedět musím. A ty?

Miluna (Čt, 2. 4. 2020 - 18:04)

No to já nevim kde by se tu vzal řidič,může tu být kdokoliv.Ale je fakt že autobusy jezdí prázdný,aspoň tady u nás sem to taky viděla.Bianko máš pravdu,můžeme vyšlápnout flusanec a máme toho hajzla na botě.Já myslim teď tady na vás abych se nezbláznila.Co máte k večeři? Já pujdu dělat smažák s bramborem.Ale jinak sem vnitřně smutná.Pořád se mi stýská po barech a ukrajincích, nevim jak se s tim smířit.Sergej je mi teď za prdelí o to víc když nemá kamarády na který tu byl zvyklej.

Miluno (Čt, 2. 4. 2020 - 17:04)

nestraš. Až zde nějaký den nebudeš, tak zase budeš sexovat celý dny se Sergejem nebo s někým jiným. Nedávno se zde o tebe báli a ty jsi zatím plnila tři dny všechny otvory.

Miluna (Čt, 2. 4. 2020 - 18:04)

Já vim no.To jsme sexovali celý týden několikrát denně ale teď jsme trochu už ubrali.Naposledy jsme to měli předevčírem.A přiznam se že před chvílí sem to měla sama se sebou ale to Sergej neví.A to mi to nestačilo 1x a musela sem se udělat 2x..Ale kdyby večer Sergej chtěl tak s nim se mi teď moc nechce.No a kdybych nepsala myslela sem kdybych se odmlčela víc jak týden tak u mě by to bylo divný.Ale jak sem psala bojuju ale nikdo nevíme.

Miluna (Čt, 2. 4. 2020 - 15:04)

Bojim se Koronaviru protože co čtu tak to může napadat plíce,srdce,ledviny,imunitní systém,neurologické potíže a bojim se že kdyby něco a člověk to chytil s vážnějšim průběhem nebo někdo z blízkých,bojim se že to nedam proto sem psala o ukončení.Člověk přemýšlí kolik toho ještě může vydržet.Ukončit nechci ale bojim se že bych to nevydržela.A žádnou Somerku neznam.Jak můžu poznat co kdo píše? Jak to poznáš ty a kde máš jistotu že je to nějaká Somerka a ne opravdu řidič?

J. (Čt, 2. 4. 2020 - 16:04)

Tato diskuse není až tak anonymní jak by se mihlo zdát.

Sledující, už … (Čt, 2. 4. 2020 - 16:04)

Zamysli se. Kde by se tady vzal řidič a ještě k tomu unavený. Autobusy jsou prázdné. Markéta si přišla jen do tebe kopnout.

bianka (Čt, 2. 4. 2020 - 15:04)

Musela jsem jet Milu za bankomatem. Tady poblíž nemáme.

Miluna (Čt, 2. 4. 2020 - 15:04)

Aha.Já jen proseděla na balkoně ale stejně sem teď ohrožená od Sergeje když byl na brigádě.Před chvílí se vrátil.Sahala si na bankomat v rukavici? Nebo sahla rukou ale pak si musíš hlídat aby si se s ní nedotkla obličeje.

bianka (Čt, 2. 4. 2020 - 16:04)

Milu, já jsem si namazala ruce než jsem šla gelem a když jsem došla domů pořádně je umyla. Co má být má být a tomu se člověk neubrání. Možná jsem si ten prevít donesla na botech, co já vím. Nepřemýšlím tímto způsobem. Koukám na filmy a cpu se. Určitě nahodím nějaká kila.:-)

Miluna (Čt, 2. 4. 2020 - 14:04)

No protože nejdřív Ota potřebuje řidičák na D.On měl v plánu si ho udělat na jaře ale teď nic nefunguje takže se asi užírá jen doma.To je dobře že si tam chráněnej plexisklem.Já sem unavená psychicky z tý nejistoty.Prostě pořád čekam jestli se nenakazíme.Doléhá to na mě a to jak sem přišla o kamarády.Do té práce bych radši šla ale nevim kdy to zas začne fungovat.Kde si Bianko jezdila?

Sledující (Čt, 2. 4. 2020 - 15:04)

A Miluno, ty už si vyjasni co od života chceš. Jestli to chceš skončit tak proč se bojíš koronaviru? Buď se ho boj nebo se nerouhej a neplácej o nějakém ukončeni.

Sledující - už roky (Čt, 2. 4. 2020 - 15:04)

V klidu. Pracovitý řidič je bláznivá Markéta. Celý účel příspěvků byl upozornit na to, že ač nejsi důchodce, válíš se doma. Ty tu Somerku vůbec neznáš, jinak bys nereagovala.

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2020 - 15:04)

Sice taky neznám žádnou Somerku ale ty trpíš stihomamem

Sledující, už … (Čt, 2. 4. 2020 - 16:04)

Ahoj Markéto. Jsi strašně nenápadná.

Reklama

Přidat komentář