Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Andrea (Pá, 3. 4. 2020 - 15:04)

Milu,zítra vařím podle tebe to bratislavské plecko,nikdy jsem to nedělala,snad se povede,no a kynuté buchty s domácími povidly, těším se, že se nabastim, váha mě zase trošku klesla, bohužel,no ono je to s těmi dětmi náročné, neustále něco s manželem vymyslime,abychom je zabavili, má se chodit po dvou,no ale my jsme smečka,tak pojedeme někam do lesa,kde snad nikdo nebude

Andrea (Pá, 3. 4. 2020 - 15:04)

Milu, nemá dnes synek svátek?Jestli ano,je to podnět k radosti

Miluna (Pá, 3. 4. 2020 - 12:04)

Tak pište už něco normálního.

Miluna (Čt, 2. 4. 2020 - 23:04)

Tak to se omlouvam,nechala sem se zmást.Jestli to fakt psal řidič tak jedině dobře.Už na ty kecy že něco píše nějaká Joska nebudu reagovat

Kikina (Pá, 3. 4. 2020 - 01:04)

Miluno, ty jsi opravdu někde viděla narvaný autobus a unavené řidiče??? Ona si s tebou nehezky hraje. Je to psychopat.

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2020 - 23:04)

Psal ti tady nějaký řidič a docela hezky a ty z něj hned uděláš podvodníka

jee (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Tady jsou nový lidi, snad to tu oživí. Už ani Aleš jistota dobrého čtení nepíše a převádá fňukání

Miluna (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Tak to si na hlavu asi když píšeš že si řidič autobusu a si nějaká bába.

Miluno, (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

nech toho. Nejsem žádná bába ani řidič. Nenadávej a přemýšlej

Miluna (Čt, 2. 4. 2020 - 20:04)

Hele já se v anonymech nevyznam,takže přemýšlet neni nad čim.A jestli si ta Joska nebo ne je mi jedno když jí neznam,jen sem myslela že je to stará nešťastnice.A jak tu někdo píše o Aleškovi tak na něj sem si taky vzpoměla.Naposledy co vim pálil bradavice vedle oka.

Miluno, (Čt, 2. 4. 2020 - 21:04)

ne nejsem žádná Joska ani Josko. Byla to reakce na někoho, kdo píše o nějaké ženě, kterou tady nikdo nezná. A ty hned nadáváš a urážíš a vůbec nechápeš humor. Smutné.

Miluna (Čt, 2. 4. 2020 - 21:04)

No a já reagovala na toho kdo mi napálil že je řidič autobusu.Tak jestli to nejsi ty tak si to nevztahuj na sebe.A jestli si tu někdo dělá srandu,tak já to nepoznam.Ono to poznat nejde.

Miluno, (Čt, 2. 4. 2020 - 21:04)

proč si myslíš, že tě někdo napálil?

Miluna (Čt, 2. 4. 2020 - 22:04)

Vždyť jste to tu psali že nemam věřit že je to řidič autobusu.

Ne, (Čt, 2. 4. 2020 - 22:04)

psal to jeden člověk, který za vším vidí nějakou osobu, kterou nikdo nezná

Judita (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Co že ses usadila tady? A řidič autobusu? Pobavilas.

Josko (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Ale to víš, někde sedět musím. A ty?

Miluna (Čt, 2. 4. 2020 - 18:04)

No to já nevim kde by se tu vzal řidič,může tu být kdokoliv.Ale je fakt že autobusy jezdí prázdný,aspoň tady u nás sem to taky viděla.Bianko máš pravdu,můžeme vyšlápnout flusanec a máme toho hajzla na botě.Já myslim teď tady na vás abych se nezbláznila.Co máte k večeři? Já pujdu dělat smažák s bramborem.Ale jinak sem vnitřně smutná.Pořád se mi stýská po barech a ukrajincích, nevim jak se s tim smířit.Sergej je mi teď za prdelí o to víc když nemá kamarády na který tu byl zvyklej.

Miluno (Čt, 2. 4. 2020 - 17:04)

nestraš. Až zde nějaký den nebudeš, tak zase budeš sexovat celý dny se Sergejem nebo s někým jiným. Nedávno se zde o tebe báli a ty jsi zatím plnila tři dny všechny otvory.

Miluna (Čt, 2. 4. 2020 - 18:04)

Já vim no.To jsme sexovali celý týden několikrát denně ale teď jsme trochu už ubrali.Naposledy jsme to měli předevčírem.A přiznam se že před chvílí sem to měla sama se sebou ale to Sergej neví.A to mi to nestačilo 1x a musela sem se udělat 2x..Ale kdyby večer Sergej chtěl tak s nim se mi teď moc nechce.No a kdybych nepsala myslela sem kdybych se odmlčela víc jak týden tak u mě by to bylo divný.Ale jak sem psala bojuju ale nikdo nevíme.

Reklama

Přidat komentář